reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
hej pamiętacie mnie ;-)
dawno Was nie odwiedzałam, bo bardzo dużo się działo i nie starczyłoby mi doby żeby opisać wszystko w jednym poście...

Kochane szczecinianki jutro zamierzam zrobić porządek u mojej Małgosi w szafie, za małe ciuszki chciałabym zamienić na coś fajnego dla mojej 3,5 letniej kluski. Byłaby któraś z Was chętna na ubranka?

nikki serdeczne gratulacje:tak:
 
Hej dziewczyny!!!!
Mam bardzo ważne pytanie!
Czy posiada któraś z Was do odsprzedania DUPHASTON??? Pilnie potrzebuję a nie mam jak się dostać do swojej lekarki :(((
 
matylda jasne ,że pamiętamy:)) jak będziesz miała chwilę napisz co i jak:)

edzia nawet nie wiem co to za lek:((

a ja wczoraj byłam na jazdach,mój instruktor stwierdził,że jeżdżę jak rajdowiec:/ i wczoraj już go wyprowadziłam z równowagi lekko,paliłam gumy aż śmierdziało w aucie -jakoś się skoncentrować nie umiałam:( ale
w czwartek będzie lepiej:)
 
dzięki Ewa :-)

co do palenia gumy to do 6h jest ciężko a potem idzie coraz lepiej :tak:
ja ruszałam ze skrzyżowania "kangurem" tak ze instruktora mdliło :-D

kobietki piszcie która chętna na ubranka po mojej Małgosi, jest tego naprawdę sporo, od koszulek przez spódniczki, spodnie na drobiazgach kończąc, rozmiary oscylują w granicach 92-98-104.
na wiosnę jak znalazł
 
ewon to ja w czwartek na dwór nie wychodze jak taki pirat po drogach jezdzi:-D
matylda moja mała ma 3 lata ale chyba większa bo na 104-116 ciuszki już nosi więc pewnie byłyby za małe, chociaż może nie... sama nie wiem
 
reklama
WITAM KOBIETKI:))))
Od dzis juz zagladam na forum:tak: w polsce przez caly miesiac bylam bez neta:wściekła/y: przepraszam za cisze.Pozdrawiam Was wszystkie:-)
 
Do góry