reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

hejka:)

jestem padnięta:/ jeszcze dziś tyle na głowie ;/ muszę dodzwonic się do serwisu bo pralka mi się zjebutała i mam stos prania od przyjazdu:/ musze iść na ćwiczenia na 10.30,ogarnąć dom,ugotować jakiś obiad.masakra.w sobote całe zaplecze w sklepie szorowałam szczotą.a wczoraj musiałam koleżance pomoc bo zostawiła szorowanie na pół godz przed zamknięciem,ręce mi odpadają,nie mówiąc o nogach bo nawet nie było kiedy normalnej przerwy zrobic.jeszcze o 2 w nocy Kuba zaczął sie lekko dusić musiałam go inhalować. dobrze,że 21 ide do alergologa.

fifronka przepraszam,ze przekręcam twoj nick,:)

jagienka odradzam P.Świderskiego moje dwie koleżanki do niego chodziły i dwa razy do samego końca blednie odczytywał usg:9 i mi w wieku wypalił nadżerkę ktorej nie powinnien:/ polecam z czystym sercem czajkowskiego u mnie moja siostra 15lat temu do niego chodziła i pożniej wszystkie dziewuchy z dzielnicy-żadnej nic nie pomylił:) i ja też chodziłam z Damianem bo z Kuba nie było mnie stac a wielka szkoda:((

magda witaj:)) i gratuluję maluszków,fajnie w sumie jak bliźniaki:) teraz jest cięzko ale jak będa starsze zaczną sie razem bawic:) moja szwagierka ma bliźniaki nie mozna ich rozdzielić bo płaczą za sobą:)

co do międzyzdroji podam w temacie wakacje nad morzem:)

kaoru energii masz to dobrze,ja z Kuba góry mogłam przenosić już nawet w dniu porodu poszłam na hurt na zakupy i mówiłam ,ze pojadę rodzić to sie śmiały ale jak dostały esa ,że jestem w szpitalu to oszalały hehe a z Damianem to spać mi się chciało ciągle,to wszystko zależy od ciąży i pory roku.

nie pamietam co miałam jeszcze napisać wszystko robie w biegu:/
 
reklama
Ewon Ty kobieto zapracowana... Popsutej pralki współczuję, ob szybko naprawili.
Co do dr Świderskiego to o którym piszesz? Bo wiesz, jest ich dwóch i tego co ja znam to nie znam dziewczyny, która by go nie chwaliła. Prowadziłam u niego 2 ciąże i nigdy się nie pomylił i jest bardzo ostrożny w potwierdzaniu płci jak nie jest pewien.
 
ryba możliwe,że jest dwóch:) nie pamiętam imienia ,ale stary już. wiem,że też przyjmuje przy parku kasprowicza.już dawno do niego nie chodzę.

właśnie ojciec powiedział ,że dzieci nie popilnuje,więc ćwiczenia mi odpadają,a to miały byc pierwsze:/ mam nadzieję,że się dodzwonie i mi szybko ja naprawią.bo jak na razie głucho.
 
Ewon eee to nie ten. Ten Świderski, który pracuje w Policach jest młody i ma swoją prywatną praktykę (tylko prywatną) na Pogodnie.
 
Ewon ja się nie gniewam za przekręcenie. Sama czesto pisze z dzieckiem na rekach i roznie to wychodzi :) Oby szybko ci ta pralke naprawili.
 
Tutaj możecie przeczytać o moim porodzie, jeśli macie ochotę (jedyny ciężki moment od zajścia w ciążę): https://www.babyboom.pl/forum/archiwum-mam-marcowych11-f413/marcjanskie-porody-tylko-relacje-rozpakowanych-48997/index3.html#post7308834

To się namęczyłaś :sorry2: Twój opis do złudzenia przypomina mi akcję porodową przy drugim synku a konkretnie przymus powstrzymywania bóli partych...współczuję,wiem co to znaczy :baffled: całe szczęście że to się szybko zapomina :tak: wystarczy jedno spojrzenie na istotkę którą wydałyśmy na świat i uświadamiamy sobie że warto było :-)

Assiia doktor Uzar faktycznie jest w Policach. To on odbierał moją córeczkę :).

Właśnie dr.Uzar ma mi robić usg w środę,możecie mi coś więcej na jego temat powiedzieć? Godny polecenia? Nie mam za wielkiego wyboru bo reszta jest na urlopach...

Jagienka-z tą cierpliwością to bywa różnie:-)na szczęście starszy jet grzeczniutki (tfu,tfu...).coś mam przeczucie,ze młodszy będzie za to czortem:)

U mnie jest odwrotnie,starszy to czort a młodszy,jak to mówi moja mama "lek na całe zło" ;-)
 
Udało się jutro serwis zawita do mnie:) mam nadzieję,że od razu będę mogła prac hi.

fajnie fajnie,że nas coraz więcej:) i ruszyło forum:D szkoda,ze teraz tyle roboty mam.zobaczymy ile wolnego uda mi się zrobic w sierpniu to zarzadze piknik:) teraz sezon urlopowy to mnie potrzebują.
 
reklama
Szkoda ze mnie na tym pikniku nie bedzie:( fajowo byloby sie z Wami wszystkimy spotkac i poplotkowac sobie:) dzieciaczki tez by sie wyszalaly:))
Ja bede w pl dopiero w grudniu na miesiac...a moze wynajmiemy jakis dom i pojedziemy w kilka par(no i dzieci oczywiscie) na 2-3 dni gdzies razem na Sylwestra??? :))) hehe dopiero lato a ja juz o zimie gadam:))
 
Do góry