reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Widzę K@m@, że masz podobne problemy co ja czyli mąż,teściowa i niestety waga. A w dodatku zbliżają się święta czyli wizyta w jaskini zła i obżarstwo. Masakra. Pozdrawiam i jeśli masz ochotę porozmawiać to zapraszam na spotkanie. W końcu jestem też ze Szczecina
 
reklama
ewon gratki

misiulka ja tez niebuszewo, kolo Jasnych Blonii, ale do stycznia pewnie nie zawitam do Szna


ale sniegu, bedzie zima :) moj maly chory....az szkoda bo w sumie dopiero 2 raz w zyciu zachorowal, zal mi go niesamowicie
 
prezenty już kupione?
nasz smyk dostanie ich full...chyba musimy zarządzić na przyszłe święta składkę od wszystkich i 2-3prezenty konkretne a nie kilkanaście małych
 
hejka praktyczny mam31 stycznia.okna pomyte,nsprzatanie i zie jak krew z nosa.jeszvcze jutro ide do tesciowej na urodziny.prezenty jak zawsze ie kupione hehe wszystko na ostatnia chwile he,nna dodatek musze jako rda rodzicow zrobic prezenty dla kuby klasy,na nie mam kiedy pojsc,:/
witam nowa mame
a my na wigilie idziemy do szwagra ,npi erwszy dzien u nas a drugi odpoczynek,ntesciowa twierdzila ze nic nie robi hehehehehehe jak zawsze hehehehe szkoda slow.
 
Czesc mamuśki!!! :D
Tak mnie to sprzątanie pochłonęło, że o bożym świecie nie pamiętam (BB) hahahaha
Powiedzmy, że ja już mogę świętować :) Całe mieszkanie wysprzątane, z wyjątkiem łazienki ale z nią poradze sobie raz dwa. Choinka stoi, mieszkanie przyozdobione pierdółkami świątecznymi:) Prezenty zrobione, od miesiąca leżą w szafie i czekają. A w niedziele zabieram sie za ciasta, ciasteczka i sałatki (taki dostałam przydział). Wigilię w tym roku spędzamy u moich rodziców, pierwszy dzień świąt u męża rodziców, drugi lenistwoooo :D a Sylwester z Jedynką hahahahaha!!!!
Ewon pamiętaj, że wspieram Cie duchowo, łączę się z Tobą w tych ciężkich chwilach. Z teściową mam podobny scenariusz :/:/ A na kupno prezentów ostatni moment jest najlepszy, 22-23 to najlepsze przeceny i promocje, można uczciwie zaoszczędzić.
Misiulka bardzo chętnie:))

Kochane nie wiem czy w najbliższym czasie znajdę jeszcze czas aby zajrzeć tu do Was, dla tego chciałam Wam już teraz z okazji zbliżających się świąt, życzyć samych wspaniałych chwil, wiele radości, uśmiechu i ciepła rodzinnego przy Wigilijnym stole. Dla dzieciaczków mnóstwo zdrowia, prezentów i aby każdy maluch w taki dzień jak Boże Narodzenie miało uśmiech na twarzy od rano do wieczora. Wesołych Świąt!!!!
 
hej u nas prezenty tez gotowe jak i cala reszta ,a piec bede jutro . takze zycze wam dużo milosci,zdrowia i pogodnych swiat.
 
witam
dawno mnie nie było tutaj, ale laptop mi się popsul, kasy na nowy brak, no i czasu też, troche was podczytałam dziewczyny,
ewon powodzenia na prawku, ja to chyba nigdy swojego nie skończę,
święta u nas to koszmar, w wigilie po nocce w pracy zapierdzielałam do przychodni z dzieciakami, cała trójka mi się rozchorowała, jakas grypa z wymiotami i biegunką i wysoką gorączką, tak więc w święta szpital, dzis juz troche lepiej, al kaszel jeszcze jest i noce nie przespane, bo kubus płacze, nos mu się zapycha i masakra jakaś, tak więc sylwester tez w domku, i jeszcze od grudnia awans w pracy dostalam więc roboty więcej, czasu mniej, oj oby następny rok był lepszy...:)
 
Dziewczyny!
Czy któraś z Was wprowadzała nowe pokarmy metodą BLW?
Trochę o tym czytałam i chciałabym żeby Polcia tak właśnie rozpoczęła swoją przygodę z pokarmem stałym ;-)
Macie w tym doświadczenie? Czy raczej Szczecinianki tradycyjnie przechodzą przez zmiksowane papki? :cool2:

Pozdrawiam!
 
Dziewczyny!
Czy któraś z Was wprowadzała nowe pokarmy metodą BLW?
Trochę o tym czytałam i chciałabym żeby Polcia tak właśnie rozpoczęła swoją przygodę z pokarmem stałym ;-)
Macie w tym doświadczenie? Czy raczej Szczecinianki tradycyjnie przechodzą przez zmiksowane papki? :cool2:

Pozdrawiam!


my papkowo wprowadzamy :)) ja jednak się bałam wprowadzać metodą BLW, pomimo tego, że podobno jest bezpieczna :)).
 
reklama
Witam was w Nowym roku:)

u nas wszystko ok.niestety nie mam kompa więc mam nikly dostęp do internetu(dziś pożyczyłam na parę dni laptopa),więc korzystam. 31stycznia mam egzamin,od jutra zaczynam jazdy dodatkowe. Dzieci rosną i jak zawsze rozrabiają:D
A co u Was?

Kasiu musimy w końcu się spotkać:) ale to po egzaminach,bo teraz troche lekarzy mam(wizyty kontrolne),jazy.a Ty pewnie też mało masz czasu.Gratuluję awansu:))
 
Do góry