reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
hejka

ale pogoda,kurcze przez nią nic mi się nie chce:( jakaś ciągle senna jestem:/
przydałaby się jakaś praca dodatkowa.
a jazdy ok.teraz jeździłam na autostradzie-choć nie wiem bo powinnam ćwiczyć skrzyżowania,ale uparł się instruktor-jechałam 150km hehe fajnie było.ale jutro musimy ćwiczyć już parkowanie i wyjazd z Worda.
dzisiaj byłam z Damianem na pobraniu krwi w poniedziałek będę wiedzieć jaki wynik. i z Kubą u pulmonologa byłam,kurcze musimy inhalacje ciągle robić:(
Edzia ja nie pomogę.jeszcze żyjemy na kocią łapkę:)
 
Edzia ja byłam ale na zwykłym obiedzie, ceny, to zależy jak kto na to patrzy, moim zdaniem normalne jak na taki lokal, w koncu to Willa. Jedzenie również smaczne ale długo trzeba czekać.
Ewon a co sie dzieje z Twoimi dzieciaczkami? chore? :-(
 
Kasiu Damianowi w styczniu w morfologii wyszło za mało płytek jakichś i teraz musiałam powtórzyć badania bo już zdrowy jest i sprawdzimy i wtedy się okaże.A Kuba nawrót astmy ma:( on się biedny namęczy,wczoraj mocne świsty słyszała lekarka,mamy przez tydz się inhalować a później przepisze mu inhalator,aby nosił go cały czas ze sobą:( porażka. a ja muszę znaleść pracę jakąś na weekendy.mój miał dostać podwyżkę,ale narazie została przełożona ponieważ sklep nie idzie/martwy sezon.jeszcze jazd nie spłaciłam:/ jeszcze moja siostra chora grozi jej marskość wątroby bądz nowotwór już ma,do tego nerki jej wysiadają.robi badania=choć sama zgotowała sobie ten los bo nadużywała alkoholu,ale ma dzieci. zawsze coś .
 
Ewon ja pierdziu Ty to dziewczyno masz zmartwien...wspolczuje i tule:)* ojjj twarda babka z Ciebie wiesz:tak:
Edzia ja nie pomoge ,nie bylam tam i nikt z mojej rodzinki tez.

Widze ze wymiana fotelikow na czasie:)))) Nadia ma jeszcze dobry do 18kg ale juz sie rozgladam za nowym tutaj.15 -ego bylam z Nadia u lekarza bo kaszel miala coraz wiekszy.Dostala antybiotyki i inhalacje(poszlo 80 euro szok:wściekła/y:)ale chodzi o jej zdrowko wiec trzeba bylo kupic.Lekarka cos tam slyszala (szmery)juz po lewej stronie oskrzeli.

A ja dzis od rana wkurzona bo.....musze isc do tesciow!!!!Maja dzis oboje urodziny i obiecalam mezulkowi ze z nim podjade...Masakra.Trzymac kciuki zebym sie tam z nikim nie "pogryzla" :))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kama ja foteliki dzielę na dwie grupy- tek które się kupuje ze względu na bezpieczeństwo dziecka i te żeby mandatu nie zapłacić. Ja oczywiście biorę pod uwagę tylko te pierwsze, zresztą dobry i bezpieczny fotelik nie musi być drogi, najlepszym przykładem jest ten Sunshine Kids Monterey - dostępny od ręki w niskiej cenie Ma 4 gwiazdki ADAC czyli tyle samo co Recaro czy Romer.

My wybraliśmy wspólnie po przymiarkach ten Romer Kid Plus SICT - dostępny od ręki w niskiej cenie

oczywiście ostatnie zdanie należało do Szymona- wszystkie musiał wypróbować, posiedzieć i wybrał, tylko jeszcze nie zamówiłam. Chcemy mu kupić na Wielkanoc.



Ewon u Ciebie to zawsze coś. Trzymaj się i dużo zdrówka dla chłopaków



Mona zdrówka dla Nadii. Ja odkąd odpuściłam teściom przestałam się denerwować i olewam ;)



My wszyscy przeziębieni, Szymon jeszcze do tego jakąś jelitówkę załapał na szczęście łagodną wersje bez wymiotów.
 
widzę że choroby na tapecie....

Małgosia przyniosła z przedszkola gronkowca w nosku. ropiały jej oczka i bardzo marudziła.
wczoraj odebrałam wynik z gilków, mała dostała Bactrim w dawce 6ml 2x na dobę. jeszcze tydzień zostaje w domu

ewon dasz radę silna kobieta z ciebie
Mona niezła sumka ale zdrowie dziecka ważniejsze, dobrze ze ja ze swoim teściem żyję jak z dalekim sąsiadem:-D
 
reklama
czarodziejka bezpieczeństwo dziecka w foteliku to rzecz oczywista, kupując fotelik zawsze najpierw sprawdzam ile ma gwiazdek. Na drugim miejscu jest wygoda, dziecku musi byc wygodnie w trakcie jazdy, zwłaszcza w długich trasach, a o mandatach to nawet nie pomyślałam hehehe ,prawidłowo zamontujesz to i mandatu unikniesz :) co nie? :-)
Matylda jak Twoja Małgosia??
Jakieś świństwa wiszą w powietrzu, mi coś w kąciku warg wyskoczyło i piecze jak bym ogień miała.

A tak poza tym to nic ciekawego, weekend znowu przeleciał jak z bicza strzelił. Na szczęście moj mały zdrowy....odpukać.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry