reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

A ja jestem przy wyborze karuzeli.
No i mam mętlik w głowie.
Po wertowaniu Allegro wybrałam dwie, które mi się najbardziej podobają, ale już z tych dwóch nie potrafię wybrać jednej:no:
Pomocy:rofl2:
Karuzela Klasyczna Tiny Love Lampka Pozytywka MK (842550847) - Aukcje internetowe Allegro
Karuzela Wyspa Marzeń PILOT!!!! Tiny Love MK (843368715) - Aukcje internetowe Allegro
mi bardziej podoba się ta bez pilota, ale może faktycznie ta druga okaże się wygodniejsza :tak:
 
reklama
mój mąz ma już alergie na allegro. :-D:rofl2:Ja korzystam z jego konta, i gdy on tylko widzi jakąś wiadomość z allegro, to pyta się, co znowu wymyśliłaś:-D:-D:-D Dzisiaj przyszła właśnie przesyłka z nosidełkiem dla maluszka.Nowe nosidełko ACTIVE INFANT wyprzedaż 29,99 ! (832842550) - Aukcje internetowe Allegro
fajne to nosidełko :tak:


co do karuzeli to ja mam bez pilota i u nas jest zbędny bo mała ma przy łóżeczku co jest w drugi pokoju a i tak musiała bym iść i otworzyć drzwi i zaraz mam łóżeczko :-D
 
Super rzeczy:-)ale styczniowe maluszki bedą miały fajniutko :-)

A to mój kombinezonik dzisiaj rano paczuszka już przyszła:-)
 
WItam wszystkie Mamusie!
Może któraś z Was lub Waszych koleżanek szuka dobrego wózeczka w dobrej cenie to polecam!!!mam do sprzedania wózek Boguś( kolor czerwono-granatowy) wysyłka Gratis bądź odbiór osobisty Trójmiasto ,cena 300zl.Nowy, nieużywany..dokładniej opis można poczytać WYPRZEDAŻ KOLEKCJI WÓZKI BOGUŚ OSTATNIE SZTUKI! (844415899) - Aukcje internetowe Allegro


a także łożeczko BOBAS ŁÓŻKO Magda Miodowa NOWE z nowym materacem gryko-kokos 120/60 za 150 zl, wysyłka do uzgodnienia.
Będę wdzięczna za przekazanie info.
 
Ostatnia edycja:
Mi bardziej podoba się karuzela z pilotem. Zwierzaczki fajniejsze.

Nosidełko luksior, ale to chyba dopiero jak dziecko już samo siada?
Ja mam chustę do noszenia ale pewnie na początku będę się bała jej używać...

W sprawie wyprawki to poleciałam dzisiaj i kupiłam trochę ubranek na te pierwsze dni + skarpetki+czapeczkę. Dwa biustonosze do karmienia (rozmiar większe niż teraz mam), majtki jednorazowe, podpaski, podkłady i ręczny laktator. Termometr elektroniczny znalazłam w domu na stanie. Mam zamiar dzisiaj poprać wszytko i wieczorem poprasować a potem niech się dzieje wola boga.
 
Nosidełko luksior, ale to chyba dopiero jak dziecko już samo siada?
Ja mam chustę do noszenia ale pewnie na początku będę się bała jej używać...

.

W instrukcji obsługi pisze, że jest już od urodzenia, (większość nosidełek jest robione dla dzieci od 3-go miesiąca ) i są tam pokazane np pozycje do karmienia noworodka (półleżące), ale jak to będzie, to okaże się "w praniu":sorry:
W razie czego poleży w szafie zanim dzidziuś nie urośnie:-p:-D

Zastanawiałam się nad chustą, ale chyba bym nie umiała jej zawiązać:sorry::-D
 
Ostatnia edycja:
W instrukcji obsługi pisze, że jest już od urodzenia, (większość nosidełek jest robione dla dzieci od 3-go miesiąca ) i są tam pokazane np pozycje do karmienia noworodka, ale jak to będzie, to okaże się "w praniu":sorry:
W razie czego poleży w szafie zanim dzidziuś nie urośnie:-p:-D

Zastanawiałam się nad chustą, ale chyba bym nie umiała jej zawiązać:sorry::-D
Andzia76, wcześniej już chciałam pisać o tym nosidle, ale zrezygnowałam. Też czytałam opis tego Twojego nosidła. Na pewno nie nosiłabym w nim noworodka - chusty są o wiele zdrowsze. W nosidle takiemu maluszkowi jest zwyczajnie niewygodnie. Cały układ kostny musi dojrzeć, główka musi być stabilna.
 
Ja też mam nosidełko, ale inne. Moi rodzice wychowali mnie i mojego brata w takich nosidełkach i nic nam nie jest z tego powodu, a te chusty są jakieś dziwne.
Każda z nas zrobi tak jak uzna to za słuszne, ważne żeby dzieciaczki były szczęśliwe.
 
reklama
No ja już poprasowałam ostatnie ubranka i pościel. Mogę rodzić;-):laugh2: Powiem Wam, że nie jestem zadowolona z pościeli Mamo-Tato :no: Wzór niby się zgadza ale materiał baardzo trudno rozprasować i taki twardy jest. Będzie trzeba prasować jeszcze raz przed powleczeniem. No i jakieś dziwne plamki na lewej stronie poszewki od kołdry, jakby rdza :eek: Ochraniacz lekko się zwałkował a prałam wszystko w 40st i wirowaniu 800 obrotów. Dodam, że koleżanka niedawno prała swój ochraniacz z firmy Darland, dostępnej na Allegro i wirowała go w 1200obrotów bo zapomniała zmniejszyć i nic mu się nie stało. Szczerze spodziewałam się czegoś lepszego :confused2:
 
Do góry