reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

ewon - nie martw się pogodą ---już od środy ma być lepiej---tak więc wyjazd się uda
fanta -rzeczywiście coś z cisnieniem - mi wczoraj z kazdym krokiem w czaszce coś pukało---dzis zresztą tez nie lepiej---już migreny się dorobilam----powodzenia przy kredyciku!
didi - oby ta ekipa była z tych dobrych

milego dnia---wbrew pogodzie
 
reklama
Cześć dziewczynki :-)

Można się przyłączyć? Po krótce o mnie,jestem mamusią Dawidka i Oliwerka i oczekuje trzeciego maleństwa (jak w suwaczkach) i chociaż obecnie policzanka to urodzona i wychowana w Szczecinie :happy:
Postaram się na dniach troszkę Was podczytać wstecz,fajnie że jest Was tyle :tak:
 
Jagienka witaj:) pisz jak najczęściej:) gratuluję:) a wiesz już czy to dziewczynka czy chłopiec?? to nie długo się rozpakujesz:D
 
jagienka witaj, fajnie ze jest jakas mama tutaj która spodziewa sie trzeciego dzidziusia jak ja:-):-):-)ń
ewon pogoda ci sie klaruje na wyjazd:-D:-D:-D:-D:-D
didi jak tam grupa remontowa, oby spisali sie na piątke:-):-)
fanta ty juz tez nie długo swoje mieszkanko, super
no a my w czwartek wyjezdzamy w kujawsko-pomorskie, na trasie mamy toruń do odwiedzenia i park dinozaurów w solcu kujawskim,mam nadzieje ze dziewczyny sie nie przestraszą:tak::tak::tak::tak::tak:
fajnie że cieplutko sie zrobiło:-D:-D:-D:-D
 
Witam się dziewczyny!
Ostatnio miałam trochę problemów związanych z kredytem i się załamałam. Na szczęście wszystko się już wyjaśniło i znów powoli ruszamy. Mam nadzieję, że jakoś to będzie. Cieszę się strasznie, że w końcu ładna pogoda się zrobiła, człowiek od razu lepiej nastawiony do świata :-D.
Jagienka, witam! :tak: Gratuluje kolejnego szkraba. Płeć znasz czy wolałaś mieć niespodziankę?
Kaoru, mam nadzieję, że w końcu będziemy na swoim. Udanego wyjazdu życzę :tak: i fajnej zabawy.
Didi trzymam kciuki za remont bez komplikacji :tak:.
Ewon, już niedługo Twoje upragnione wolne :-)
 
Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie :happy:

gratuluję:) a wiesz już czy to dziewczynka czy chłopiec?? to nie długo się rozpakujesz:D

Tak,jeśli wierzyć lekarzom to czekamy na maleńką Laurę :-)
Przede mną najbardziej męczące tygodnie,termin porodu mam dopiero na 28 sierpnia,chłopców przenosiłam,zobaczymy jak będzie tym razem ;-)

jagienka witaj, fajnie ze jest jakas mama tutaj która spodziewa sie trzeciego dzidziusia jak ja:-):-):-)ń

O tym samym pomyślałam jak troszkę prześledziłam wątek,też się cieszę :tak: jak się czujesz?
Dziewczynki,nie jestem w stanie Was wszystkie od razu zapamiętać więc wybaczcie jeśli będę się powtarzać :sorry: mój mąż stwierdził że będziemy mieli ładne dziecko i mądre bo mamusi te cnoty odbiera :baffled: :-p
 
jagienka nic nie szkodzi:) ja do tej pory nie zawsze pamiętam co miałam napisać i komu hehe . najważniejsze aby było zdrowe.sierpien bardzo fajny termin:) ja sie urodziłam w sierpniu:D nie długo stuknie mi 27:D i moja mamcia 25sierpnia ma urodzinki.

no w końcu już za 4dni wolne,wylanczę fona chyba na wyjazd.bo dzis mialam miec wolne ale o 22 dowiedzialam sie ,że idę do pracy-cos dorobie ale jestem zmęczona na te popołudniówki wracam kolo 12 w nocy do domu i wstaje o 6aby nie marnować czasu na spanie aby zaliczyć jakiś spacer z dziećmi bop obrażone na mnie ,że idzie do pracy:( bo 3latach laby tak 6dni pod rzad meczoce jest .wogole w czoraj głupia dwóch złodzieji w japonkach goniłam,ale zatrzymał mnie płot,ale łup odzyskałam:D dostane opierdziel od szefowej,że pobiegłam.Sama sie sobie dziwie ich było dwoch ale to jakis instynkt.Ale jutro mam wolne,ale tez nie pośpię bo na 10 mam neurologa z tymi moimi zawrotami głowy i karkiem ide.wczoraj jak wróciłam po tym biegu zakreciło mi się mocno:( kurcze obym mogła dalej pracowac,bo szefowa już sie pytała,ja ,że tak. bo naprawdę fajnie mi sie pracuje.od września mogę pracowac tylko na weekendy ,albo w tygodniu tylko.nawet nie mam kiedy polatać pozałatwiać swoich spraw.
Pogoda chyba mi się uda na wolnym:) mam nadzieje ,że będzie ciepło ,opale się i odpocznę:)
 
Dzień dobry :-)

sierpien bardzo fajny termin:) ja sie urodziłam w sierpniu:D nie długo stuknie mi 27:D i moja mamcia 25sierpnia ma urodzinki.:)

Ja mam 29 lat,w październiku stuknie mi 30 :tak:
Mój starszy synek jest z 13 sierpnia,młodszy z 13 marca ;-)

wogole w czoraj głupia dwóch złodzieji w japonkach goniłam,ale zatrzymał mnie płot,ale łup odzyskałam:D dostane opierdziel od szefowej,że pobiegłam.Sama sie sobie dziwie ich było dwoch ale to jakis instynkt.

:szok: podziwiam za odwagę...i za japonki :-D i gratuluję odzyskanego łupu ;-)
Podeślij mi troszkę tej energii,u mnie ostatnio z tym kiepsko,czuję się jak słoniątko :-p

Ale jutro mam wolne,ale tez nie pośpię bo na 10 mam neurologa z tymi moimi zawrotami głowy i karkiem ide.wczoraj jak wróciłam po tym biegu zakreciło mi się mocno:(

Samych pozytywnych wiadomości u lekarza,z głową nie ma żartów!!

My wstaliśmy właśnie ,dzisiaj dzieci wyjątkowo pozwoliły mi pospać :tak:
Zero pomysłów na spędzenie dnia...oj przechlapane wakacje będą mieli ze mną w tym roku :-(
 
Zapomniałam napisać heh mój Kuba szczerbuś wczoraj Damian mu zęba wybil,1dolna,ale od razu patrze a tam stylu stały juz wyszedł. to na gorze 1 wybite na dole 2 jedynki wybite(ale stale wyszly krzywe-bedzie trzeba zadziałać z nimi pozniej)

jagienka
sama sie smiałam,ze chlapałam nimi tyle czasu hehe dwie uliczki hehe. a miałam je zostawić i biec bez,ale nie miałam czasu hehe moj Damian 17marzec:D a Kuba 21wrzesien:) no wiesz jestes na końcówce to nie łatwe wszędzie pojechać.

lecę bo muszę zacząć sie szykować i pójść na spacerek z maluchami.
 
reklama
wrócilismy:) byliśmy na krzywoustego na tym placu zabaw,dzieci wybiegały się,jeszcze wracaliśmy na pieszo aby bardziej ich wymęczyć i sama się wymęczyłam zrobie na obiadek frytki z rybka(na łatwizne ide) bo nie chce mi się wymyślać.Później jakieś cappuccino wypije,bo kawki nie mam.I pocieszam się tym,że jutro mam wolne,ale biegania mam :/ do lekarza i na cmentarz muszę pójść bo obiecałam dzieciom,i na zakupy stój sobie jakiś kopic.i w poniedziałek jade.tylko kiedy ja się spakuje:/ w niedziele tez ide do pracy.jeszcze ciuchy poprać muszę jutro :O
 
Do góry