reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Hej.
Północny wiatr my kupiliśmy stół w Agacie. Nie będę się rozpisywać ale nie polecam tego sklepu. Wyznają zasadę aby klient kupił, zawiózł do domu a dalej to się sam martw. Stół nie byle jaki bo za ok. 1300 zł. A meble kupili znajomi i właśnie tak jak piszesz to samo mieli. Natomiast polecam sklep Domar niedaleko turzynu tuz za Biedronką sie wjeżdza. Kupiliśmy tam krzesła do owego stołu. Krzesła z polskiej firmy a nie tak jak w Agacie z Malezji... A obsługa świetna w porównaniu z Agatą. A i ceny krzeseł 50 zł na sztuce. Powyżej 1000 zł transport gratis :)
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu na świnkę, odrę, różyczkę. Zobaczymy jak nocka będzie wyglądała. Na razie ok.
Ale ta pogoda nas nie rozpieszcza.
Dla wszystkich chorowitków dużo zdrówka.
Aha co do zamkniętego forum to ja się nie wypowiadam bo mało się tutaj udzielam. Jestem na zamkniętych marcówkach z kafe 2010 i niestety ogólny upadł bo nikt nie ma czasu obsługiwać dwóch forów.
 
reklama
no to na to wychodzi ze mieliśmy dużo szczęścia co do mebli zakupionych a Agacie meble były do montażu ale wszytko pasowało idealnie nic nie było uszkodzone i żadnych problemów
Black Red White kupiłam segment dla córki po jednej przeprowadzce nadaje sie na śmietnik a ma ledwo 2.5 roku strasznie delikatne są
teraz je wymieniam na szafę na zamówienie pod zabudowę

co do zamkniętego jestem za
 
No właśnie o co chodzi w tym zamkniętym? Czy cały wątek Szczecin ma być zamknięty czy tylko Szczecinianki ze swoimi skarbami? A może po prostu wystarczy utworzyć wątek, który będzie zamknięty i kto chce, będzie mógł zdradzać tam swoje tajemnice?
 
Ja też jestem za zamkniętym. Można dodawać zdjęcia, bez obaw że ktoś niepowołany obejrzy czy pisać bardziej otwarcie o tym gdzie mieszkamy.

Północny Wiatr, nie, forum szczecińskie całe zostanie otwarte tak jak do tej pory, Ewon może stworzyć grupę i tam zapraszać, nikt bez zaproszenia nie będzie mógł tam wejść.
 
Ostatnia edycja:
Północny Wiatr kupowałam meble z tej firmy:
Kolekcja Euforia - Sklep internetowy MEBLERIBES.pl - meble tapicerowane, meble systemowe, meblościanki, meble młodzieżowe, meble kuchenne, stoły i krzesła, sypialnie, szafy, garderoby, komody, ławy, biurka
Po odpakowaniu paczek, w trakcie montowania okazało się, że jedna półka była o centymetr za długa. Zgubiliśmy fakturę, mimo to reklamację nam bez problemu uznali i wysłali dobrą półkę. Tej, która nie pasowała nie usieliśmy nawet odsyłać :)
 
Możemy pisać tu,ale tam będziemy wklejać fotki , i pisać o rzeczach które nie chcielibyśmy aby ktoś inny przeczytał:D np. na męża poskarżyć sie hehe .A zaproszenie wyśle do wszystkich udzielających sie szczecinianek tych aktywnych :) .jeżeli kogoś ominę to prosze pisać jeżeli będziecie chciały zaproszenie:))) i na priv poprosze :
np. ewa 27 lat. maz imie, dzieci Kuba 6lat damian 3latka. centrum
to bedzie na zamknietym na pierwszej stronce:) i jak cos jeszcze chcecie to napiszcie:)
 
Ostatnia edycja:
Ale dziś sobie pospałam,wstałam 8.20,i jak ja się ze wszystkim wyrobię :/ muszę zmyć naczynia,ogarnąć lekko tu,pójść do sklepu ugotować zupkę dla dzieci i drugie danie dla chłopa.I do pracy .
 
reklama
hej
ja tez kupowałam meble pzrez internet z seri Forte, dla dzieciaków i wyszło taniej niz w sklepie,
ewon zgadamy sie na gg:-D:-D:-D
assiia
no miałas szczescie co do Agaty, tez słyszałam same nie fajne rzeczy na ich temat
didi jak tam w nowym domku?
ale pogoda dzis znowu, bleee
teraz mój m ma 5 dni wolnych, ciekawe co będziemy robić;-);-);-);-)
moze w koncu nakłonie go do małego remonciku:-D:-D:-D
 
Do góry