reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Jagienko witaj serdecznie. Gratuluje kolejnej pociechy i wytrwalosci, bo koncówka ciazy w takie upaly to pewnie meczarnia ( ale co tam, my kobity twarde jestesmy:-))
ewon Ty to naprawde zwariowana jestes. Az sie usmialam, jak czytalam Twoj post:-D. Wyobrazam sobie, jak bidulko sie nameczylas w tych klapeczkach. Domyslam sie, ze gwizdnęli cos ze sklepu? Powinnas dostac premie za odwage i poswiecenie.
Kaoru narazie facet dobrze robi i nie marnuje czasu ale zobaczymy jak bedzie dzien odbióru:-)
kupilam juz farby, i stwierdzam, ze mam zbyt duzo pomyslów na urzadzenie mieszkanka i juz sama nie wiem co z czym.
fanta zycze powodzenie z kredytem. Oby tym razem sie udalo.
 
reklama
hejka

ale jestem wykończona:( padam,6dni za dlugo jak dla mnie ,muszę jeszcze się pomału przyzwyczajać do pracy.jeszcze zjebke dostałam,ze biegłam,a i ,zę jak już biegłam to,że nie złapałam-lol. i jeszcze kontrola była,jak mówiłam o promocjach i naklejkach to o tej 21 juz zapomniałam raz o naklejkach i akurat była kontrola i 300zl w plecy:/mam nadzieję, że nie odciągną mi z pensji-choć pewnie coś mi zabiorą:(ten tydzień to jakiś pechowy był:(
dziś mam wolne i 3dni pracy:/ ale dziś lece do lekarza,po prad,na cmentarz i musze do admu wejsc,biedne dzieci girki im odpadna.a dzie o 20 chyba pójde spać.Po urlopie to znowu 5dni pracy i jeden nie wiadomy,ale kit nie dam sie juz wkręcić do pracy.

fanta
trzymam kciuki:)

didi, no sama ze siebie się śmiałam:D dziś kupuje adidasy:D no tak jest własne to chcesz urządzić jak najlepiej:D na pewno coś super wybierzesz:)
 
Witam Kochane:))))
Melduje sie ze zyje i NIE zapomnialam o Was!!! ;) 2-gi dzien mam dzis neta(czekalismy od 23 maja)!Kurde ale sie stesknilam,tak jestem ciekawa co u Was i Waszych kochanych dzieciaczkow...w miare mozliwosci bede teraz zagladala i nadrabiala zaleglosci:))) Buziam Was wszystkie:*:*
 
Witam piątkowo!
Wiedzę, że nie miałam za dużo do nadrabiania
biggrin.gif
. Pogoda dziś okropna...było tylko trzy dni słońca i znów leje
unhappy.gif
. Normalnie, aż weny mi brak na co kolwiek, nic się nie chce, ogarnoł mnie mega leń i dziś działam na popych...
Dobrze, że wczoraj sobie wszystko porobiłam <T poprasował, ja przez ten czas powycierałam kurze, odkurzyłam, pomyłam podłogi i zrobiłam obiad>. Strasznie niemiłosiernie się u nas ostatnio kurzy
eek.gif
, bo robią nam prawie pod blokiem ulice, więc jak wycierałam kurze dwa razy w tygodniu i było ok, a teraz co dziennie ze szmatą latam...
Jesteście kochane, że tak kciukasy za mnie trzymacie :tak:. Mam nadzieję, że to coś pomoże <bynajmniej nie zaszkodzi :-)>
 
hej

Jagienko witaj widzę ze ktoś w końcu z Polic:-):-):-)

kurcze zaglądam do was a czasu brak na odpisywanie maz aktualnie szuka pracy w domu jest od 28 maja i w ostatniej chwili firma odwołała mu wyjazd i szuka nowej pracy byl w kilku firmach i wszędzie każą czekać tylko cholerka na co
urlop mamy zarezerwowany od 1 sierpnia i pojadę sama z dziećmi nad morze na tydzień bo szkoda zaliczki


ewon no kochana gratuluje odwagi i jeszcze w japonkach :szok::szok:
Didi jak tam remont ????
 
hejka ja na moment aby się zameldować:)

u nas.w czwartek byłam u neurologa-muszę chodzić na rehabilitacje aby nauczyli mnie jak ćwiczyć aby wzmocnić mięśnie kręgosłupa,mam chodzic na basen i na jogę(c8iekawe skąd brać kasę i czas na wszystko),mam zakaz dźwigania:/ ale przecież muszę pracować..później mieliśmy gości,troche popiliśmy:) w piątek nie mogłam pójśc do pracy więc wziełam wolne,.dziś i jutro idę.a jutro jeszcze rano idziemy na zakupy.a w poniedziałek już jedziemy nad Miedwie.
 
assiia remont pelna para:-). Juz prawie koncza, zostalo malowanie i mozna sie wprowadzac. Takze juz nie moge sie doczekac.
Zaraz jedziem na rodzinna impreze ( bedzie gril i duzo ludzi) Oczywiscie ja jako kierowca nie rozerwe sie zbytnio;-). Ale co tam, jak sie ma maluchy i trzeba rano wstawac, to mysl np. o kacu odpycha od szklaneczki.
 
Hej:)))
Jak tam Wam dziewczyny weekend minol ?? My wczoraj pobudka o 6 i wyjazd do LOURDES tam gdzie bylo 18 objawien.Bylo SUPER slicznie tam jest.Nadusi obmylam naczyniaka woda(ponoc ulecza) i dalam jej sie napic.Smialam sie z mezem rano ze po wodzie stal sie CUD bo mala poraz pierwszy przespala nam cala noc od 23 do 6:20 SZOK :)))
 
reklama
Do góry