reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

ewon -i u nas szkarlatyna - wczoraj byłam u lekarza - ja mam zapalenie zatok- mati niby infekcje wirusową--- a wieczorem gorączka 39 st. - a z ranka cały wysypany--- byliśmy u lekarza znowu no i antybiotyk na 10 dni--- a teraz jeszcze tyle się naczytałam o powikłaniach ze az głowa boli:-(........zdrówka dla Was!
 
reklama
hejka
ale tu ostatnio pusto, chyba dziewczyny świeta szykują:-)
my wczoraj choinkę kupiliśmy żywą i dziś już stoi ubrana, piękna:-D:-D okna pomyte,porządki zrobione, prezenty kupione, tylko gotowanie zostało, no ale to już po niedzieli,
ewon i hana zdrówka dla dzieciaczków i dla was
 
ewon, hana zdrówka dla was i dla dzieciaczków
Carolaine powiem Ci że sama nie wiem co mu jest, raz śpi jak anioł a raz wariuje, raz zjada całe porcje a raz ledwo 40 wypije. Może to emocje związane z tym, że staje juz na czworaka i próbuje raczkować, że już prawie sam siedzi, słyszałam gdzieś, że dzieci potrafią to strasznie przeżywać. :-(
Moj nadgarstek na szczęście lepiej, wystarczyła noc w bandażu. Zazdroszcze tym co już mają posprzątane na święta, ja jeszcze nic nie ruszyłam, jedynie okna, a kąty itp. czekają na łaske :/ w tym roku jakoś mam lenia. Ciężko mi sie zmobilizować, ale wiem, że bede musiała zacząć bo aż wstyd:zawstydzona/y: Dziś negocjowałam z m jaką bedziemy mieć choinke, bo oczywiście on chce żywą a ja bardziej obstaję za sztuczną (przyzwyczajenie) ale chyba udało mu sie mnie namówić na prawdziwą. Jutro wysyłam go po zakup :-)....... szkoda tylko, że śniegu nie ma:-( jest śnieg jest klimat a bez niego to tak ponuro :unsure:
 
witam:)
ja nie pochłonięta świętami tylko pracą:/ ale od jutra mam urlop(mam nadzieje,ze go mi nie zabiorą) .Kuba już lepiej wysypka zeszła,gorączka też jest sporadycznie. jutro idziemy na kontrole .
hana jak u ciebie z choroba?
 
Ewon dobrze że juz twój synek wychodzi z choroby. Ja w dzieciństwie miałam pare razy szkarlatynę noi skutki uboczne po niej również.

U mnie już przygotowania pełną para. Pierogi wczoraj ulepiłam, chatka praktycznie wysprzątana teraz tylko choinkę ubrać i można świętować :) Resztę wypieków w piatek aby sie nie popsuły, bo pierogi to zamroziłam.
Dzisiaj jedziemy jeszcze na zakupy aby każdemu coś tam dokupić z prezentów.
 
witam przedswiątecznie, a gdzie reszta?
ewon hana jak maluchy po szkarlatynie?
a ja wczoraj byłam na jasełkach w przedszkolu u moich dziewczyn, super byo, aż łza mi się w oku zakreciła, tak świątecznie... a dziś śnieg, pewnie długo się nie utrzyma ale chociaż dzis jest troche zimowo:-D:-D
własnie gotuje bigos a jutro biorę się za rybę po grecku, i wigilia prawie gotowa:-):-) mama zrobiła pierogi i uszka, a dziewczyny znacie może jakis dobry przepis na sałatkę ze śledzia?
 
hej babeczki
ewon - u nas lepiej - chociaż w poniedziałek jakieś załamanie było -bo gorączka wróciła - a ja skończyłam właśnie antybiotyk ale nie za dobrze się czuje---- powiedz mi czy dostaniecie jakieś skierowanie na badanie krwi po chorobie.... no i wolnego życzę:tak:
kaoru - i u nas miąły być wczoraj jasełka - ale niestety choroba--- a tak ładnie wczoraj mati powiedział mi swoją kwestię:tak:
kama - no i widzisz - masz śnieżek;-)

no i pyszności tutaj gotujecie:-p
pozdrawiam gorąco wszystkie
 
reklama
Mieszkanie wysprzątane, zakupy zrobione, teraz jeszcze choinka, gotowanie, pieczenie i świętujemy. W tym roku Wigilię spędzamy u m. rodziców, a w pierwszy dzień świąt jedziemy na wieś do moich, w piątek przyjeżdża moj tata, mowił że zrobił dla wszystkich prezenty i jakby sie komuś jakiś nie podobał to ma udawać że sie podoba :-D:-D hahahha.
Hana31 chociaż przez chwilę można nacieszyć się prawdziwą zimą:) Jak pisze kaoru pewnie śnieg sie długo nie utrzyma. Co do przepisu na śledzia to ja robię jedynie w śmietanie+ cebula i w oleju+ cebula. Wiem, że moja teściowa robi śledzia w przecierze pomidorowym ale dokładnego przepisu nie znam :-( i specjalnie mi to nie smakuje.

Dziś byłam z małym na szczepieniu, nie dawno wrócliliśmy, biedaczek juz na badaniu sie rozpłakał. Pierwszy raz słyszałam taki przerażający płacz u niego, aż mi sie łza zakręciła ale szybko zapomniał jak wyszliśmy z przychodni, zobaczył śnieg i była radość :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
A wracając do tematu sylwestra, jednak sami nie będziemy :)) Zaprosiliśmy zaprzyjaźnione nam rodzeństwo, okazało sie że oni również planów nie mają:biggrin2: Wiec nie będzie tak źle :-D
Trzymajcie sie dziewczyny ciepło, uściski dla maluchów i oby każde chore dzieciątko szybko wyzdrowiało;-)
Zajrzę tu wieczorkiem w wolnej chwili.
Pozrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry