reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

k@m@ co do koleżanki hmm ciężko powiedzieć jedni mówią ze do -10 i przy słonecznej pogodzie można wyjść na krotki spacer
ja mimo ze jedno ma 6 lat drugie 3 wychodzie z nimi jak muszę gdy temperatura za oknem jest poniżej -10
może dlatego ze ja nie lubię chodzić jak jest zimniej jakoś nie widzę przyjemności marznięcia na własne życzenie


co do wyprzedaży to ja obkupiłam dzieciaki Kacperkowi kupiłam kurtkę za 50 zl a kosztowała 200
nakupowałam masę ciuchowa dałam może z 300 a wszytko z metek przekroczyło 1000 zl
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja za swoją małą zaczełam chodzić na spacery od 5 doby i wychodzimy codziennie i jak narazie niunia odpukać zdrowa, jednak odpuściłam sobie spacery w te mocne mrozy. Dla mnie to okazja żeby wyjść z domu a dla córki czas na spanie.
 
Ja tylko na chwilke,Nadia przeziebiona od 2 dni:/
Dzis z okazji jej narodzin(dopiero kasy bylo wiecej) zrobilam sobie tatuaz:-) (to juz moj 3) i nie ostatni;-) zrobie fotke jutro i sie pochwale;-)
K@m@ namiary Ci jutro napisze.:)
ewonik wszyscy w Szczecinie jeszcze zyja?:-D fakt tutaj kasy sporo do dzieci i mieszkania dokladaja,nie to co w polsce!
czarodziejka​ ale milo ze pamietalyscie o mnie:))))))
 
monia aby Nadi szybko mineło,dawaj fotke:) kurcze ja od 16roku życia chciałam tatuaż i niestety kasy nie było:( i dupa jestem bez.No wiesz jak przekroczy 509zl na 1 os to juz nie dostaniesz,wogóle porażka,to na ukrainie wiecej dają a niby biedny kraj.taki nasz kraj.jakbym miała możliwośc to już dawno nie byłby mnie tu.

ja z Kuba w 7dobie wyszłam na dwor ale był wrzesien i piekna pogoda.ale cała zime spacerowałam nawet w śnieżycę i to po 4godz :) a z Damianem po tyg w marcu sie urodził.teraz to mi zimno lubię ciepełko hehe

wczoraj na jazdach nie popisłam się:( szło mi do kitu,jeszcze te słońce tak świeciło,że porażka,nic nie widziałam.lekko sie podłamałam:(
 
mona super, lubie tatuaze, sama mam jeden i chyba na razie na wiecej się na razie nie zapowiada, ale lubie je bardzo
ewon dasz rade z jazdami
k@m@ moja marta urodziła sie w styczniu i ja tez po tyg juz wychodziłam z nią na dwór, z kubą teraz tez staram się codziennie isc
 
Hej :)
Kama ja już w 8 dobie wyszłam z synkiem na dwór. A dodam że byłam po cesarce i ciężko mi było ale po prostu pragnęłam wyjść z domu :) Jak szłam do szpitala to był śnieg a jak wyszłam to jakby wiosna bez śniegu +5 :) W marcu jak w garncu :)
Mona witaj z powrotem. To ładna sumka się uzbierała. U nas to tylko gorzej. Chyba od przyszłego roku juz nie będzie można odliczyć ulgi na dziecko z tego co ostatnio czytałam.
Czarodziejko kiedy do nas wpadniecie?
My jutro idziemy z synkiem na ślub kuzynki męża. Niestety bez męża bo wyjechał do Warszawy. Mały strasznie płakał za nim jak wychodził z walizką. Wiedział że tata szybko nie wróci...
Ale dzisiaj wieje. Tylko do sklepu i z powrotem poszliśmy. Aha dla mam z małymi dziećmi. Od dzisiaj w biedronce są śliczne body z długim rękawkiem do 86 cm z pszczółką mają, hello kitty, smerfami. Śliczne są :) Do tego spodenki i bluzki z długim też do 86 cm.
 
mona6061 niezłe te dziarki, ja też lubie tatuaże ale sama nie mam ani jednego. Kiedyś, bardzo dawno temu miałam zrobić sobie jeden ale odwołałam bo sie wystraszyłam. Miejsce jakie sobie wybrałam było dość bolesne (kręgosłup) a dziarka miała być na całej jego długości. Kurcze teraz żałuję jak nie wiem. Marze o tym że kiedyś sobie strzele jakiś ale kiedy to nastąpi to nie wiem, teraz tyle wydatków :(
JA ze swoim wyszłam po trzech tyg.na dwór, był maj i piękna pogoda. Dzis zabrałam go troche na dwór ale strasznie wiało wiec weszliśmy tylko do sklepu i do domu. Kiedy ta pogoda sie zmieni?! Juz mogłaby przyjść piękna wiosna :)) i ciepełko :)))
Ewon dobry kierowca jeździ w każdą pogode :p:p Nie załamuj sie, lepsze słońce niż ulewa gdzie nic nie widać :)) Poradzisz sobie. Musisz sie nauczyć jeździć w każdych warunkach :))
Jakie macie plany na weekend dziewczyny? Ja ściera, miotła i heja! mieszkanie mi zarasta kurzem- nie nadążam za moim dzieckiem :((((
Pozdrawiam ciepło.
 
hej dziewczynki sobotnio
chyba zimno na dworku

niki - nie miałam jeszcze okazji pogratulować - nich się małą zdrowo chowa!!!
kama - z malutkim dzieckiem to niby do -6 oki - ja to taki piecuch jestem ze jak mi spacer przyjemności nie sprawiał to nie wychodziłam:-p
ewon - główka do góry - o złych jazdach szybko zapomnieć i nie rozważać - i ćwiczyć dalej! i tak jezdzic się nauczysz mając już prawo jazdy - jezdzac sama - bez czyjegos gadania - bo to tez jest stresujące;-)
mona - super tatuaze! mowisz 45 tys E???:szok: toż to można już do PL wracać z taką kaską:cool2: chyba ze o jedno zero się pomyliłaś:cool2:
czarodziejka - widze ze TY jak ja - piecuch jesteś:tak:
pozdrawiam i miłego weekendu zycze
 
hana31 ja też jestem piecuch, co to za frajda spacerować jak tyłek marznie :) Nic przyjemnego.
mona 45 tys.e to naprawdę extra:) My w polsce nigdy sie takich peniędzi nie doczekamy :/
Ewon to co pisze hana31 o nauce jazdy to święta prawda :) wprawy człowiek nabiera dopiero w tedy gdy sam wsiada za kierownice. Nikt Ci nie gada i jesteś zdana tylko na siebie. Zobaczysz nim sie obejrzysz a będziesz jeździć jak stary rajdowiec ;) hehehe
Jest weekend wiec pora zacząć sprzątanie :baffled:
Pozdrawiam :)
 
reklama
mona - super tatuaze! mowisz 45 tys E???:szok: toż to można już do PL wracać z taką kaską:cool2: chyba ze o jedno zero się pomyliłaś:cool2:


hahahahaha racja zle napisalam 4500 euro,przepraszam:tak::-D
Maz ma angine,Nadia cos dzis bardzo zaczyna kaszlec mnie juz katar dopada i do tego zilno jak w polsce:baffled: bryyyy
 
Do góry