reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

agugucha- pociesz się,że nie ty jedna ;-) ja jestem i zielona i niebieska w temacie ubranek. narazie zbieram wszystko co mi wpadnie w oko- niie myślę o tym,czy to praktyczne. to dopiero powody do zmartwień ! ;-)
 
reklama
u mnie to drugie dziecko a się główkuję ile czego w jakim rozmiarze kupić:szok: :sorry2: na początek na pewno 56 i od razu 62 kupię ale nie wiem ile czego bo z córą to miałam wszystkiego trzykrotnie za dużo wiec nie chce przesadzać :sorry2: a nie pamiętam ile ciuszków nosiła :no::zawstydzona/y:

a wy dziewczyny te początkowe ciuszki to po ile czego kupujecie ? ja liczę się z tym że jeszcze dostanę ciuszki od rodzinki i każdy coś kupi :tak:
 
No właśnie ja mam od znajomych pełno ciuszków podostawać i nie wiem ile czego kupić, pewnie będą to jakieś pierdółki. Ale nie będę szaleć z ciuszkami, dziecko za szybko wyrasta, żeby od razu całą szafę zapełnić ;-)
 
u mnie to drugie dziecko a się główkuję ile czego w jakim rozmiarze kupić:szok: :sorry2: na początek na pewno 56 i od razu 62 kupię ale nie wiem ile czego bo z córą to miałam wszystkiego trzykrotnie za dużo wiec nie chce przesadzać :sorry2: a nie pamiętam ile ciuszków nosiła :no::zawstydzona/y:

a wy dziewczyny te początkowe ciuszki to po ile czego kupujecie ? ja liczę się z tym że jeszcze dostanę ciuszki od rodzinki i każdy coś kupi :tak:
Ja kupię tak, żeby mieć po 7 sztuk body zapinanych z przodu, kaftaników (do szpitala głównie), śpioszków, pajacyków, tyle wystarczy, żeby cały czas nie prać, na 3-4 dni wystarczy, do tego 3 beciki i 2 kocyki na zmianę. Te rzeczy na 56, na 62 będzie więcej.
 
Dobrze macie bo każdy wam coś podrzuci jak nie mamy to teściowe czy koleżanki a ja wszystko muszę kupić sama bo wszyscy daleko ...:dry:
I mamy tylko tyle co wam pokazywałam na fotkach wcześniej i kupiłam 7 szt budów z krótkim rękawem ale już takie zwykłe do domku żeby były...:sorry2:
 
Ja kupię tak, żeby mieć po 7 sztuk body zapinanych z przodu, kaftaników (do szpitala głównie), śpioszków, pajacyków, tyle wystarczy, żeby cały czas nie prać, na 3-4 dni wystarczy, do tego 3 beciki i 2 kocyki na zmianę. Te rzeczy na 56, na 62 będzie więcej.
dzięki Nikki tak myślałam żeby podobnie kupić po 7 sztuk :tak: z córą kupiłam podobnie tylko tyle dostałam ze potem nie wiedziałam ile razy cos zmieniałam :sorry2:
becik raczej 1 kupię bo np z córa prawie nie używałam :no: najwyżej mam jeszcze 1 po córce ale i tak sobie nowy zafunduję :tak:kocyków mam sporo wiec nie kupuję :no:

co rzeczy do szpitala się nie martwię u nas dają swoje wiec tylko chce ciuszki do domu :tak:

bodziaki mam upatrzone ale czekam aż się dowiem co będzie bo się waham między tymi żółtymi "słonik " myślicie że będą pasować w razie co dla chłopca :confused::zawstydzona/y: ale jakby byla pewna córa to może "serca":sorry2: ale jak się nie dowiem to chyba te żółte kupię ;-)
EMIL BODY EARLY DAYS 0-3m 7PACK + GRATIS PROMOCJA (706171680) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
dzięki Nikki tak myślałam żeby podobnie kupić po 7 sztuk :tak: z córą kupiłam podobnie tylko tyle dostałam ze potem nie wiedziałam ile razy cos zmieniałam :sorry2:
becik raczej 1 kupię bo np z córa prawie nie używałam :no: najwyżej mam jeszcze 1 po córce ale i tak sobie nowy zafunduję :tak:kocyków mam sporo wiec nie kupuję :no:

co rzeczy do szpitala się nie martwię u nas dają swoje wiec tylko chce ciuszki do domu :tak:

bodziaki mam upatrzone ale czekam aż się dowiem co będzie bo się waham między tymi żółtymi "słonik " myślicie że będą pasować w razie co dla chłopca :confused::zawstydzona/y: ale jakby byla pewna córa to może "serca":sorry2: ale jak się nie dowiem to chyba te żółte kupię ;-)
EMIL BODY EARLY DAYS 0-3m 7PACK + GRATIS PROMOCJA (706171680) - Aukcje internetowe Allegro
Bardzo ładne te bodziaki, wg mnie dla chłopca najfajniejsze słonik, krówka, a dla dziewczynki biedronka też słodka!
 
reklama
A mi bratowa chce dac ubranka po synku ale ja nie wiem co bedzie. Ona powiedziala ze duzo jest w uniwersalnych kolorach to ok ale dzis znowu kupilam pajacyka i skarpetki:-D
 
Do góry