reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczepienie. Covid. Czego tak naprawdę się obawiamy ?

reklama
Radzę poczytać ten raport dokładnie- 90 % to zaczerwienienie i osłabienie! jak pisałam wczesniej- zapraszam na oddział covid, tam są prawdziwe ludzkie tragedie..
Zgodny w przypadku szczepień nie są potwierdzone tzn w niebezporeedniej przyczynie zgodny nikt nie ma szczepienia wpisanego. Jest różnica..
A wiesz czym leczą na oddziale covidowym? Paracetamolem i witamina D. Niczym więcej 😀taka mała ciekawostka
 
To jest akurat najwieksze kłamstwo jakie przeczytałam na tym forum. Ja w ciąży dostawałam masę sterydów, antybiotyków i ostatecznie podali mi Remdesivir bo nic nie działało i płuca były z każdym dniem coraz bardziej zniszczone. Byłaś tam, że wiesz czym leczą? Proszę Cie nie kłam i nie roznoś takich bzdur.
Ja nie kłamie tylko mówię czym leczą u mnie w mieście, pielegniarka sasiadka takze nie mam powodu by kłamać. Szczepiłam się dla świętego spokoju 😀
 
A wiesz czym leczą na oddziale covidowym? Paracetamolem i witamina D. Niczym więcej 😀taka mała ciekawostka
Co ty za ściemy opowiadasz. Mojej przyjaciółki tata zmarł na covid i jak zobaczyłam listę leków jakie przyjmował to myślałam, że padnę bo tyle tego było. Mój szwagier na obrzęk płuc też nie dostawał takich "leków" także proszę cię, nie rozsiewaj informacji nie mając pewności i pokrycia w faktach bo się tylko ośmieszasz.
 
To jest akurat najwieksze kłamstwo jakie przeczytałam na tym forum. Ja w ciąży dostawałam masę sterydów, antybiotyków i ostatecznie podali mi Remdesivir bo nic nie działało i płuca były z każdym dniem coraz bardziej zniszczone. Inni pacjenci też dostawali bardzo dużo leków, również nie wszyscy reagowali na leczenie od razu. Byłaś tam, że wiesz czym leczą? Proszę cie nie kłam więcej i nie roznoś takich bzdur.
A na co dostawałaś antybiotyk? Na wirusy nie działa. Musiałaś mieć bakteryjne zapalenie płuc
 
Jak zwykle sąsiadka🤣 tak na bank wiesz.
Mogę Ci przesłać zdjęcie wypisu ze szpitala to sobie poczytasz listę leków. Ale jak sąsiadka mówiła inaczej to na pewno jest to prawda!
Szkoda, że u mnie paracetamol nie działał jak leżałam w domu z gorączka powyżej 39 i się dusilam, może powinnam na raz zjeść kilka opakowań 🤔
A ty pieprzysz tylko o swoim przypadku, jak chorowałaś i w ogóle.. Uwierz ze masa znajomych przeszła nikt nie ma żadnych powikłań. Twój przypadek opiszą w książkach naukowych.
 
A wiesz, że istnieje coś takiego jak nadkażenie bakteryjne przy wirusowym zapaleniu płuc? Świta Ci coś? Jak z każdym dniem płuca są w coraz gorszym stanie i grozi podłączenie do respiratora lekarze próbują wspomagać płuca wszelkimi możliwymi środkami.
No tak a wiesz co robi respirator z płucami? Nie zamierzam się kłócić. U mnie w mieście,, leczą,, tak przypadki i tyle. Wiadomo pewnie ktoś jak gorzej choruje to inne jest leczenie bo wysiada wszystko inne więc przyjmuje inne leki
 
A ty pieprzysz tylko o swoim przypadku, jak chorowałaś i w ogóle.. Uwierz ze masa znajomych przeszła nikt nie ma żadnych powikłań. Twój przypadek opiszą w książkach naukowych.
Ale o czym ty teraz piszesz? Skoro ona przeszła to może ci na własnym przykładzie najlepiej odpowiedzieć co i jak a nie usłyszane "podkręcone" wersje od znajomych bo w końcu oni to przeszli...
 
reklama
Az mniw wzniosło! Kolezanka przynajmniej opiera sie na SWOIM przypadku a nie sąsiadów , znajomych czy cioci kloci.
Witki opadają jak można sugerować się cudzym przypadkiem?
Ja nie chorowałam i się zaszczepiłam w ciąży. Dwie dawki. Żyje
A ty pieprzysz tylko o swoim przypadku, jak chorowałaś i w ogóle.. Uwierz ze masa znajomych przeszła nikt nie ma żadnych powikłań. Twój przypadek opiszą w książkach naukowych.
 
Do góry