reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Witam kobietki:))
Karou3 hehe duzo nas z pazdziernika,najlepsze jest to ze moj mezulek jest tez ze stycznia:)))) i tak samo na usg chodzilam tylko do Czajkowskiego.
Ewon tak-tak dokladnie o Czajkowskiego mi chodzilo:)
Fifronka ja tak jak Karou ciaze znosilam super,wszedzie bylo mnie pelno.Pod koniec ciazy pojechalam z mezemna Hel(sama prowadzilam auto) i tam wiecznie w ruchu cale dnie bo akurat byl D-DAY.
Masakra u nas od rana pada:/ malej cos odbilo i godzine temu wstala,jak nigdy.
 
Jagienka w szpitalu na Siedleckiej mają naprawdę super sprzęt, ja tam miałam robione 3 obowiązkowe USG + jeszcze przed samym porodem. Dr Płonka jest fajny i Świderski też. Zresztą większość tamtejszych lekarzy jest w porządku. W każdym razie ja polecam robić USG właśnie tam.
 
Czesc dziewczyny.Przyjmiecie do swego grona kolejna szczecinianke?na imie mam Magda,mam 28 lat i jestem mama 2 chłopcow.Kuba ma prawie 15 m-cy a Wiktor jutro skonczy 4 tyg.Z powodu tak malej roznicy wieku miedzy nimi mam niezła jazde w domu,ale bywa tez bardzo wesoło:)
Pozdrawiam Was i zycze miłej niedzieli!!!
 
Cześć dziewczyny, wpadłam powiedzieć, że żyjemy, mamy się dobrze i ile się da korzystamy z wakacji.
Jutro ruszamy na 5 dni na wieś :)

ewon dobrze, że mimo wszystko urlop się udał. My wczoraj też zostaliśmy wystawieni, bo mieliśmy jechac z moją kuzynka i jej chłopakiem, specjalnie ze względu na nich M wziął urlop w odpowiadającym im terminie i wczoraj napisali, że nie jadą :/ Chociaż u nas jest o tyle lepiej, że jedziemy do siebie i żadne kasa nie przepada, ale i tak się wkurzyłam, bo gdyby nie oni już dawno byśmy się wczasowali ;)

mona fajnie, że jesteś znowu z nami :) widziałam zdjęcia- Nadia jest boska

Witam nowe mamuśki :)

Jagienka gratuluję kolejnego maluszka :) Na Siedleckiej jest chyba ten sprzęt co był wcześniej w Szczecinie na Unii?
Ja byłam dwa razy tam na USG u dr Płonki- świetny facet. Nie dość, że dokładnie obejrzał malucha to fajnie do niego pogadał i wszystko nam pokazał.
Drugie USG robił mi przed samym pójściem na porodówkę i mały urodził się dokładnie z taką wagą jaką określił na USG :)

magda Tobie oczywiście też gratuluję maluszków :)podziwiam, mój ma niecałe 21 miesięcy i czasami nie daję rady, a co dopiero jeszcze takie maleństwo.
A z jakiej dzielnicy jesteś? Opowiedz coś o swoich skarbach :)
 
hej

co do Dr Płonki bardzo fajny lekarz i jak pisze Czarodziejka ma super podejście wszystko fajnie tłumaczy i u nas tez wagę w dniu porodu wyliczył idealnie u dwóch maluszków moich ja jak rodziłam to był na Unii wtedy
ja jeszcze byłam na USG u Głaz on na królowej Jadwigi przyjmuje ma gabinet prywatny i ma dobry sprzęt mi w 14 tyg powiedział ze będzie chłopak i się nie pomylił
i jeszcze bardzo fajnym lekarzem jest Uzar on chyba tez w Policach jest


magda witaj
Gratuluje smyków no i wierze ze masz ręce pełne roboty przy tak małej różnicy wieku ewon no nie fajnie znajomi zrobili jeszcze tak na ostatnia chwile
ale najważniejsze ze mimo wszytko urlop się udał


kaoru super ze tak fajnie znosisz ciąże
 
hej
magda witaj napisz gdzie pomieszkujesz, no malutkie masz te szkrabki, fajnie, niedługo będą się bawic razem, więc będziesz miała chwilkę spokoju:-D:-D:-D
czarodziejka fajnie ze tak intensywnie korzystasz z wakacji, ja tez staram się dziewczyną jakos urozmaicić czas wakacyjny, mimo zde czasami wieczorem jestem padnięta, dzis bylysmy w parku kasprowicza karmic kaczki i na rózance wąchac róze:-D:-D:-D:-D
aissia ja tez do płonki chodziłam w drugiej ciąży, fajny lekarz naprawde
miłego popołudnia:-):-)
 
Jagienka w szpitalu na Siedleckiej mają naprawdę super sprzęt, ja tam miałam robione 3 obowiązkowe USG + jeszcze przed samym porodem. Dr Płonka jest fajny i Świderski też. Zresztą większość tamtejszych lekarzy jest w porządku. W każdym razie ja polecam robić USG właśnie tam.

Jagienka gratuluję kolejnego maluszka :) Na Siedleckiej jest chyba ten sprzęt co był wcześniej w Szczecinie na Unii?
Ja byłam dwa razy tam na USG u dr Płonki- świetny facet. Nie dość, że dokładnie obejrzał malucha to fajnie do niego pogadał i wszystko nam pokazał.
Drugie USG robił mi przed samym pójściem na porodówkę i mały urodził się dokładnie z taką wagą jaką określił na USG :)


hej
co do Dr Płonki bardzo fajny lekarz i jak pisze Czarodziejka ma super podejście wszystko fajnie tłumaczy i u nas tez wagę w dniu porodu wyliczył idealnie u dwóch maluszków moich ja jak rodziłam to był na Unii wtedy

aissia ja tez do płonki chodziłam w drugiej ciąży, fajny lekarz naprawde
miłego popołudnia:-):-)

Dzięki dziewczyny,jutro uderzam na Siedlecką,dr Płonka wywarł na mnie naprawdę super wrażenie na połówkowym,precyzja i szczegółowość z jaką zrobił usg zdobył uznanie nawet mojego męża :tak:
Z tego co mają napisane na stronie sami fachowcy są na tym sprzęcie,Karina Engel (świetna babeczka!) ale jest obecnie na urlopie oraz Płonka i Świderskie właśnie,jest mi obojętne któe z nich to będzie byle szybko...Do Szczecina nie za bardzo uśmiecha mi się jeździć skoro pod nosem jest możliwość do wykorzystania ;-) tym bardziej że mąż już krzyczy na mnie i fochy strzela że jeżdżę samochodem i grozi że zabierze :eek:

Czesc dziewczyny.Przyjmiecie do swego grona kolejna szczecinianke?na imie mam Magda,mam 28 lat i jestem mama 2 chłopcow.Kuba ma prawie 15 m-cy a Wiktor jutro skonczy 4 tyg.Z powodu tak malej roznicy wieku miedzy nimi mam niezła jazde w domu,ale bywa tez bardzo wesoło:)
Pozdrawiam Was i zycze miłej niedzieli!!!

Cześć! Ja też Tu od niedawna ale dziewczyny świetne,także witaj! :-)
Podziwiam cierpliwości,masz dwójeczkę malutkich dzieci bo i jedno i drugie wymaga uwagi-chylę czoła :tak: Ja mam w domu 9-latka i 5,5 latka i nieraz mam ochotę uszy poobrywać :baffled::laugh2: chociaż z drugiej strony fajnie bo jest małą różnica wieku między chłopcami,która (nawet sie nie obejrzysz kiedy) szybciutko się zatrze :-)
 
Dzięki za miłe przyjęcie:)Własnie mam wolną chwilę.Kuba wykąpany własnie zasypia a Wiktor jeszcze się do kąpieli nie obudził:)
Mój dom rodzinny jest w centrum,ale 4 lata temu kupiliśmy (tzn bank nam kupił;-)) z M mieszkanie na słonecznym i zeby nie to,ze daleko do pracy to w sumie dobrze nam tu.
Powiem Wam szczerze,ze bałam się tego co mnie czeka po narodzinach młodszego ale póki co nie jest źle.Pewnie najcięższe chwile dopiero przed nami,bo na razie mały prawie cały dzień przesypia.Kuba nie skumał za bardzo o co chodzi,więc na szczeście ominął nas etap zazdrości.Pocieszam sie tym,ze najgorszy będzie pierwszy rok a później (podobno) już "z górki":)

kaoru-my też dziś byliśmy w kasprowicza,ale do różanki nie doszliśmy.ugrzęźliśmy na mini golfie.
Jagienka-z tą cierpliwością to bywa różnie:-)na szczęście starszy jet grzeczniutki (tfu,tfu...).coś mam przeczucie,ze młodszy będzie za to czortem:)

Pozdrawiam dziewuszki!!!!:)
 
reklama
Witam,

Ja własnie wróciłam od rodziców. Zwykle świetnie u nich wypoczywam, ale dzisiejsza pogoda na to nie pozwoliła. Jestem cały dzień zmulona.

Mona ja ciążę też świetnie znosiłam. Pracowałam praktycznie do samego końca. Od 10 lutego dopiero byłam na zwolnieniu, a 21 już rodziłam.
Tutaj możecie przeczytać o moim porodzie, jeśli macie ochotę (jedyny ciężki moment od zajścia w ciążę): https://www.babyboom.pl/forum/archi...e-rozpakowanych-48997/index3.html#post7308834
Ale Karou podziwiam za to, że jeszcze do tego z dwójką sobie przy tym radzi.

Magda witaj :))) Ja to nawet bym chciała małą różnicę wieku, ale muszę choć na rok wrócić do pracy, żeby nie stracić miejsca i nie wypaść z obiegu.

Assiia doktor Uzar faktycznie jest w Policach. To on odbierał moją córeczkę :)

Lecę położyć się koło córeczki. Tak ją rozpuściłam, że śpi z nami w łóżku :))) Ale jak widze jej uśmiech podczas wspólnego zasypiania, to nie potrafię jej tego odmówić.
 
Do góry