reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

IVI tzn już kupiliście wózek tak:-)ja mam swój co ogólnie już nie musze się zaopatrzać ale oglądam sobie pościele foteliki rożki i przewijak bo teraz to chcemy kupić :tak:fotelik chce inny dlatego kupuje pościel też chce inna a rożek w starym już miałam wyprute nalepy bo posługiwał mi się potem jako podkładka dla dzieckatzn.leżał synek na nim a że te nalepy mi się przyczepiały do wszystkiego to wyprułam:-pno i przewijak bo nie miałam bo myślałam że niepotrzebne a potem już niekupowałam bo było wiele innych wydatków a synek szybko rósł co teraz chce się w niego zaopatrzyć:tak:
 
reklama
patrysia - kupiliśmy, bo akurat znajomi sprzedawali po dobrej cenie mało używany :) a skrętnych kół mi mam nadzieje brakować nie będzie, u nas na wsi i tak były by cały czas zablokowane ;)
z resztą się wstrzymujemy, chyba że trafi się kolejna okazja :)
 
Ivi, ja też nie miałam skrętnych kółek i byłam zadowolona z wózka bardzo. Koleżanka kupiła spacerówkę z takimi kółkami i przeklinała ostro.
 
patrysia - kupiliśmy, bo akurat znajomi sprzedawali po dobrej cenie mało używany :) a skrętnych kół mi mam nadzieje brakować nie będzie, u nas na wsi i tak były by cały czas zablokowane ;)
z resztą się wstrzymujemy, chyba że trafi się kolejna okazja :)
Ivi, skrętne koła najlepsze są na płaską, twardą nawierzchnię, a poza tym każdy wózek, który je ma, ma też możliwość ich blokady np. przy spacerze po lesie. Pchając wózek bez skrętnych kół właśnie po np. asfalcie, krętych alejkach, trzeba w to po prostu włożyć więcej wysiłku.

Ja jeszcze nic nie kupiłam, na razie oglądam, głównie w necie, zakupy planuję jesienią.
 
ja mam u córy w wózku skrętne koła i dosłownie mój je przeklinał a mi tylko sie sprawdzały na bardzo długich i prostych drogach ale właściwie nie używałam ich choć jazda płynniejsza :tak: ale u nas dużo skrętów nie skrętów i często się kółka okręcały i musiałam je ręką obracać na prawidłową pozycję :sorry:
 
Nigdy nie miałam czegoś takiego, że się okręcały, bardzo łatwo się nimi sterowało, bo układały się w tą stronę, w którą pchałam wózek i tylko na polnych drogach, choć po takich bardzo rzadko jeździłam, sprawiały problem. Dla mnie skrętne kółka to była najlepsza rzecz w wózku.
 
Ello

Tez slyszalam ze skretne kolka to przeklenstwo a nawet doswiadczylam u mojego brata synka, wykrecaly sie jak chcialy i to na twardej powierzchni takze ja sobie daruje:-)
 
Nigdy nie miałam czegoś takiego, że się okręcały, bardzo łatwo się nimi sterowało, bo układały się w tą stronę, w którą pchałam wózek i tylko na polnych drogach, choć po takich bardzo rzadko jeździłam, sprawiały problem. Dla mnie skrętne kółka to była najlepsza rzecz w wózku.
u nas wokoło same pola więc dla mnie najważniejsze byly duuuuże pompowane koła i odpowiednia amortyzacja gondolki :-D:-D:-DMARITA absolutnie w tym wypadku się sprawdzi:-D:-D
 
Ello

Tez slyszalam ze skretne kolka to przeklenstwo a nawet doswiadczylam u mojego brata synka, wykrecaly sie jak chcialy i to na twardej powierzchni takze ja sobie daruje:-)
To może zależy to modelu wózka, bo każdy, kto mój prowadził to zachwalał, jak łatwo się skręca, lekko i bez wysiłku.
 
reklama
Ello

Tez slyszalam ze skretne kolka to przeklenstwo a nawet doswiadczylam u mojego brata synka, wykrecaly sie jak chcialy i to na twardej powierzchni takze ja sobie daruje:-)
To zależy od modelu i materiału z którego zrobione są koła, moja siostra od roku używan wózka ze skrętnymi kołami, sama wiele razy go prowadziłam i nie wyobrażam sobie jak mogłabym szarpać się ze sprzętem bez takich kół. Myślę, że po-prostu trzeba trafić i wypróbować wózek zanim się kupi. A poza tym w tych wózkach ze skrętnymi kołami zwykle jest blokada, zeby je usztywnić
 
Do góry