reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Moj maluch bywają noce, że potrafi sie budzic co godzine (ząbkowanie), domaga sie też jedzenia, albo budzi sie od tak, chce aby go wziąść na ręce. Chciałabym oduczyć go chociaż jedzenia w nocy (przeważnie jest to między godziną 2 a 4) ale nie wiem jak.
czarodziejka87 rzeczywiście :) Identycznie :) moj kiedys w nocy przyniósł dla małego gorace mleko, na szczescie to ja podawałam i poczułam ze butelka jest gorąca, inny przypadek, kiedyś wsypał za mało mleka do butelki, mały wypił bo był głodny ale za dwie godziny znowu pobudka hahahah także u mnie i takie numery miały miejsce, a to wszystko przecież przez to że on musi wstawać w nocy i robi głupoty z niewyspania, oh biedni Ci nasi mężczyźni :confused2: A jesli chodzi o moje wyjscia z domu to tu nie mam właściwie żadnych zastrzeżeń, kiedy musze lub chce (zakupy itp) to zostaje sam, a tuż przed wyjściem słysze "tylko szybko" :biggrin2:
Wczoraj z ust mojego m padły słowa "w tym domu oszaleć można", odpowiedziałam "to sie wyprowadź"
Miłość między nami kwitnie że aż!!!!!
 
reklama
cześć:)

kurcze ale u mnie zimno,nie mam dywanu i jakoś ciągnie od podłogi brrrr. muszę pójść do piwnicy po węgiel.wczoraj pisałam,ale nie wiem dlaczego się nie zapisało:(
u mnie mój wstawał jak Damian miał już z rok jakoś tak ale tylko dlatego ,że Damian miał taką gorączke,albo coś mu sie śniło ,że darł się jakby ze skóry go obdzierali.i raz do Kuby jak był mały bo sobie dupe spaliłam na solarium hehehe. też dużo razy mówił,że to dom wariatów,a ja z toba na czele hehe faceci chcą dzieci które tylko śpią i nie hałasują.
jazdy mi już lepiej idą,na łuku do przodu mi gaśnie a do tyłu pięknie heeh
kurcze Damian mi tu marudzi i nie pamiętam co miałam napisać occh skleroza hehehe.
Kasiu jak włoski?
 
ewon włoski ok
a u mnie jest tak ze to ja nie pozwalam mężowi wstawać do dzieci, bo narazie nie ch się wysypia, wstaje bidulek o 4.30, więc niech śpi póki moze, zobaczymy jak będzie jak wróce do pracy, wtedy będzie musiał cała trójkę pilnować wię będzie mógł się wykazać, a tak po pracy to chętnie bawi się z dziewczynami albo zabiera je na spacer żebym mogła odpocząć.
 
Kama, więc nie narzekaj i tak masz lepiej ode mnie ;) Mój jakby został sam z młodym to pewnie by usnął albo grał na kompie, a jak Szymon by mu nie dał to by zaraz do mnie dzwonił, że dziecko płacze i marudzi, a on nie wie o co chodzi.
Ewon ja mam dziecko, które nie budzi się w nocy, mało płacze i w ogóle jakoś tak lajtowo się chowa, a M i tak ma zastrzeżenia ;)

My dzisiaj jedziemy na kulki :D chłopaki pójdą się pobawić, a ja trochę odetchnę ;)
 
niki gratulacje:) Maju witaj po tej stronie brzusia:))) piękne imię i jaka duża:))) jak ochłoniesz to pochwal sie córeczką:)))) a gdzie rodziłaś??
 
reklama
niki serdeczne gratulacje!!! Odpoczywaj i nabieraj sił. Pamiętaj jakby co jesteśmy do usług ;)
A u mnie dziewczyny jest po staremu, cały weekend przy kompie.... szlak mnie juz trafia!!!
 
Do góry