reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

właśnie ja też o tym myślałam bo łóżeczko musi stać u mojej córy w pokoju bo u nas na 100% nie wejdzie.... wiec myślałam o kołysce bo jest mniejsza ale z drugiej strony jak sobie pomyślę że starczy na krótko to wolę wydać tą kasę na coś innego :sorry:a dziecko nie będzie spało przy tv i będzie mieć spokój u małej w pokoju a ja bym sobie jedynie fotel tam wstawiła do spokojnego karmienia o ile wejdzie :zawstydzona/y:

Patrysia super wózio :tak::tak::tak:


my taki tylko inny kolor:-) Świat Dziecka - Paulina - sklep internetowy :tak: a potem mamy drugi wózio po córce :tak:

No wlasnie tez nie bardzo mi na reke wydawac pieniadze na kolyske, jakis wygodny fotel tez by mi sie przydal;-)
Wózio fajny, cos takigo mi sie podoba
 
reklama
No wlasnie tez nie bardzo mi na reke wydawac pieniadze na kolyske, jakis wygodny fotel tez by mi sie przydal;-)
Wózio fajny, cos takigo mi sie podoba

no mi też nie na rękę kupować coś co krótko posłuży ;-)

a przewijak będziesz miec osobny??? czy na łóżeczku bo ja też o tym myslałam ze jak kołyskę kupię to przewijaka nie mam gdzie położyć a tak na łóżeczku będzie :sorry:
 
właśnie, dziewczyny co lepsze? przewijak taki na łóżeczko nakładany, czy komoda do przewijania? mój małżonek to złota rączka i taką komodę/regał z przewijakiem sam byłby w stanie zrobić, ale czy warto? jak myślicie?
 
Ivi jak dla mnie to jak masz miejsca to czemu nie;-) na dole zrobić ładne szufladki i pułki i masz miejsce podręczne na pieluszki kosmetyki i takie tam inne pierdołki :tak:

a na łóżeczku jak jest przewijak jednak trzeba mieć gdzies to miejsce by to chować ;-):tak:są takie do powiedzenia na łóżeczko kieszonki ale u mnie pewnie mała by wiecej do lalek podkradała ...wiec musze mieć gdzieś półkę ;-):tak:
 
Mam pytanie do mamusiek :) Czy prałyście i prasowałyście ciuszki (nawet te nowe) przed pierwszym założeniem maluszkowi w proszkach dla dzieci?
Wszędzie o tym piszą, a jak mówię o tym mojej mamie, to twierdzi że oszalałam :confused2:

Jeśli chodzi o wózek to mi się podobają te trójkołówki. Chciałabym taką mieć.
 
właśnie, dziewczyny co lepsze? przewijak taki na łóżeczko nakładany, czy komoda do przewijania? mój małżonek to złota rączka i taką komodę/regał z przewijakiem sam byłby w stanie zrobić, ale czy warto? jak myślicie?

Ja miałam przewijak na komodzie, tzn. do komody z tyłu jest taka deska do domontowania i na tym miałam miękki przewijak Gluck i super mi się to sprawdziło, bo w komodzie wszystko miałam pochowane pod ręką i jedną trzymałam małego a drugą mogłam na spokojnie powyjmować potrzebne rzeczy.

Mam pytanie do mamusiek :) Czy prałyście i prasowałyście ciuszki (nawet te nowe) przed pierwszym założeniem maluszkowi w proszkach dla dzieci?
Wszędzie o tym piszą, a jak mówię o tym mojej mamie, to twierdzi że oszalałam :confused2:

Jeśli chodzi o wózek to mi się podobają te trójkołówki. Chciałabym taką mieć.

Kubiaczko, uważam, że jak najbardziej trzeba wszystkie ciuszki ok miesiąc-dwa tygodnie przed porodem uprać w proszku dla dzieci i wyprasować, ja nawet swoje rzeczy jak kupuję, to zakładam je dopiero po upraniu.
 
Mam pytanie do mamusiek :) Czy prałyście i prasowałyście ciuszki (nawet te nowe) przed pierwszym założeniem maluszkowi w proszkach dla dzieci?
Wszędzie o tym piszą, a jak mówię o tym mojej mamie, to twierdzi że oszalałam :confused2:

Jeśli chodzi o wózek to mi się podobają te trójkołówki. Chciałabym taką mieć.

ja prałam i teraz też będę prała .....możesz powiedzieć mamie że przecież te ciuszki też w sklepach się kurzą czasem upadną na ziemię i nie wiadomo gdzie leżały no i ludzie je przeglądają zabrudzą lub nie wiadomo co;-) :tak:
co do prasowania wszystkie prasowała a z czasem tylko te co miały taką potrzebę i prałam w proszku jelp :tak:
 
ja prałam i teraz też będę prała .....możesz powiedzieć mamie że przecież te ciuszki też w sklepach się kurzą czasem upadną na ziemię i nie wiadomo gdzie leżały no i ludzie je przeglądają zabrudzą lub nie wiadomo co;-) :tak:
co do prasowania wszystkie prasowała a z czasem tylko te co miały taką potrzebę i prałam w proszku jelp :tak:



tak samo ja robiłam:tak:i także w proszku JELP2w1;-)
 
Mam pytanie do mamusiek :) Czy prałyście i prasowałyście ciuszki (nawet te nowe) przed pierwszym założeniem maluszkowi w proszkach dla dzieci?
Wszędzie o tym piszą, a jak mówię o tym mojej mamie, to twierdzi że oszalałam :confused2:

Jeśli chodzi o wózek to mi się podobają te trójkołówki. Chciałabym taką mieć.

no pewnie, że trzeba, ale bez przesady, ja tam jeszcze dzieci nie mam, ale tak na chłopski rozum, tylko nie za długo, bo przecież trzeba powolutku przyzwyczajać do normalnych proszków dzieciaczka :tak:
 
reklama
hehe ja sądzę że u mnie "wicie gniazda" będzie objawiało się m.in. ciągłym praniem i układaniem ciuszków maleństwa:-Djuż teraz ciągle przekładam te malutkie ubranka które mi się uzbierały:-D:-D

co do trójkołówek... to czy one są w ogóle wygodne? bo jakoś nigdy nie mogłam zrozumieć idei trzykołowych wózków... dodatkowo maksymalnym niewypalem są wg mnie małe kółka z przodu.. .Niedawno widziałam jak para młodych rodziców nie mogła ze sklepu wyjechać spacerówką bo małe przednie kółka zatrzymywały się na wycieraczce leżacej na ziemi i nie mogli pod to podjechać - wózek zamiast wjechać na wycieraczkę, przesuwał ją po ziemi..


Wracając do przewijaka - czyli komoda z nakładaną nastawką do przewiajania byłaby najlepsza, tak? muszę pomyślęć jak by mogło to wyglądać :) mój mąż powiedział że jak mu to rozrysuje to on mi taki mebelek skręci ;-)
 
Do góry