reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Byliśmy wczoraj o 21.30 na spacerze na Jasnych Bloniach - i nie bylismy tam jedyni z dziećmi!! Słuchajcie, tam jest pięknie o tej porze. Niebo różowe od zachodzącego słońca, ciepło, miło, ludzi mniej niż w południe, lodziarnia otwarta (Michał naciągnął nas na lody). Szczerze polecam Błonia na późnowieczorne spacery.
 
reklama
No to może ja też sie przedstwię, to znaczy My się przedstawimy. Moja córcia Natalka urodziła się 4 kwietnia, wczoraj skończyła 3 miesiączki :) Juz jest tttaaaakkkaaa ;) duża! :) Mieszkamy w samym centrum, na przeciwko medicusa, może któraś mamusia ma ochotkę na wspólny spacerek? Pozdrawiamy !
 
Witam! My jesteśmy prawie ze Szczecina,a mianowicie od pół roku mieszkamy w Kobylance. Może znajdzie się ktoś, kto mieszka w pobliżu??? Po długich latach mieszkania w dużym mieście ciężko się zaadaptować:). Sylwia P.S. Spacerek w Szczecinie też możliwy:)
 
witam
też jesteśmy ze szczecina, można nas często spotkać na trawniku na jasnych błoniach,,, uwielbiamy to miejsce, moj Julek chętnie pozna kolegów i koleżanki w podobnym wieku - pozdrawiam
 
witajcie dziewczyny :)

poszukuję niedrogiego dostawcy internetowego. Macie jakieś namiary?

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)
 
My mamy chello easy, placimy 49 zł, ale teraz podobno jest promocja za 39 :) Jak chcesz wysle ci tel do przedstawiciela, akurat wczoraj u nas byl i stad wiem.
 
Hej Mamusie ze Szczecina może zrobimy jakies spotkanie!!!!! co wy na to!!!!!?????? pozdrawiam!!!!!! ;D
 
reklama
OOO rewelacja!!!!! ;D!!!!!A odbiegając od tematu Matgarett my mieszkamy blisko siebie! :) ja jestem z odzieżowej ----bardzo niedaleko fali---- może umówimy sie na jakiś wspólny spacerek???? :laugh:pozdrawiam!!!!! :)
 
Do góry