reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Hej :) Mam pytanie...nie wiecie może gdzie obecnie przyjmuje dr Joanna Krystowska(widziałam,że ktospolecał Panią doktor). Nie przyjmuje już na mierzynie, w wojskowej ani w medicusie...a nie wyobrażam sobie isć do innego lekarza... :(
 
reklama
Fifronka Gratulacje Kochana corci!!! :) mile wiesci:) duzo zdrowka dla niej!ahhh kina zazdroszcze wybiore sie dopiero w grudniu jak bede w pl...
Jagienka ja 30 bede miala tez w pazdzierniku :)) i jak tam po przeswietleniu,wszystko oki??
mazakowa nie pomoge bo nie mam pojecia.
assiia82 dla mnie tez jest przeszkoda jezyk tutaj,nie znam Fr.moge polegac tylko na mezu,czasami mnie to strasznie dobija ze sama tutaj nic nie moge zalatwic...
 
Jagienka ja 30 bede miala tez w pazdzierniku :)) i jak tam po przeswietleniu,wszystko oki??
.

A z którego jesteś? Ja z 31 :-)
Co do usg to lekarz mnie z lekka wystraszył bo z jego pomiarów wynika że mała jest o 2 tyg. mniejsza niż wskazuje na to wiek ciąży...1590g
Moim zdaniem kiepsko wymierzył bo dwa tyg. temu miałam prywatne usg i dzidzia ważyła 1674g...przecież nie schudła...ale zestresowałam się że może nie przybrała :sad: 1590 to za mało jak na 32+4 tc (cały czas tak idę,suwaczek przekłamuje wiek ciąży ponieważ zaszłam w jednym z dłuższych cykli gdzie owu była w 19dc)

Tak więc wybieram się jeszcze raz prywatnie,zrobię od razu przepływy żeby wykluczyć nieprawidłowości...tylko jak na złość wszyscy polecani spece od usg powyjeżdżali na urlopy :wściekła/y: a może Wy macie jakieś sprawdzone namiary? Nie pogardzę żadnym ;-)

mazakowa,dr Krystowska przyjmuje w Medicusie,przynajmniej niedawno przyjmowała,sprawdź w google bo nie jestem pewna.
 
Ostatnia edycja:
Jagienka ja urodzinki mam 2 pazdziernika:) a moja corcia 16-ego.W domku dwie pazdziernikowki:)))
Jak cos mam namiary na super lekarza usg kosztuje 70 zl w tym nagranie usg na plytke(tylko plytke musisz miec ze soba)dziadek juz ten lekarz ledwo gada,ale super specjalista i jest bardzo dokladny!ja chodzilam tylko do niego i bylam 4 razy.
 
witam
mona ja również z pazdziernika 24, ale koncze niestety juz 34 lata, moja starsza córa tez z pazdziernika ale 28, a mąż i młodsza córa ze stycznia, a najmłodszy teraz ma byc z wrzesnia
jagienka
ja według usg mam termin na 9 wrzesnia a wedlug miesiaczki na 25, więc sama nie wiem jakiej daty sie spodziewac, ale mysle ze kolo 20 dopiero i tak bym chciala w sumie:-D:-D:-D
a co do ush to ja teraz chodze do czajkowskiego na wielkopolską, stary facet ale uwazam ze solidny, z pierwsza tez chodzilam i wszystko dokladnie wyliczyl, nawet urodzilam tego dnia którego opisal mi po pierwszym usg,
fanta duzo zdrówka życze
a ja byłam teraz u mojego brata pod toruniem i troche sobie z dziewczynami pozwiedzałysmy, niedaleko torunia jest park dinozaurów- w solcu kujawskim, super park, 140 dinozaurów, fajny plac zabaw i wesole miasteczko, super dziewczyny sie wybawily, chociaz ja troche sie wymęczylam:-D:-D:-D brzuszek jednak ciąży juz troche, no i ta jazda pociągiem 6 godzin z dwoma dzieciakami:-D:-D:-D, no ale czego sie dla nich nie robi:tak::tak::tak:
 
Witam:)
melduję sie po takiej długiej nie obecności:D

Wiec piszę co u nas:)
nie byliśmy nad Miedwiem bo znajomi nas wyrolowali,w niedziele o 20zadzwonili,że nie jadą a o 9rano mieliśmy jechać.więc zrezygnowaliśmy 100zl przepadła zaliczki- nie mogliśmy jechać bo 1000zl płacić za nocleg o nie.bo mieliśmy za domek płacić na pół.I pogoda była nie taka,więc pojechaliśmy na lagune maluchy się wyszalały.we wtorek do Świnoujścia na jeden dzień.a w środe do Międzyzdroji do piątku.było super,tylko szkoda,że nie było pogody:( ale wykąpałam się ram z morzu,dzieciaki na ośrodku sie wybiegały:)) odpoczęłam troche:)) następnym razem nie umawiamy się z nikim tylko od razu jedziemy do międzyzdrojii do tego samego ośrodka.

Mona czy to nie gin na wielkopolskiej?? jak nie to tego polecam:)) witaj z powrotem:)

frifanka gratuluje córeczki:))

fanta dużo zdrówka:))

jagienka
idz na wielkopolska:) wiesz ,że te usg może byc omylne o 500g w pzód i w tył.więc nie martw się:)pod koniec przeciez maluszki najwiecej przybierają:)

kaoru kochana musimy się spotkać:) ja 20 i 21 mam wolne:)

didi juz się wprowadziłaś??

przepraszam jak któraś ominęłam:)
 
Jagienka Ewon dobrze mówi. Waga z usg to +/- 500g, więc wynik w granicach błędu. Inny sprzęt, inny lekarz, to i wyniki inne. Na pewno wszystko będzie dobrze.

Ewon fajnie, że odpoczęłaś. No i jak to często mówią: umiesz liczyć, licz na siebie. Szkoda, że ci znajomi tacy niesłowni się okazali.

Kaoru podziwiam, że w zaawansowanej ciąży z dwójką szkrabów tak zaszalałaś :) Skąd ty siły bierzesz?
 
reklama
Dziękuję dziewczynki wszystkim za namiary :tak: zdecydowałam że zadzwonię najpierw w poniedziałek do naszego szpitala na Siedlecką,tam ponoć jest gabinet z super sprzętem i odpłatnie rozbione rożne badania usg,doczytałam w necie że pracuje tam m.in.dr.Płonka,byłam u niego na połówkowym w Hahsie i byłam bardzo zadowolona, mam nadzieję że uda mi się wcisnąć do niego na wtorek,jeśli nie-będę szukać gdzie indziej.
Ale troszkę się uspokoiłam,rozmawiałam z moją kuzynką która pracuje w Zdrojach na noworodkach i zapewniła mnie że ta waga nie jest niczym niepokojącym zważając na margines błędu jakie daje ultrasonograf,tym bardziej że badania (mimo że w odstępie 2 tygodni) wykonywane były na różnym sprzęcie :tak:


nie byliśmy nad Miedwiem bo znajomi nas wyrolowali,w niedziele o 20zadzwonili,że nie jadą a o 9rano mieliśmy jechać.więc zrezygnowaliśmy 100zl przepadła zaliczki- nie mogliśmy jechać bo 1000zl płacić za nocleg o nie.bo mieliśmy za domek płacić na pół.I pogoda była nie taka,więc pojechaliśmy na lagune maluchy się wyszalały.we wtorek do Świnoujścia na jeden dzień.a w środe do Międzyzdroji do piątku.było super,tylko szkoda,że nie było pogody:( ale wykąpałam się ram z morzu,dzieciaki na ośrodku sie wybiegały:)) odpoczęłam troche:)) następnym razem nie umawiamy się z nikim tylko od razu jedziemy do międzyzdrojii do tego samego ośrodka.

Nie,tak sie nie robi :no: nieładnie z ich strony że wycofali się w tak dosłownie ostatniej chwili :dry: a podali chociaż jakiś sensowny powód?
Dobrze że mimo tego wypoczynek się udał,a możesz dać namiary na ten ośrodek w Międzyzdrojach? Chcem gdzieś wysłać chłopaków z tatusiem na weekend i nie mam nic sprawdzonego :sorry2:

Ja dzisiaj tak sobie,popołudniu miałam gości,przyjechała do mnie kuzynka z 3-miesięczną córeczką,Boże jaka słodka!! :-) Jeszcze była tak kapitalnie ubrana,różowa bluzeczka z aplikacją kotka do tego kawowa spódniczka z różową falbanką i kawowo-różowe rajstopki,normalnie taka do schrupania :shocked2::-D
Teraz siedze z synusiem i oglądamy (po raz 100) Toy story :-p (starszy do piątku u babci)
 
Do góry