reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Kasiu to będą za małe, raczej 92-98 są ubranka:-)

kurcze ale moja córka ma ciuchów :szok: ja tyle nie mam, nawet po przebraniu jej szafka ledwo się domyka:laugh2:

macie jakiś pomysł na obiad za baardzo małe pieniądze?
 
reklama
monia witaj::)) pisz co u was słychac?

matylda kup w biedronce piers,warzywa na patelnie po wlosku(pyszne) ryz i obiad gotowy za 15zł:D ja mam dwóch chłopakow to odpadam :p
mam nadzieję ,że będzie lepiej:D

kasiu heheh w piątek też jeżdzę ale nie bój sie na pomorzanach jeszcze nie byłam:D
 
ewa nie mam biedronki u siebie (a by się przydała ;-) )

taniej chyba wyjdą placki kartoflane ze śmietaną :-), kurcze muszę poprosić w sklepie o zapisanie na zeszyt płynu do płukania bo wyplata dopiero jutro a pranie mi z łazienki wychodzi:eek:

na Pomorzany raczej instruktorzy nie ciągną, przyzwyczaj się do trasy wokół stoczni, manhatanu, placu grunwadzkiego i wałów chrobrego :-)

Pomorzanki korzystała któraś z wypożyczalni strojów na Dunikowskiego przy przedszkolu, u Małgosi bal maskowy 9.02 i szukam stroju myszki Miki albo Minie
 
Cześc laski :)
Ewon Ty tak nie szalej bo bede sie bała wyjśc z domu :p:p Mnie moj instruktor kiedyś wysadził za szaleńczą jazde, a potem dzwonił do mojego taty z pytaniem czy mi przypadkiem kiedyś prawka nie zabrali za piracką jazde :D
Matylda tanio i smacznie? gotowany ryż, jajko sadzone, jakaś surówka i obiad gotowy :)
Wczoraj moj syncio dostał wysypki :( dałam mu na sniadanie jejecznice na maśle :/ biedaczek wygląda jak biedronka. Ja sądzicie powinnam z tym iść do lekarza czy przeczekać aż minie? Wykąpałam go wieczorem w kalii i dziś ma już bledsze te plamki. Nie wiem co mnie podkusiło, myślałam że nic mu nie bedzie skoro żółtko wcina juz od dawna :(
Musze sie wam pochwalić, zaczełam ćwiczyć :D:D już trzeci dzień jak mam zakwasy na udach, że chodzić nie moge :/ masakra!
Mona witaj :))
 
k@m@ jak nie spróbuje to nie bedziesz wiedziała czy może,poczekaj kilka dni jak nie zniknie to wtedy idz. matko to ty jak wyruszasz to wszyscy uciekają:D

matylda szkoda,bo w niej tanio,sama ciągle chodzę:D no mnie męczy tam,ale na rondach mam stracha nie wiem czemu,ale myślę,że się nauczę:D
 
matylda u nas też bal maskowy 9 lutego ale na temat euro 2012, czyli dzieci maja się przebrac na sportowo w kolorze biało-czerwonym, a z wypozyczalni nie korzystałam, sama wymyslam jakies stroje:-)
 
reklama
aniolkku niestety nie mam już miejsca na dysku twardym na nowe zdjęcia :no:

Kasiu fajny motyw i pomysły też fajne można wyczarować

byłam wczoraj w pracy od 9.00 do 19.45 normalnie obłęd, nawet nie miałam czasu żeby siku zrobić, a od dźwięku maszyn rozbolała mnie głowa. dobrze że wolne dzisiaj to trochę odpocznę od tego całego bajzlu...........
 
Do góry