reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

To zależy od modelu i materiału z którego zrobione są koła, moja siostra od roku używan wózka ze skrętnymi kołami, sama wiele razy go prowadziłam i nie wyobrażam sobie jak mogłabym szarpać się ze sprzętem bez takich kół. Myślę, że po-prostu trzeba trafić i wypróbować wózek zanim się kupi. A poza tym w tych wózkach ze skrętnymi kołami zwykle jest blokada, zeby je usztywnić
Właśnie ja też nie wyobrażam sobie wózka bez skrętnych kół, dla mnie to jest coś świetnego, a kółka od razu ustawiają się w stronę w którą pcham wózek i nigdy nie miałam z tym problemów.
 
reklama
Byc moze od modelu, ale ja sie zrazilam:sorry: A poza tym chyba bardziej podobaja mi sie pompowane kola i tez podobno swietnie sie prowadzi. ALe znajac mnie i moje zdecydowanie to kto wie jaka bedzie ostateczna decyzja:-D Za to mam inny dylemat. Czy kupic lozeczko i postawic u siebie w sypialni na poczatkuy czy inwestowac w jakas dodatkowa kolyske?:eek: Ale mam problemy nie? A to jeszcze tyle czasu:laugh2:
 
Ja jeszcze nic nie kupiłam, na razie oglądam, głównie w necie, zakupy planuję jesienią.


a nie masz po synku wózka;-)

IVI ja także nie mam skrętnych kół i super jeździ się nim miękko :tak:ale jednak skrętne kółka są super u nas jest kostka brukowa a potem już chodniki co mi elegancko jeździła moja spacerówka (gdzie na nią przerzuce sie jak dzidzia zacznie siadać)i nieprzekręcały się dostosowywały się do jazdy(nawet na dziurach bo wcześniej zamiast kostki były u nas płyty takie nierówne i dziurawe a jechałam fajowo)to też poprostu trzeba umieć jeździć z takimi kółkami bo np.mojej siostrze musiałam zablokować bo nie umiała jeździć z takimi kółkami a ja za to bardzo sobie chwale:tak:ale jednak na zime i dziury super są duże pąpowane koła:tak:a to jest mój wózio:-)
 
Za to mam inny dylemat. Czy kupic lozeczko i postawic u siebie w sypialni na poczatkuy czy inwestowac w jakas dodatkowa kolyske?:eek: Ale mam problemy nie? A to jeszcze tyle czasu:laugh2:
właśnie ja też o tym myślałam bo łóżeczko musi stać u mojej córy w pokoju bo u nas na 100% nie wejdzie.... wiec myślałam o kołysce bo jest mniejsza ale z drugiej strony jak sobie pomyślę że starczy na krótko to wolę wydać tą kasę na coś innego :sorry:a dziecko nie będzie spało przy tv i będzie mieć spokój u małej w pokoju a ja bym sobie jedynie fotel tam wstawiła do spokojnego karmienia o ile wejdzie :zawstydzona/y:

Patrysia super wózio :tak::tak::tak:


my taki tylko inny kolor:-) Świat Dziecka - Paulina - sklep internetowy :tak: a potem mamy drugi wózio po córce :tak:
 
tzn pewnie nie skrętne kółka tylko w połowie się skręca czyli odchaczasz na dole i tak w pół się zgina tam na dole :tak:bo pompowane koła nie dadzą się obracać ;-)
Patrysia dadzą!!!! są pompowane i całkowicie skrętne, obrotowe.
Takie jak moja siostrzenica ma również moja córa w spacerówce rehabilitacyjnej, ale ta kwestię pomijam:tak:
 
Ostatnia edycja:
Patrysia dadzą!!!! są pompowane i całkowicie skrętne, obrotowe.
Takie jak moja siostrzenica ma również moja córa w spacerówce rehabilitacyjnej, ale ta kwestię pomijam:tak:



poważnie takie jak moje sa(mam dane zdjęcie):szok:chyba miesze są te w przodzi bo wtedy to chyba kiepsko się obracaja bo one są duuze te koła:eek:hmm a daj linka do tego wózia ;-)
 
poważnie takie jak moje sa(mam dane zdjęcie):szok:chyba miesze są te w przodzi bo wtedy to chyba kiepsko się obracaja bo one są duuze te koła:eek:hmm a daj linka do tego wózia ;-)
Znalazłam tu co prawda 3 kołowy, ale jej jest 4 - działa tak samo, może znajdę to wkleję:tak:
HAUCK WÓZEK TRÓJKOŁOWY-SKRĘTNE POMPOWANE KOŁA (688629488) - Aukcje internetowe Allegro

Mam!
Chodzi o wersję z większymi kółkami, bo są tam różne
http://www.allegro.pl/item695806570_nowosc_jumper_x_3w1tako_parasol_wys_0zl_od_prod.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Znalazłam tu co prawda 3 kołowy, ale jej jest 4 - działa tak samo, może znajdę to wkleję:tak:
HAUCK WÓZEK TRÓJKOŁOWY-SKRĘTNE POMPOWANE KOŁA (688629488) - Aukcje internetowe Allegro


no jest ale jednak mniejsze niż te tylne tak jak myślałam:tak:hmm bo jak mój wózio by miał te w przodzi skrętne to szczerze jakoś dziwnie by było bo one są naprawde duże o w sumie nie dało by się skręcać aż tak bo za dużo luzu tam nie ma tzn.aby obracały się:tak:
 
Do góry