reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Hej.Wooow jaka tu produkcja od rana:)Ja od 5 na nogach.Kuba postanowił dziś wstać o tej godzinie.Młodszy za to myli pory dnia.dzien przesypia a w nocy co godz.sie budzi.Jak jeden spi to drugi sie budzi i tak w kółko.Mozecie sobie wiec wyobrazic co mam:)Dobrze,ze ktos madry wymyslil kawe red bulla i kanał z bajkami baby first:-D
fifronka-no własnie my z M też chcieliśmy jak najmniejszą różnicę wieku między dziećmi dlatego jak kuba miał 5 m-cy zdecydowaliśmy się na drugie.prawdę mówiąc dopiero jak byłam w ciązy i kuba był coraz większy i bardziej wymagajacy to zaczełam sobie zdawać sprawę na co się zdecydowałam:)
Niezłe masz wspomnienia z porodu!Ja miałam 2xcc,więc wszystko było prawie zaplanowane.prawie,bo za pierwszym razem było to nagłe cięcie w 36tyg.
ewon-współczuję egzystencji bez pralki.ja jakis czas temu byłam 4 m-ce bez lodówki i były m-ce zimowe gdzie na balkonie wszystko zamarzało a w chacie było za ciepło,wiec na bieżąco wszystko wyrzucaliśmy.nie mówiąc o tym,ze całe święta BN musieliśmy się obyć bez niej.wesoło nie było.serwisowali mi ją 4 razy aż w koncu wymienili na nową.
 
reklama
zobaczymy ile wolnego uda mi się zrobic w sierpniu to zarzadze piknik:) teraz sezon urlopowy to mnie potrzebują.

Może i ja się dokulam jak jeszcze będę w stanie :sorry2:;-)
W poprzednich ciążach latałam jak fryga do samego końca a teraz mi jakoś siły odebrało,czasem czuję się jakbym miała z 70 lat i miała z 30 kg na plusie a nie 12...zwłaszcza jak trzeba się z łóżka podnieść :huh:
 
Jagienka-kochana jak ja znam to uczucie!!!!ostatnie tyg.ciazy byly dla mnie tragiczne.dorwala mnie rwa kulszowa.nie bylam w stanie zejsc z łózka a co dopiero biegac za kuba!nigdy w zyciu tego nie zapomne!!codziennie ryczałam wtedy z niemocy.tego niestety nie przewidzialam planujac tak szybko kolejna ciaze:/

ewon
-a ten piknik to taki forumowy?pytam,bo nie bardzo wiem o co chodzi:)
 
Jagienka Uzar ma podobne podjecie do Płonki mi robił kilka razy usg jak leżała z starsza w szpitalu 3 tyg przed porodem i on sie nade mną zlitował i zdecydował o porodzie
wiec tez jest bardzo sympatycznym lekarzem



 
hej
witam was
cos dzis nie mam mocy, chociaz od rana udało mi sie isc na zakupy, posprzątać i troche poczytać książke:-):-):-)
dobrze ze moje dziewczyny dosyc grzeczne i nawet bez większej kłótni na razie:tak::tak::tak:no fajnie było by żeby ten piknik wypalił, moze dałabym jeszcze radę;-);-);-);-)
 
Pewnie ,że forumowy:D ale spacerek też można się wybrać:)
mamusie z brzusiem,to postaram się tak zorganizować abyście się dokulały postaram się ułożyć grafik sobie abym miała na poczatku kilka dni wolnego:) bo 4mam urodzinki i tez jest w wolinie piknik wikingow Kasia mi mówiła i chciałam się wybrać z rodzinką.więc jak coś to bedzie w tygodniu miedzy 1-3 bądź 8-11 zobaczymy jak bede miała wolne ale podajcie ktory bardziej to zasugeruje szefowej:D bo w lipcu mam wolne jeszcze niby 26,29,30 ale te dwa ostatnie to pod duzym znakiem zapytania bo to weekend więc moga mi odpaść.

monia fajnie ,że znowu do nas zaglądasz:) muszę na nk zobaczyć Nadusie:) mój w te święta chciałby gdzieś wyjechać wiec zobaczymy:D
 
Hej dziewczyny
Witam nowe osoby :)
Magda widzę że mamy szkraby w podobnym wieku.
Ewon super że urlopik się udał. Co jest z tymi znajomymi że tak wystawiają. My tak ostatnio mieliśmy z Sylwestrem.
Czarodziejka udanego wypoczynku i mam nadzieje że jak wrócicie to się razem na spacer wybierzemy.
My dopiero w drugiej połowie sierpnia jedziemy. I chyba do Pobierowa ale zobaczymy.
 
carolaine no chyba lepiej samemu planować a nie z kims:/

czarodziejka właśnie miłego wypoczynku:)
zaraz muszę przeprać parę rzeczy:/ i kiedyś pół roku prałam recznie masakra.
 
reklama
Do góry