reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczepienia, wizyty u lekarzy i zdrowie styczniowych bobasów

Siva i to jest takie twarde jak kosteczka? Bo szczerze mówiąc bardziej mi to przypominało coś jakby koniec żebra ale teraz to już głupia jestem...
 
reklama
milusia ja nie tryzmam w lodowce, w aptece tez nie był w lodowce. a w sumie to nie do konca rozumiem trzymanie w lodowce tych lekow probiotykow bo na nich pisze zeby trzymac w temp. do 25 stopni
 
Mi w aptece powiedzieli żeby po otwarciu debridat trzymać w lodówce. Wyciągam przed podaniem ale mam trochę wątpliwości bo podaje dziecku takie zimne z lodówki w strzykawce
 
Po otwarciu można trzymać w temp pokojowej :) a przed otwarciem w lodowce mi wytłumaczyła na spokojnie koleżanka o co z tym chodzi dla mnie głupota ale juz mam nauczkę
 
Ja Debridat trzymam w temp pokojowej. Jest wazny 3 tyg
PATI nie podawaj zimnego, nabierz w strzykawke i odczekaj z 15 min zeby zrobil sie cieply.
A ja to i Debridat odstawilam. Obserwuje teraz
 
napisane jest że trzymać w chłodnym i bądz tu człeku mądry...:eek: podałam dziś pierwszy raz i mam wrażenie ze zamiast lepiej jest gorzej:crazy:
 
reklama
Do góry