reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

wczoraj zamówiłam materacyk do łóżeczka, a dziś mi go własnie kurier przywiózł - to się nazywa dobry sklep internetowy:-D jeszcze takiego expresu nie miałam - SklepikDzieciecy.pl | Sklep internetowy dla dzieci i niemowląt | *****

Pumpkin - dasz radę - nie wszystko jest od razu potrzebne - jak coś pazurki obetniesz normalnymi nożyczkami jak dzidzia będzie spała, albo poczekasz kilka dni, az paczka dojdzie i tak samo z resztą rzeczy. Nasze mamy sobie radziły bez połowy tych rzeczy, co teraz mamy i też dały rade:tak::tak:
 
reklama
Pumpkin, tydzień bez tego wytrzymasz. Najważniejsze są pieluchy i ubranka. Bez reszty da się przeżyć. No i nie zapomnij o sobie. Chyba masz jakieś podpaski? Kobieta po cesarce też krwawi.
 
W tym momencie jest mnóstwo kosmetyków do wyboru - bardzo dobre są kosmetyki ziajki, hippa, nivei, bambino.... bardzo zraziłam się do johnsona - zarówno ja jak i inne moje koleżanki miały sporo ale do tej firmy - w szczególności do kosmetyków z serii lawenda (fioletowe). Ale sporo zależy od dziecka. Generalnie im mniej chemii i substancji zapachowych (bo to one najczęściej uczulają) tym lepiej
 
Mnie przekonuje ich opis, doświadczenia nie mam. Wzięłam tylko probki z aptetki i przemówiły do mnie na 100% ;-)
 
Mnie przekonuje ich opis, doświadczenia nie mam. Wzięłam tylko probki z aptetki i przemówiły do mnie na 100% ;-)

Hmm - ja lubię szukać nowych kosmetyków lubię próbować, bardzo możliwe że będą świetne - ja jestem przekonana do ziajki i nivei, do pupy sudokrem chociaż na początek świetny jest linomag czy bephanten.

A jak wyglądają ceny tych kosmetyków?
 
reklama
Tu się możesz zorientowac LINEA BIMBI - VITALMARKET - SPRAWDZONE SPOSOBY NA ZDROWE ŻYCIE
Na pewno są droższe niż typowe ale akurat na tym nie chcę oszczędzać. Osobiście dla mnie to bardzo ważne aby nie zarzucić maluszka niepotrzebną chemią.


Dzięki...

Nie mi chodziło mi o oszczędzanie. Na kosmetykach nie można oszczędzać bo można dziecku krzywdę zrobić i wtedy jest spory problem. Wiem jedynie że tańsze kosmetyki też są świetne i że warto je kupować.

Mój luby ma problemy ze skórą i tak naprawdę tylko kosmetyki z apteki lub niektóre dla alergików się nadają - bardzo lubię ten sklep KOSMETYKI NATURALNE - Drogeria internetowa Naturalna24.pl :: - Argiletz, Farmona, Bielenda, Bettina Barty, Pulanna, Tesori, Dax Cosmetics, Sylveco, Floslek, Norel, Bartpol :: rozstępy, dieta, nadwaga, cellulit - są naprawdę dobre, często tam kupujemy
 
Do góry