reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

OJ !!! Zapomniałabym!!! Jedną rzecz mam:-D:-D:-D I to nie ja tylko mój małżonek ją przyniósł do domu:tak: Sztuk jeden. I tak to z chłopami:-D Jednego buta mi przyniósł:tak: ale niebieski:-)
 
reklama
NADINECZKA ale przecież body ubierasz pod bluzeczke na to sweterek i laleczka gotowa lub bluze i kawaler gotowy;-)skarpetki się przydadzą nic nie ma stratnego dzieci szybko dorastają;-)a wózek czemu nie czarny mi się bardzo podoba bynajmiej żadnych plam nie będzie widać i ogólnie inny od innych:tak:

ok jeszcze nie mam doświadczenia w ubieraniu, ale jak miałabym sama ubrać to tak bym nie ubrała tzn nie wpadłabym, że tak można, będę musiała mieć obok siebie mamuśkę jakoś na początek, dla dobra dziecka :baffled: bo jak ja je ubiorę ... taki smutny na maksa ten wózek, ja chcę czerwony, albo pomarańczowy żeby go było widać (co by chłop mi się nie pomylił, który nasz:-D), żeby było widać radość, szczęście i że w tej bryce jedzie moje dzidzi :-p takie jest moje zdanie

OJ !!! Zapomniałabym!!! Jedną rzecz mam:-D:-D:-D I to nie ja tylko mój małżonek ją przyniósł do domu:tak: Sztuk jeden. I tak to z chłopami:-D Jednego buta mi przyniósł:tak: ale niebieski:-)
czy mogę spytać dlaczego jeden:confused:
 
Nadineczka ja osobiście nie ubierałam bodziaków na początku tylko miałam bluzeczki na guziczki na to śpioszki w domu lub coś cieplejszego na dwór :tak:
bodów chyba nie ubierałam aż pępuszek nie odpadł ;-)
bo strasznie niewygodnie mi było ubierać małą w mikro bodziaka i uważać na ten pępuszek aż w końcu nabrałam wprawy;-) hehe
 
Ja ubierałam body i nie miałam problemu nakładanie na pepuszek ich:tak:a pozatym po 2 tygodniach synuś miał zdrowego bo już po tygodniu kikutek odpadł i wtedy to już z górki:tak:
 
taki smutny na maksa ten wózek, ja chcę czerwony, albo pomarańczowy żeby go było widać (co by chłop mi się nie pomylił, który nasz:-D), żeby było widać radość, szczęście i że w tej bryce jedzie moje dzidzi :-p takie jest moje zdanie:confused:

Widać to ma być tą gwiazdę lub gwiazdora, który tą bryką będzie jeździć;-), a w maluchu nie problem zauważyć radość i szczęście. Mi się bardzo podoba i faktycznie bardzo praktyczny bo plam nie będzie widać. Ale jak wszystko Nadineczko to rzecz gustu:tak::-)
 
Ja tak zerkam co wy już tam kupiłyście i jutro jak znajdę chwilkę to pstryknę fotki i też wam pokaże moje rzeczy dla maluszka a trochę już mam i mój mężol też już zaopatrzył nas w butki hehe ale parę i brązowe :sorry2:jak dla małego mężczyzny normalnie i drugie juz tak jakby na roczek bo nie mógł się oprzeć w sklepie a gada na mnie...:szok::-D
 
reklama
hej
chcialam sie wam pochwalic moimi dzisiejszymi zakupami dla maluszka...jak maluszek okaże się chłopcem a nie dziewczynką to chyba mnie zabije;-)
spodniczka i blezeczka to juz na przyszle lato ale oprzeć się nie mogłam;-)

Slodki ciuszki a wozio fajowy ja tez planuje jakis ciemny kolor, z zamilowania do zieleni penie bedzie jakas zgnila zielen. Do jaskrawych kolorow nie jestem przekonana bo nie lubie sie rzucac w oczy:-p Poza tym wozio mama moja kupuje (mam tylko powiedziec jaki mi sie podoba a co do wyprawki to ubranka dla chlopca mam obiecane ale nie wiem co bedzie i nie chce wiedziec wiec biore w ciemno:-D
 
Do góry