reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

kaoru chyba musisz pparasolke wyjac z piwnicy.nie mozesz tak jej dzwigac.Musisz kupic caly karton tic tacow hehe ,
no to imprez a imprez masz hehe.1 pojde pewnie po pracy julek dolaczy do mnie jak nie bedzie padniety.

co do rotawirusow moj Damian przechodzil,bardzo zle wygladal w ciagu paru godz sie tak odwodnil,ze odlatywal.wrazie wu odradzam wojciecha,my na lekarza czekalismy godz poczym odeslal nas na arkonska,nie podajac kroplowki,jak dojechalismy na izbe odrazu przyszla pielegniarka kazala damiana polozyc i zasypial to bez badania i wypelniania papierow szybko zabrala nas na gore i podaly kroplowke,lekarz sie dziwila ze odeslali go w takim stanie.teraz wiem,ze jak cos to tylko na arkonska bede jezdzic.

a mnie chyba dzis przewialo,bo lamie mnie cala,lekka goraczke mam i zatkany nos,dawno mnie nie lapalo.
 
reklama
witam witam :) i o zdrówko pytam :-D

czarodziejko a gdzie sultan robi ten dzien dziecka i skąd wiesz?;-) jest jakaś wywieszka? nie widziałam. chętnie pojde zobaczyc co tam bedzie :-) a jak nic ciekawego to pojdziemy na spacer :-D
kaoru dobry pomysł z tym 1 czerwca zeby pojsc razem do parku ;-) tyle że późno się zaczyna jak na dzień dziecka...
Niuuniu gdzie ty mieszkasz?
fanta jak tam maluszek?

moja Zuzula śpi więc mam chwilę spokoju, byłam na zakupach, tzn w biedronce po chusteczki wilgotne i zasnęła w wózku... radość wielka że ją wózek ululał a nie musiałam ja...
powiem Wam że jestem ostatnio przemęczona, M ciągle w pracy, a ja bez sił, nawet uśmiech wymuszam... Zuzia zrobiła się straszny histeryk i nerwus...
rano wojnę urządzała aż wzięła ja troskliwa babcia i do teściowej to się uśmiechała a mamę biła i gryzła i krzyczała :-(
taaaaki mam dzień matki :-(
potrzebuje się odbić trochę od codzienności bo mnie szlag trafia ... ech
 
Wszystkiego najlepszego mamuśki :-)
Butterfly oj ja ciągle sama z małą to wiem co to przemęczenie ;/ a ja mam do ZS 50 km ;/
 
Czarodziejko właśnie widziałam tą wywieszkę o festynie tylko zastanawiam się gdzie oni go zrobią bo przecież zaraz jest ulica? Jak coś to o której bo jak na razie ok. 16 jedziemy do znajomych.
Butterfly. Tak to juz jest. Dzieci coraz większe to pokazują jakie charakterne. Mój dzisiaj tez jakiś dziwny może to przez pogodę. Za 30 min. idziemy na spacer. Ktoś chętny? :D
Ewon szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Witam Was wszystkie czwartkowo! ;-)
Przedewszystkim wszystkiego naj wdniu naszego święta! :tak:
U nas ze zdrówkiem Kubusiowego coraz lepiej, tylko kaszel się przyplątał, a jutro lecimy na kontrol :tak:. Pogoda też nie najgorsza więc w sumie wszystko gra ;-). Zastanawiam się nad spacerkiem ale boje się żeby małemu nie było gorzej skoro ma kaszel...:-(. Zobaczymy jak to będzie.
Butterfly j/w. Więc nie najgorzej z tym moim Kubusiem. Dzięki, że pytasz :tak:. Nie przejmuj się małą jest jeszcze mała. Jak będzie starsza, to nawet laurkę Ci zrobi <pod warunkiem, że będziesz grzeczną mamą :-D;-)>
Ewon, wojciecha się popsuło zresztą, to nigdy nie był dobry szpital z tego co pamiętam jak jeszcze moja siostra była mała... Zdrówka życzę i kuruj się kochana. Co do wypadu, to już mi obojętne. Ważne żeby się wyrwać i w końcu spotkać :tak:.
 
carolaine moja zuzu spi od ponad godziny, potem obiadek więc narazie nie wyjdziemy... ;-) może po południu? może Czarodziejka też będzie chciała? :-D

co myślicie o podaniu na obiadek dla mojej zuzu całe jajka gotowanego? niby białko od 11 msc. myślałam zeby dac jej jajko i ziemniaczki, jakis sosik do tego... np. koperkowy :
Składniki

posiekany koperek - 2-3 łyżki
śmietana - 1-2 łyżeczek bądz naturalny jogurt bądz do zabielenia mleko modyfikowane
mąka - ok. 1 łyżeczka
rosół lub wywar z warzyw – 1 szklanka
masło - 2 dag
sól, ew. pieprzu odrobina

Przepis

Koperek wypłukać, otrząsnąć, posiekać. Zimny rosół zmieszać z mąką, posolić, zagotować, wymieszać ze śmietaną bądż jogurtem bądz zabielić mlekiem dodac koperek, masło. Podawać z ziemniaczkiem ugotowanym na parze bądz z wody i jajkiem(całym) bądz tylko żóltkiem. Jesli nie podajemy z zjajiem to do sosu można dodać rozmącone żółtko. Sos ten można tez podawac ze sztuką miesa. Smacznego
 
Ostatnia edycja:
Butterfly po południu jedziemy do mojej mamy :( Także odpada. Mój np. nie lubi żółtka. Dopiero jak z czymś zmieszam. A białko jak chcesz podać to ja bym całego jajka nie dawała. Tylko trochę na spróbowanie. Chyba że masz pewność że mała nie jest uczulona.
 
reklama
Ewon ja chętnie się z wami spotkam,następny tydzień mi pasuje,byleby nie weekend ani piątek popołudniu.Będę samochodem więc mogę kogoś z prawobrzeża zabrać.Ja będe bez męża ,on to do domu wraca ok 21-23.
 
Do góry