reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Czesc dziewczyny:-)
ewon i jak lepiej sie juz czujesz??
A reszta kobitek gdzie?Juz przygotowuja sie na swieta?:-)

Ja dzisiaj musze jeszcze busa zalatwic zeby po nas do Berlina na lotnisko przyjechal....i za 2 dni Kochana Polsko witaj:-) ciesze sie jak dziecko;-)
 
reklama
Ewon szybkiego powrotu do zdrówka;) Mona6061 e tam...ja jeszcze daleko w lesie z przygotowaniami. Narazie czekam na natchnienie do mycia okien, jak to zrobie to rusze z całą resztą ale póki co to chciałabym aby chociaż przez jeden dzień było wiecej niż 4 stopnie :((( ziąb jak cholieeeraaa, przeszłam sie dzisiaj do rossmana i z powrotem to myślałam, że po drodze zamarzne. Okropnie sie już robi.
Mam do Was laski prośbę, w tym roku na wigilię chciałabym zrobić grzybową i poszukuję dobrego, sprawdzonego przepisu, może któraś z Was zna jakiś dobry i mogłaby sie podzielić ze mną??? Bede wdzięczna ;)

Ps. u mamy było extra. Jak zwykle zrobiła obiad jak dla kompanii wojska + obłędnie pyszne ciasto. A na mikołaja maluszek moj dostał przepięknie ilustrowane baśnie Andersena i interaktywną bierdonkę :-) jest świetna, przetestowalam :-D
 
hejka
ja juz zdrowa:) gorzej z Kubą bo go lekko wysypało,mam nadzieję ,że jak szybko przyszło tak szybko odejdzie ,ma jeszcze lekką gorączke,a musi chodzić do szkoły.
ja nadal szukam pracy,narazie do końca roku pracuję tutaj.później zobaczymy ,może coś się uda znaleść:)

mona no to bedziemy cię witać:))

zimno zimno i jeszcze raz zimno:( szkoda tylko,że śniegu nie ma:(( mógłby spaść :) święta byłyby cudne.ja na szczęście,już pomyłam okna,bo faktycznie teraz zamarzłabym:/
 
K@m@ my co roku robimy pyszna grzybowa,tylko nie mam ilosci skladnikow dokladnie,dajemy na oko.Zupa na samej wodzie(z warzywkami wiadomo)miesa nie dodajemy bo post:/ jest pyszniutka z lazankami mmmmniam:tak:
Mowisz ze u Nas w pl juz tak zimno:eek: kurcze tutaj jeszcze w bluzie chodze,czasami w cienkiej kurteczce jak pada deszcz.Super ze u mamuni bylo tak fajnie i pyszne jedzonko:-) no i najwazniejsze ze biedronka taka fajowa:-D sprawdzona przez mame.
ewon zdrowka dla Kubusia !!

My jutro juz o 4 rano wychodzimy z domku :szok: jedziemy na dworzec,pozniej w tgv 3,5 godzinki i bedziemy w Paryzu.Maz odbierze w konsulu paszport i o 21 dopiero mamy samolot do Berlina:eek: caly dzien w Paryzu nas czeka.Wiec na forum zawitam dopiero 15/16 grudnia jak wszystko ogarne:-D
 
Moja mama też robi podobną zupę grzybową, o jakiej Mona pisała i też z łazankami:)
Mona-A tu jest rzeczywiście zimno, dziś u mnie było +2 a do tego deszczyk pada z przerwami, dobrze że ciepłe butki dla córci kupiłaś. Tutaj w bluzie to raczej po domku można chodzić:-).
ja mam okna pomyte, tzn mój A. pomył, bo ja się do tego nie zabieram-nie chcę za wcześniej urodzić:-D.jeszcze bidulkowi kuchnia została, ale coś natchnienia nie ma.
 
hejka
a u nas po staremu
mona witaj w pl
a my okna planujemy umyc jutro albo pojutrze bo m ma wolne i mi pomoze, bo cos duzo tych okin u nas:-D:-D
a musze sie pochwalic, wygrałam książke w konkursie z kalendarza adwentowego na bb, ciesze sie jak dziecko, bo daaaawno nic nie wygrałam wiec super a poza tym to jest książka dla dzieci więć dziewczyny będą mialy radoche,:-):-) w sobote bylismy w pleciudze na paczkach z zakładu pracy, super przedstawienie dla dzieci o mikołaju, polecam,
dziewczyny kupujecie żywą choinkę?
 
hej

ja z oknami tez czekam na męża bo jak pomyśle o wieszaniu firan w salonie to aż mnie trzęsie wiec to jego działka pomyjemy w czwartek
ja przepisu na grzybowa nie ma bo u mnie to zawsze barszcz z uszkami
a teściowa to nie wiem co robi :zawstydzona/y:

Mona spokojnej podróży
i zabieraj ciepłe ubrania do Pl
a tego Paryża to ci zazdroszczę

niki widzę ze we jesteś z Polic ;-);-)super

kaoru gratulacje wygranej książki




Ja pranie na bieżąco robię bo nie wiadomo co mi będzie potrzebne na wyjazd mam nadzieje ze pogoda nas nie zaskoczy bo przegłosowali mnie Corka i mąż i wyruszamy autem powiedział ze przy moim pakowaniu to będzie trzeba trzech gości taki jak on by sobie poradził :-p:-p
trochę mi żal ze święta po za domem jedne święta w życiu spędzałam nie ze swoja rodzinka
 
Hej kobitki:) jak wam minął dzień?? bo mi kiepsko....... no masakra jakaś!!!!
Mały mi daje w kość od wczoraj, chyba to jego ząbkowanie teraz nabrało prawdziwego rozpędu, bo nie śpi, nie chce jeść- odpycha butle od buzi, marudzi nawet na rękach...koszmar jakiś a nocki to mamy z m takie zaje****e że dajcie spokój. Ledwo zyje ale okna pomyłam, oczywiście nie wszystkie bo u mnie tez jest ich troche, kuchnie i pokój młodego zostawiam na jutro o ile sie nie rozpada. Macie tak czasem, że jak tylko pomyjecie okna to zaczyna padać?? Ja często! W dodatku coś mi chrupnęło w nadgarstku i boli:/
Mona6061 szczęsliwej podróży do PL :) i udanego odpoczynku, pamiętaj zabierz ciepłe kurtki bo tu troszku zimno :biggrin2:
Kaoru to dzieciaczki miały frajde i radoche... super!!! m chce żywą choinke wiec bedzie żywa :))) Gratuluję wygranej...ja jeszcze nic nie wygrałam w swoim zyciu, a to dla tego ze nigdy w nic nie grałam hahahha:-D:-D

A co do grzybowej to swietny pomysł z tymi łazankami :)))) wypróbuję :)) dzieki!!!!
 
Hej :)
Mona szczęśliwej podróży. Super ze znowu zahaczycie o romantyczny Paryż. A my od piątku mieliśmy mojego brata u nas bo wujek brat mamy przyjechał z Francji. Ale rano wyjechał ju z dalej do Wrocławia do siostry :) Powiem Wam że już nie umiem z kimś jeszcze mieszkać :p Ale synek miał radochę bo wujek się z nim non stop bawił.
Czarodziejko jak Szymek? Gips już ściągnięty?

Ja okna też w połowie. Miałam dzisiaj skończyć ale mnie cały dzień głowa boli :(
Z choinka zobaczymy bo mały jest na etapie rozwalania wszystkiego i wiem że żywa by go korciła. Chyba tylko taka malutka wystawimy.
A muszę sie przyznać że grzybowej nigdy nie robiłam. W tym roku pierwszy raz sama robię pierogi :) Jeszcze też nie mam przepisu, zwłaszcza na dobry farsz.
Aha wylicytowałam fajny nowy strój świętego mikołaja dla małego. Dzisiaj przyszedł i jest cudny.
Kama biedny maluszek. A moze to nie ząbki tylko gardło lub uszko? Wtedy dzieci też nie chcą jeść i są bardzo marudne delikatnie mówiąc.
 
reklama
hej dziewczyny

a ja załamana,Kuba złapał gdzieś szkarlatynę:( biduulek jeden zawsze cos sie przyczłapie do niego.nie chodzi do szkoły i juz bardzo teskni za nia,ominie go tyle zabaw i nauki:(( juz nie mam siły ztymi choróbskami.jutro mam wolne to postaram sie chwile dluzej posiedziec:)
 
Do góry