reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
kaoru-nauczysz sie na pewno.najgorsze są pierwsze 2-3 razy.tu masz fajna instrukcje,z ktorej ja sie uczylam: chustomania Kieszonka instrukcja , no i oczywiście filmiki z youtuba poszły w ruch:)
musisz zdcecydowac czy chcesz tkaną czy elastyczną.elast.się łatwiej wiąże,ale jest w niej podobno goraco,ale skoro ty rodzisz na jesien to w sumie bez roznicy.no i elastyki są tańsze.podobno niezłe są firmy nati.
Mona-dzieki;-)
 
Witajcie :)))
Ja dzisiaj u rodziców.

Mona ja też się wczoraj na teściów wkurzyłam, bo obrażają moja rodzinę. Co prawda nie w rozmowie ze mną, ale z moim facetem, a on mi powtórzył, co mówili. Zreszta okazuje się że zazwyczaj mamy odmienne opinie w wielu sprawach.

Karou ja kupiłam chustę tkaną, ale moja córcia jej nie lubi. Moja siostra ma elastyczną i faktycznie łatwiej ją zawiązać, tylko elastyczna jest do 9 kg, a tkana na dłużej wystarczy.

Ewon super fotki :))))

Magda twoja też niezła. Laseczka z ciebie :)
 
hejka:))

witam was z ranka:)

jestem wściekła ,że ho:/ serwisant był pare minut po 10 i co dupa blada,programator poszedł i do miesiąca muszę czekac aż dojdzie :angry: oszaleje,a mam tyle prania:( musze chyba do teściowej się odezwać:/
na dodatek nie wiem co się dzieję z Damianem:( jak pracuję i wracam to jest zasikane łóżko :( już mam wszystkie koce i prześcieradła do prania:(( kiedyś mu się zdarzało,ale to raz na miesiąc a tu co noc prawie-oszaleję.muszę kupić jakiś dobrą ceratę.

mona
no nie byłam moderatorem,dziewczyny wybrały mnie w głosowaniu:) dobry pomysł ale popytam się głównych adminów czy można tam jakies hasełko założyć czy coś,aby nikt obcy nie właził.

magda no laska laska:)

kaoru
ja nie używałam ze względu na mój kręgosłup,ale koleżanka z innego forum sama sobie uszyła z prześcieradła,super wyglądało:) ja miałam nosidełko,ale tylko raz uzyłam bo za cięzko mi było.ale polecają chusty bo można na rożne sposoby z niego korzystać:)
 
ewon nie dziwie sie ze wsciekla jestes! zaprosilabym Cie do siebie z ta gora prania gdybym byla w pl;tutaj to raczej za daleko:))
Kurcze co z Damiankiem sie dzieje?
Co do glosowania na moderatora,dziewczyny w 100% wybraly dobrze! :)) tez bym tak zaglosowala;)
I fakt fajnie jakby forum bylo zamkniete,popytaj o to haslo.

A we Fr. pogoda sie zbuntowala i caly czas prawie pada:/ i tak ma byc do konca lipca....buuu
 
Dawno nas tu nie było. Byliśmy tydzień na wakacjach w Lubniewicach (koło Gorzowa) nad jeziorkiem. Przed wyjazdem trochę zaglądałam na forum ale nie miałam siły pisać. Caly czas uganialiśmy sie z Kassi po szpitalach i lekarzach. Teraz niestety ciąg dalszy będzie. Nadal biedulka utyka, choś już nie płacze po nocach, że ją boli. Chora Kassi to była część naszych problemów. Niby trochę się polepszylo ale i tak wiem, że to tylko chwila do następnego nawrotu (ach nawet nie mam ochoty pisać). Grunt, że życie bylo by znacznie lżejsze, gdyby nie było chorób.
Widzę, że forum szczecińskie się kręci.
Fifronka gratulacje córeczki.
Didi, fajnie, że masz już wyremontowaną wlasną norkę. :) Szukałaś już może segmentów? Kurcze, musimy jakiś kupić, bo mamy sajgon z przewalającymi się wszędzie gratami. Na razie byliśmy tylko na kwiatowej oglądać w Black Red White. Okropieństwo - same półeczki. Wogóle niepakowne teraz segmenty robią. No i musi być z jakąś szklaną witrynką, bo mi się psie puchary po domu walają. Medale to w jakiś kartonach trzymam i relamówkach.
Wiecie może gdzie szukać segmentów i to najlepiej takich, żeby coś tam można było zapakować. No i miejsce na telewizor misi być. Mamy starego, ciężkiego grata, a nie tam żadne plazmy. No ale póki się nie rozpadnie, to i tak innego nie kupimy.
 
hej

wczoraj miałam zanieść pranie teściowej,ale cos wymyśliła i nie zaniosłam,jedno zrobiła mi koleżanka a dziś zaniosę siostrze.Idę dzis do alergologa,zobaczymy co powie.Wczoraj miałąm wolne,ale oczywiście zadzwonili z pracy i miałam pojść ale mój stwierdził,ze nie bede na zawołanie.Ale nic mi się nie chciało takiego lenia miałam,że głowa mała hehe

mona dziękuję:) kochana jesteś:) no szkoda,że taki kawał hihi u nas też pogoda do dupy:(jeszcze dziś pada:(

muszę kupić adidasy Kubie.w deichmanie fajne sa po 29zl ale kurcze rozm 32-33 a on 31 ma:/muszę do ccc się przejść.przed lekarzem.bo ma takie rozklekotane ,żę szok.w ogóle musze do ciuch-budy się wybrać bo on już nie ma w czym chodzić:(

zylcia kurcze ciekawe czy by nie spadało bo pokoiku jak narazie mam dla nich ala naroznik i fotel jedno osob rozkladany.wogóle musimy pomyśleć nad łóżkiem dla nich coś takiego Łóżka podwójne/piętrowe - Podwójne łóżko dla dzieci z szufladami. Wszystko dla Twojego dziecka - wózki, łóżeczka , pościel, materace, wanieniki, kojce, przewijaki bo piętrowe nie dla moich jednak,skakaliby z góry.

północny wiatr witaj:)) moj szwagier sam robi :) kurcze sobie zrobił do dużego pokoju fajna szafę pełno szafek półek. a ze środka wyciąga sie łózko sypialne super.a do dzieciaków na cala ścianę zrobił z dwoma biurkami i tez beda sie lozka wyciagac .ten to ma pomysly.gdyby nie byl stoczniowcem to pewnie pracowałby w takim czymś.nie dosc ze świetnie rysuje to jeszcze w głowie tyle pomysłów ma.
 
reklama
Witam wszystkie mamuski;))
polnocny wiatr wakacje nad jeziorkiem udane?? Ladne to jeziorko? No i trzymam kciuki za Kassi zdrowko!!!! :) tak jak piszesz,zycie bez chorob byloby lzejsze...tylko ze nigdy nie jest tak kolorowo jak bysmy tego chcieli.
ewon daj znac po wizycie u alergologa.Lozko fajne! zazdroszcze takiego szwagra:) pewnie piekne rzeczy robi!
A mam pytanie mozna ktoras z Was zna jakiegos dobrego projektanta wnetrz?????
 
Do góry