reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

już teraz nie ma wyjśćia -spódniczkę posiada to musi być girl;-):-D:-):-D

wózek naprawdę polecam, jest rewelacyjny pod względem składania i wymiany np gondoli na fotelik samochodowy czy spaceówkę.no i ma super skrętne kółka,jeszcze troszkę się motam ale powoli się uczę;)
 
reklama
Najwyżej przerobisz:-D Podziwiam:tak:Ładniutkie. Mnie nic nie kręci. Ani różowe ani niebieskie. Wyprawkę to ja chyba w drodze ze szpitala będę kompletować. Jak to maleństwo zobaczę :-D Może to zabrzmi idiotycznie ale ja wciąż nie mogę uwierzyć w to że we mnie ktoś jest:-)
 
Morkaja ostatnio złapałam fazę i robię jakieś zakupki, wcześniej też do mnie nie docierało a to chyba dlatego że się paskudnie czułam i już miałam dosyć. teraz niby też rewelacyjnei nie jest ale o niebo lepiej chodź dziś znów witałam się z kibelkiem:szok:
myśle że kazda z nas inaczej odczuwa to wszystko.moja kumpela np kupowala wszystrko w 8 mieś bo wtedy do niej dotarlo;) ja raczej nie potrafię oszczędzać dlatego wolę powoli juz zbierac wszytsko bo wiem ze potem na wszystko naraz nie będzie mnie stać
 
BETI tu masz racje ja przy pierwszej ciąży myśle z M że tak w 7-8 miesiącu zaczniemy kupować i co jak zaczeliśmy to kurka kasy tyle naraz poszło:szok:co teraz jak się dowiem dokładnie jaka płeć to odrazu wezme sie za zakupy bo teraz to juz w tym 9 miesiącu chce czekać na maluszka a nie biegać po sklepach bo masakra zrobiliśmy duży błąd zostawiając zakupy na później w pierwszej ciaży co człowiek się uczy i teraz wiem co i jak kupować:tak:
 
Ja mam na szczęście bardzo dużo darów:-D Nawet do wyboru . Bo w sumie po po czterech maluszkach trzymają dla mnie rzeczy. Od wózków po podgrzewacze. Kwestia odbioru i nawet do tego się nie kwapię:-) Tym bardziej że nie wiem jakiej maluszek jest płci. No ale się w końcu może zbiorę jak poczuję kopa na rozpęd:tak:
 
Ja mam na szczęście bardzo dużo darów:-D Nawet do wyboru . Bo w sumie po po czterech maluszkach trzymają dla mnie rzeczy. Od wózków po podgrzewacze. Kwestia odbioru i nawet do tego się nie kwapię:-) Tym bardziej że nie wiem jakiej maluszek jest płci. No ale się w końcu może zbiorę jak poczuję kopa na rozpęd:tak:



Tej to dobrze:-)kurka ja też tak chce:-p
 
Morka oj mnie też przy 1 ciąży obdarowała nieźle rodzinka od siostry po kuzynki i znajome z internetu :-D a i samemu chce sie coś kupić ;-)

potem tylko prałam , prasowałam układałam i przebierałam oszaleć można było a mała i tak nie miała połowy ciuszków na sobie :sorry2:
 
hej
chcialam sie wam pochwalic moimi dzisiejszymi zakupami dla maluszka...jak maluszek okaże się chłopcem a nie dziewczynką to chyba mnie zabije;-)
spodniczka i blezeczka to juz na przyszle lato ale oprzeć się nie mogłam;-)
ale bodziaki to chyba też na lato, bo w styczniu bez rękawków:baffled:
skarpetki też ciupkę duże dla niemowlaków są od 7-9 :zawstydzona/y:
a na jedną rzecz w Twoich zakupach jestem wściekła :wściekła/y: i to powiem kurka, a co:tak: dlaczego wózek jest CZARNY???????? a gdzie radość????
no:-p

Najwyżej przerobisz:-D Podziwiam:tak:Ładniutkie. Mnie nic nie kręci. Ani różowe ani niebieskie. Wyprawkę to ja chyba w drodze ze szpitala będę kompletować. Jak to maleństwo zobaczę :-D Może to zabrzmi idiotycznie ale ja wciąż nie mogę uwierzyć w to że we mnie ktoś jest:-)
to ja mam podobnie:-p
 
reklama
NADINECZKA ale przecież body ubierasz pod bluzeczke na to sweterek i laleczka gotowa lub bluze i kawaler gotowy;-)skarpetki się przydadzą nic nie ma stratnego dzieci szybko dorastają;-)a wózek czemu nie czarny mi się bardzo podoba bynajmiej żadnych plam nie będzie widać i ogólnie inny od innych:tak:
 
Do góry