reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
Mi ten wózek moja mama kupiła:tak: moje warunki to: aby miescił siedo bagaznika - wtedy jeszcze tico i by był lekki,bo musze go nosic na 3 pietro z dzieckiem... i mama wybrała ten:tak:sprawdził sie idealnie!

Teraz mnietylko przeraza 1 rzecz, jak sie malenstwo urodzi córa bedzie miec 1,5roku i juz zostanie bez wózka, bo przeciez 2 naraz nie bede pchac:zawstydzona/y:a na nowy blizniaczy mnie nie stac i mysle, ze na pół roku nie opłaca sie kupowac...
myslicie, ze mała da rade juz przejsc spacerek na własnych nogach:eek: jeszcze widiałam takie podstawki doczepiane do wózka dla starszych dzieci...moze to by sie sprawdiło, nie wiem:confused:
Asia zobacz tu Dostawka do wózka BUGGY BOARD kolor NERO firmy PRIMI SOGNI
takie dostawki są do różnych wózków
 
Fajny tez X-LANDER ,podoba mi się. Ja narazie nie myślę o kupnie wózka w okolicy stycznia może. Częst ojednak oglądam i ten wygląda fajnie.
Co do 3 kólek - dziewczyny ja mego starszego wożę już wiele lat i wiele zanim sam nie nauczył się jeżdzić aktywnym wózkiem właśnie w 3-kolowym. Mialam ich wiele obecnie z serii SPECIAL NEEDS, naprawde zawsze jeździło się super, i dlatego też dla maleństwa chętnie kupiłąbym trzy kólka. Zawsze mniej do pakowania :-)
Narazie przegladam intensywnie kołyski, mebelki, wszystko takie piękne :-)
 
Fajny tez X-LANDER ,podoba mi się. Ja narazie nie myślę o kupnie wózka w okolicy stycznia może. Częst ojednak oglądam i ten wygląda fajnie.
Co do 3 kólek - dziewczyny ja mego starszego wożę już wiele lat i wiele zanim sam nie nauczył się jeżdzić aktywnym wózkiem właśnie w 3-kolowym. Mialam ich wiele obecnie z serii SPECIAL NEEDS, naprawde zawsze jeździło się super, i dlatego też dla maleństwa chętnie kupiłąbym trzy kólka. Zawsze mniej do pakowania :-)
Narazie przegladam intensywnie kołyski, mebelki, wszystko takie piękne :-)

Ja w zasadzie też przeglądam, chociaż będziemy kupować pewnie wcześniej niż w styczniu. Myślę, żeby wózek z Polski przywieźć - jakoś odnoszę wrażenie, że u nas większy wybór, ładniejsze a do tego wszystkiego jak doliczę dowóz, to i trochę tańsze - zależnie od opcji.
 
z tą dostawką to można nieźle wtopić.. nasi znajomi kupili i sprzedawali niedawno bo zupełnie się nie sprawdziło...

my kupiliśmy ten wózek ROAN MARITA i jak na razie wydaje się rewelacyjny na nasze warunki :) a te koła i łatwość bujania są zaskakujące :)
poza tym razem z wózkiem dostaliśmy śpiworek, kombinezonik, body, kocyk grubaśny.... :):)
 
reklama
z tą dostawką to można nieźle wtopić.. nasi znajomi kupili i sprzedawali niedawno bo zupełnie się nie sprawdziło...

my kupiliśmy ten wózek ROAN MARITA i jak na razie wydaje się rewelacyjny na nasze warunki :) a te koła i łatwość bujania są zaskakujące :)
poza tym razem z wózkiem dostaliśmy śpiworek, kombinezonik, body, kocyk grubaśny.... :):)
To super, że Wam odpowiada, bo jak pojeździłam nim po sklepie a potem jakimś ze skrętnymi kołami, to już wiedziałam, że ze skrętnymi muszę mieć, bo komfort pchania był dużo większy.
 
Do góry