reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Hej dziewczyny!
Melduję się ja! Pogoda była ostatnio ładna więc korzystaliśmy. Dziś jest brzydko więc dziadkowie zajmą się małym, a my lecimy w poszukiwaniu lodówki... Ostatnio coś za dużo latam po tych sklepach :eek:. Mały mój już zdrowy. Odezwę się więcej jak znajdę chwilkę czasu. Narazie jestem zabiegana za co przepraszam, bo rzadko do Was zaglądam :zawstydzona/y:.
Miłego dnia!
 
reklama
Hej dziewczyny!
Widzę, że już chyba nic tu nie piszecie :-(. Szkoda... Zaglądam do Was na chwilkę. U mnie wszyscy zdrowi <na szczęście> ja w dalszym ciągu zabiegana ale już od października odpocznę :tak:. Miłego dnia kochane! :tak: :-)
 
aniołekk ty dostałaś zaproszenie juz dawno:) tak jak fanta tylko musisz potwierdzić,bo jesteś jako oczekująca.więc popatrz w wiadomosciach chyba-na emaila wyslij mi rodzinna focie i dane:)email bedzie w forum zamknietym:)
fanta gdzie miałaś zaproszenie??
 
hejka
kurcze, nikt tu nie pisze, żadne nowe mamuski, może odstrasza je to że tu tak pusto, może czasami trzeba by było cos tu im napisac...zapraszamy
 
Kaoru, jak najbardziej pomysł dobry :tak:. Ja od czasu do czasu jak na BB wchodzę <bo mam akut=rat chwilkę>, to zaglądam do Was na wątek. Ale co mam pisać jak nikt nie pisze :-(.
Miłego dnia kobietki :tak:.
 
reklama
Ostatnio wogóle mało mam zagląda,zaczęła się szkoła i nowe obowiązki:( szkoda ,ale zaglądajmy choc na chwilunie i piszmy choc dzien dobry:D
 
Do góry