reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Pogoda do kitu. Dzieciaczki sie juz nudza w domu (juz koncza mi sie pomysly). Wczoraj troche pochodzilisy po deszczu i zaliczylismy najwieksze kaluze na dzielnicy. Nawet ja mialam niezly ubaw:-).
 
hej
didi dzięki za zaproszenie:-) jak będę miała chwilkę wolnego to się dogadamy i cię odwiedzę, a na razie przy tej pogodzie to massakra:no::no::no: moje dziewczyny tez się nudzą, muszę im ciągle coś wymyslac, i na dodatek coś dziś nie bardzo się czuje, dobrze ze mój m ma wolne, to przynajmniej zrobił zakupy i troche mi pomoże:-):-):-)
ewon wysłałam zdjęcie na maila
hana ja urodziłam się w Poznaniu:-):-):-):-)
super miasto bardzo je lubię:-)
 
Hejka,
widzę że wszyscy narzekają na pogodę. ja po dwóch dniach spędzonych w domu dzisiaj jestem u rodziców. też już miałam dosyć.

miłego popołudnia życzę i więcej pomysłów na zabawy (mi też już weny brakuje)
 
Witam sobotnio!
Mężuś robi obiadek, ja mam chwilkę wytchnienia :tak:, mały zajmuje się sobą więc doczytuje Wasze posty. Dobrze, że nie mam teraz duża zaległości ;-). Dobrze, że przestało w końcu padać, chciałam wyjść z małym na spacer do parku kasprowicza ale strasznie wieje. Normalnie urwanie głowy :eek:. Może do jutra pogoda nam się poprawi...
Północny wiatr, alergia żadna. Uczulenie na antybiotyk. Dostałam duomox i spuchłam jak balon :-D. Teraz się z tego śmieję ale wtedy mi do śmiechu nie było. Przedewszytkim spuchła mi twarz i to strasznie :-(. Ale na szczęście przeszło :tak:. Jak tam Kassi?
Ewon, dostałam tylko jeden zastrzyk na miejscu i jak pojechałam na drugi dzień <bo kazali się zjawić> to drugi :tak:
Hana, ja myślałam, że zagramanicą byłaś :-D. Lubie poznań, kuzynka tam studiuje. Stara browarnia <czy jakoś tak> jest super :tak: A w zoo byliście?? Uwielbiam tamtejsze zoo :tak:.
Didi, jak dobrze z remontem, to dobrze :tak:, zostaw mi namiary na speców od remontów ;-), bo napewno się przydadzą :tak:.
Co do mebli to BRW może fajne ma meble i duży wybór ale wykonanie kiczowe. My mamy meble z 2 lata i się rozpadają...
Miłego dnia kochane i spokojnego weekendu! :tak:
 
Północny wiatr odczulanie,to są zastrzyki które się wykonuje co 4tyg (jak dobrze pamiętam) pod nadzorem lekarza sie pozostaje.odczula się na pyłki,kuracja trwa 3lata,i później już się nie ma uczulenia na dany alergen

A nie wiesz czy są takie zastrzykowe odczulenia na grzyby pleśniowe?
Ja się odczulalam biorezonansem (czyli polem magnetycznym). No i bylam ciekawa czym odczulala się Fanta. Może o jakiś nowych wynalazkach się dowiem. :-)

Byliśmy dzisiaj w Domarze. Fajne meble mają. Tylko, żeby coś nam przypasowało. Byliśmy też w Platanie. Też jest co oglądać i sporo katalogów dostałam. Odwiedziliśmy TOP shopping. Ale drożyzna.
Co do Agaty, to ponoć mają meble z papierowymi okleinami. I co druga sprzedaż kończy się reklamacją. Jak nie zaczną czegoś lepszego sprzedawać, to pójdą z torbami.

Dziewczyny, nie wiecie, gdzie można kupic bialą tablicę (takie memo), na której można zapisywać co ma się do zrobienia? Moja sklerotyczna głowa tego się domaga. :-D Biała tablica z pisaczkiem, który da się zmazać szmatką. Może to być nawet tablica do rysowania dla dzieci - byle by była użyteczna.
 
Ostatnia edycja:
Witam niedzielnie!:-)
Północny wiatr, raczej to nie było konkretne odczulanie, dali mi zastrzyk, bo spuchłam od leków :sorry2:. Więc na temat odczulania nie za dużo wiem... Pogoda dziś szykuje się ładna :tak: więc trzeba korzystać :tak:. Mężuś smaży naleśniki, a później uciekamy na arkońskie :tak:. Spokojnego i rodzinnego dnia :tak:
 
fanta nie dam Ci namiarów na tych robotnikow bo nie polece ich z czystym sumieniem. Mimo tego, ze wszystko zdaje sie byc ok, to mam pare uwag. Gramolili sie z robota, zostawili zbyt duzy balagan po sobie, mimo folii na podlogach, musialam czyscic cm po cm-trze. I jeszcze kilka innych powodow, takze saa rozumiesz.
 
Didi, dziękuje <kochana jesteś> :tak:. Mam nadzieję, że się ze wszystkim już uporałaś? Masz może kogoś do przerabiania instalacji gazowej? Bo chciała bym parę przeróbek zrobić :sorry2:. Tak po krótce pisząc, to chciała bym kuchenkę przenieść na drugą stronę... i fachowiec raczej będzie potrezbny.
 
reklama
Do góry