reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

hehe ja sądzę że u mnie "wicie gniazda" będzie objawiało się m.in. ciągłym praniem i układaniem ciuszków maleństwa:-Djuż teraz ciągle przekładam te malutkie ubranka które mi się uzbierały:-D:-D

co do trójkołówek... to czy one są w ogóle wygodne? bo jakoś nigdy nie mogłam zrozumieć idei trzykołowych wózków... dodatkowo maksymalnym niewypalem są wg mnie małe kółka z przodu.. .Niedawno widziałam jak para młodych rodziców nie mogła ze sklepu wyjechać spacerówką bo małe przednie kółka zatrzymywały się na wycieraczce leżacej na ziemi i nie mogli pod to podjechać - wózek zamiast wjechać na wycieraczkę, przesuwał ją po ziemi..

Wracając do przewijaka - czyli komoda z nakładaną nastawką do przewiajania byłaby najlepsza, tak? muszę pomyślęć jak by mogło to wyglądać :) mój mąż powiedział że jak mu to rozrysuje to on mi taki mebelek skręci ;-)

Ciuszki trzeba wyprać koniecznie przed ubraniem i nie spieszmy sie przed zmianą proszku później.
Co do wózków na 3 kołach - pisałam już są super wygodne ale wg mnie pod warunkiem, że mają 3 równe koła. W naszym jednym wózku były na zmiane z przodu zamiast dużego dwa małe - jeździło się z tym okropnie więc nie zmienilaismy nigdy.
Ivi - spokojnie mąż ci zrobi... super przewijaki za 300-400 zl jakie widziałam na necie to kompletnie szkoda kasy.
 
reklama
GOSIA dziękuje twój takze jest ładniutki wózio:-)

Ja prałam ciuszki do roczku hmm czy jeszcze nieco troche po skończonym roczku :tak:a potem już w naszych:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja nie pamiętam ale wiem ze raz wyprałam w zwykłym delikatniejszym jak tego jelpa nie dostałam i moja od razu dostała uczulenia :baffled:gdzieś jak miała 4 miesiące wiec później gdzieś do 10 miesięcy prałam w dziecięcym a potem w tym spróbowałam z tym delikatnym chyba z vizira czy persila nie pamiętam :no::sorry2: i już alergia się nie pojawiła i w dziecięcym już nie prałam :no:
 
Ja w Jelpie czy Loveli prałam do roku, teraz sensitive persil używam i nasze też w nim piorę i płyn do płukania lenor sensitive albo silan sensitive i jestem zadowolona. Radzę nie używać zbyt wcześnie zwykłych proszków, bo w nich detergenty są bardzo silne i mogą uczulić albo podrażnić skórę dziecka. A to pierwsze pranie nowych ciuszków to tylko takie odświeżenie ich, mało proszku, porządne płukanie i żelazko zdezynfekuje temperaturą.
 
jesli mowimy o wozkach 3 kolowych to ja uwazam ze sa wygodniejsze niz tradycyjne 4-kolowe. wiem ze jeszcze duzo czasu mamy ale jajuz wozek zakupilam i to wlasnie 3 kolowy.probowalam roznymi jezdzic i tym bylo mi najwygodniej. wygodne jest przede wszystkim to ze przy skrecaniu nie trzeba unosic wozka tylko normalnie sie skreca;-)
 
hej
chcialam sie wam pochwalic moimi dzisiejszymi zakupami dla maluszka...jak maluszek okaże się chłopcem a nie dziewczynką to chyba mnie zabije;-)
spodniczka i blezeczka to juz na przyszle lato ale oprzeć się nie mogłam;-)
 

Załączniki

  • 31072009222.jpg
    31072009222.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 33
  • 31072009223.jpg
    31072009223.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 25
  • 31072009224.jpg
    31072009224.jpg
    72,4 KB · Wyświetleń: 27
  • 31072009225.jpg
    31072009225.jpg
    76,5 KB · Wyświetleń: 27
  • 31072009226.jpg
    31072009226.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 26


super:tak:moja kumpela go ma i jest zadowolona;-)


jesli mowimy o wozkach 3 kolowych to ja uwazam ze sa wygodniejsze niz tradycyjne 4-kolowe. wiem ze jeszcze duzo czasu mamy ale jajuz wozek zakupilam i to wlasnie 3 kolowy.probowalam roznymi jezdzic i tym bylo mi najwygodniej. wygodne jest przede wszystkim to ze przy skrecaniu nie trzeba unosic wozka tylko normalnie sie skreca;-)


tzn nie 4 kolowe także są ze skrętnym kółkami i nie trzeba podnosić do góry jedynie taki jak mój to on nie ma skrętnych i tego trzeba podnosić ale tez nie jest źle;-)



hej
chcialam sie wam pochwalic moimi dzisiejszymi zakupami dla maluszka...jak maluszek okaże się chłopcem a nie dziewczynką to chyba mnie zabije;-)
spodniczka i blezeczka to juz na przyszle lato ale oprzeć się nie mogłam;-)


szalejesz kobitko szlejesz:-Dale super i nawet spódniczka sie znalazła oj żeby to była dziewuszka:-D
 
reklama
Beti wózek super :tak:ciuszki również:tak:


..........ciekawe czy sobie tymi ciuszkami dziewuszkę wywróżysz ;-):-D wyjątkowo urocza ta spódniczka z bluzeczką;-)
 
Do góry