reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Witam :)
WłaśnieWas znalazłam i chciałam się przyłączyć. Pozdrawiamy serdecznie , 7-miesięczna Olisia z mamą :)

Witaj immartykulata :-)
Trochę nas tu nie było, ale juz wracamy na watek i chętnie się spotkamy :-)
Z Igorkiem i Aniołkkiem widzimy sie ostatnio częściej i chętnie zapraszamy inne mamy, nasze maluchy uwielbiają towarzystwo.
A jutro znów poszlejemy :-D
 
Witajcie!
dzis się zalogowałam. Jestem jak najbardziej chetna do spotkań!
Jestem mamusia Kubusia 6 m-cy i 16 dni :-)
Będe wpadać na wątek!
Pozdrawiam.
 
My mieszkamy na nowym osiedlu na skrzyżowaniu Łukasińskiego i Brackiej.
Kubuś jest bardzo żywiołowy i lubi towazystwo innych dzieci!
 
Witaj Moa.. to calkiem blisko nas:) my na skrzyzowaniu praktycznie Łukasinksiego i Czortynskiej :) rzut beretem:)

teraz kurujemy sie .. ale jak skonczymy zapraszamy na herbatke:) margarett ty tez juz znasz droge do nas:)

HURA COS TU ZACZYNA SIE DZIAC W TYM MIESCIE
 
Aniołekk ale super, że mieszkasz tak blisko!!!!!
Szkoda, że jesteście chorzy, bo nam się dziś nudzi...
Zdrówka życzymy!
 
wole go jeszcze ze dwa dniprzettrzymac w domku a pozniej tylko jedno pragnienie ma:) do dzieci!!!!!!!!!!!!!

powiedz co twoja dzidzia potrafi?
Igor juz wprawie chodzacy chlopak:) nadzwyczj samodzielny:) ale i Natalka mu nie ustepuje powtarza za nim wszystko:) ostatnio oboje udaja ze kaszlali:) [metoda zwrocenia uwagi]

no a my mamy schody i mlody dzis rano po nich wspinal sie!!!!
moze jak sie obudzi wejdzemy na swierze powietrze na pol godzinki...
napisz do mnie na gg
 
reklama
Do góry