reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

EDI I MYCHA - Właśnie dzwoniłam do poradni i możecie się zapisać! Szczepionki mają być pod koniec tygodnia(podobno) Sa to szczepionki skojarzone , bardzo dobrej jakości , zapomniałam nazwy tej firmy farmaceutycznej ale zadzwońcie i się dowiedzcie.Pobierają też dziecku krew żeby wiedzieć czy
maluch ma przeciwciała.Dzwońcie do 17:30 do tej godziny jest czynne
 
reklama
Ja się wstępnie zapisałam. Ale Adasiu a czy ty idziesz tam z Igorkiem albo znasz kogoś kto dziecko tam zaszczepił? bo to jakoś podejrzane ze za darmo to wszystko itp. Pytałam czy ta firma nie prowadzi jakiś badan na dzieciach - ponoć nie, ale i tak mnie to zastanawia


PS Ustaliłam ze firma sponsorująca to GLAXO.:baffled::confused:
 
GLAXO SMITH KLINE to znana firma farmaceutyczna.Nie znam nikogo kto szczepił teraz tam dzieci ale móje pediatra wie o tym programie i bardzo go poleca.Krew pobierają dzieciom w celu określenia stanu przeciwciał.Wszystko jest prowadzone w poradni dla dzieci ,myślę że jest wszystko ok ale i tak jeszcze raz pogadam o tym programie szczepień z pediatrą w piątek , bo idę na wizytę .Podobno jedna dawka ich szczepionki skojarzonej kosztuje 300 zł
 
MYCHA pierwsze szczepienie wykonuje się w 7 lub 8 tygodniu życia ale wg tego programu szczepień skojarzonych pierwsze szczepienie może odbyć się i póżniej.Tak tłumaczył mi to pediatra Igora
 
Ja tez sie zdecydowałam na szczepionke skojarzona 5 w 1, nie wiem czy wy tez tą samą będziecie miałąy? u mnie kosztuej ona niecałe 100zł.
ADASIU, mi polożna odradziła takie szczepienia za darmo, opowiedziala mi historię na ten temat, nie do konca dana firma była chyba uczciwa, no ale to było u mnie w mieście, mam nadzieję, że u was bedzie inaczej!!! ;-)
 
reklama
Kurcze,nie mialam czasu wczesniej tu zajrzeć a Adasia takie dobre nowiny zapodala:)spróbuję jutro zadzwonić i może jeszcze uda mi sie zapisać Wojtka:))dzięki Adasiu;-)
 
Do góry