reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
k@m@ no to jak widać każdy ma swoje teorie na temat kupek kolek i tych innych spraw
ale mowie z doświadczenia i jeśli dziecko jest tylko na piersi ma prawno nie załatwiać się codziennie i to jest zupełnie normalne
choć mnie tez to dziwiło byłam z małym wtedy u pediatry przy okazji szczepienia i mi powiedział dokładnie to co pisze ze nie musi codziennie
poleciła metodę z termometrem z czopkami jak piszesz ale nie często


co do pogody za oknem to u ans tez dziś wielki szał każdy z akumulatorem prostownikiem albo z kabelkami przyszedł z pomocą kolega
moje auto tez nie odpaliło pomógł kolega dojechałam gdzie miałam dojechać i co wróciłam w drodze powrotnej na pieszo już nie odpalił
jak ja kocham zimę
 
asia każdy lekarz inaczej radzi, każda matka inaczej robi, nie ma na to reguły. Po prostu róbmy jak uważamy a będzie OK :)))
Zimnica straszna, wczoraj wieczorkiem jednak wyszłam po małe zakupy i przemarzłam do szpiku.... brrrrr. Podobno mroz ma odpuścić i ma sie zrobić nieco przyjemniej :) zaczną sie spacery:)) Mi mały dzisiajeszej nocy dał popalić, tak sie śpieszyłam zrobić mu mleko i picie, że wyrżnęłam szlifa w korytarzu- (kostka w bandażu) Niech te zęby juz wyjdą!!
Moj m wczoraj do pracy pojechał z kolegą, po powrocie walczył do 20 bo coś sie stało z pompą paliwową.
Dziadek mróz tego roku coś ostro wkurzony :D:D
 
Czesc lasencje:)))
Kurcze u nas wczoraj tez snieg spadl(gora 10 cm)i Francja oszalala,paraliz,polowa sklepow pozamykanych,tramwaje nie jezdzily SZOK :-Daut na miescie prawie wcale.Ludzie jakby pierwszy raz snieg widzieli,powychodzili na ulice sniezkami sie porzucac:szok: haha.I od tygodnia sa mrozy okolo -6.Smialismy sie z mezem ze powinni raz w zime polscke odwiedzic to zobaczyliby co to znaczy mroz i zima:-D Ale fakt jak na ten kraj to jest tu zimno.
k@m@ co do tej tragedii w Sosnowcu brak slow...tak mi zal tego malenstwa Madziuni †:-( jej rodzice od poczatku wydawali sie dziwi...obojetni bez uczuc:wściekła/y: wszystko poplatane...jak tak mozna zrobic,dla mnie to nie do pomyslenia!!! masz juz namiary na to prywatne usg bioderek????Jak cos ja mam dobrego lekarza.
A u Nas w miare ok,Nadia cos sie przeziebila noc do d....y! katar kaszel bidulka:-(.Musze sie pochwalic w koncu po roku jezdzenia i zalatwiania dostalismy tutaj zasilek na Nadie i doplate do mieszkania:-) na razie przyszlo nam wyrownanie 45000 tys euro za 2011 rok:tak::szok::-)!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej hej dzis wooolne :-D


iza bardzo ciężko otworzyć coś swojego, chyba że chcesz zabiegi robić za 50-60zł na twarz i pedicure za 30-40zł to wtedy będziesz miała wzięcie, ale tak przecież się nie da.
ja mam umowę zlecenie i też jest mega ciężko żeby zarobić 700zł na miesiąc:-(
mam koleżankę na kosmetologii, też kończy w tym roku może znasz ma na imię Karolina

oj zimno dziś zimno brrrrrr
 
Matylda dobrze wiem że jest ciężko i tylko wykorzystują. Byłam na praktykach to dziewczyna miała tylko niedzielę wolną i zarabiała 1200zł :/ i tam jakiś procent od zabiegów ale klientek nie miała więc za tylko godzin siedzenia w pracy to marna kasa. Pewnie znam twoją koleżankę, tylko musiałabym wiedzieć nazwisko.
 
Niki współczuję kolek, oby szybko minęły.

Ewon jak jazdy?

Mona super, że wróciłaś :) Tęskniłyśmy ;) Widziałam zdjęcia Nadii- jakaż ona jest piękna!



My dzisiaj dopiero jesteśmy pierwszy dzień w domu. Tak to cały czas chodziliśmy na spacery i na sanki, trzeba się hartować ;) Chociaż przyznaję, że wolę ciepełko i po wczorajszym nadal nie mogę się rozgrzać ;)

Nasze samochody odpalają bez problemów, ale mój genialny mąż chciał się przypodobać i kilka dni temu zabrał moje auto na myjnię- efekt? Wchodziliśmy do samochodu przez bagażnik, bo zamarzły wszystkie zamki.



Kama, Asia jeszcze wrócę do Waszej rozmowy o kupkach... dziecko karmione wyłącznie mlekiem matki ma prawo nie robić kupy kilka dni, tydzień... i nie ma w tym nic dziwnego i niepokojącego.

Kobiece mleko ma taki skład, że dziecko jest w stanie je strawić i wchłonąć praktycznie w 100%. Problemy z zatwardzeniem pojawiają się raczej przy karmieniu mlekiem modyfikowanym i po wprowadzeniu innych pokarmów, wtedy najlepiej jest przepajać dziecko przegotowaną wodą źródlaną. No i ten termometr, czopki itp. to w ostateczności jak nic innego nie pomaga ;)
 
hejka

no dziś idę już na jazdy,ja chcę już wiosnę ,nie lubię zimy.ale dobrze,że przymroziło bo zarazy pomarzły:)

monia
oo to super tyle kaski:) kurcze tylko w polsce daja marną kasę i to jeszcze muszisz się mieścic w kryteriach:( porażka. no dla francuzów to atrakcja,jakby przyjechali do nas to dupki im pomarzłyby hehe

wczoraj byłam w kaskadzie,w apart kupić kolczyki dla bratowej(brat mnie prosił bo on w norwegii a zonka urodzinki teraz ma) i weszłam do smyka-po zagubieniu sie hehehe- to teraz fajne ceny mają:) upatrzyłam spodnie po 35 ocieplane dla kuby oczywiscie rozmiary sa rózne. ale wogóle wszystko w przecenach.
chciałam strój kupic karnawałowy dla dzieci ,ale takie ceny,ze zostaną przy starych,choc chcieli bardzo ale 120 wydac za dwa stroje:O teraz nie mam:( dookoła same wydatki.
 
Witam dziewczyny:)
Mam chwilkę wiec postanowiłam zajrzeć. Kurcze teraz przeceny sa fajne, dla dzieciaków można pokupować pare fajnych rzeczy na "zaś" sama skorzystałam z wyprzedaży i kupiłam małemu kurtkę na przyszłą zime, komplet czapka+rekawiczki+szalik, kilka koszulek, bluzeczek, sweterek, spodnie ocieplane, zastanawiał sie nad butami ale z tym to nigdy nie wiadomo wiec odpuściłam.
Mona nie mam jeszcze namiarów na lekarza:( wiec jakbyś mogła polecić mi jakiegoś to była bym wdzięczna :)
Czarodziejka moje dziecko jak nie robiło kupy to strasznie płakało. Każdy ma prawdo decydować. ;) Nasze auto na szczęście bardzo nie ucierpiało na tym mrozie:)
Mam pytanie do doświadczonych mam, otóż moja koleżanka urodziła dzidzie jakieś dwa tygodnie temu, od kilku dni widze ją co dziennie spacerującą z małą na tym mrozie, czy to dobrze, że już hartuje takie maleństwo?
Pozdrawiam :)))
 
reklama
Kama to było tylko tak w kwestii wyjaśnienia ;) bo jedno to, że dziecko na piersi nie musi robić codziennie kupki, a drugie to widzieć, że dziecko się męczy i coś jest nie tak. Mój był od początku na modyfikowanym i dopóki mu nie dobraliśmy odpowiedniego mleka też miał zaparcia i trzeba było mu pomagać czopkami.
Co do koleżanki to jak napisałaś "każdy ma prawo decydować". Ja bym nie wyszła, ale to dlatego że ja lubię ciepełko i samej siebie byłoby mi szkoda ;) ale z drugiej strony nie można całą zimę siedzieć z dzieckiem w domu...
Ja raczej nie kupuję na zapas, bo nigdy nie wiem jaki rozmiar kupić :/ ale na dniach będę musiała Szymonowi kupić większe buty, a liczyłam, że cała zimę przechodzi w jednych
 
Do góry