reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

butterfly nie mam pojęcia gdzie to będzie, ale raczej nie przed sklepem, może tu koło mnie, gdzie zawsze choinkę stawiają? albo tam po drugiej stronie koło tego zielonego wieżowca? No i strategiczne pytanie- o której? :)
 
reklama
carolaine o ile dobrze pamiętam po południu ma inne plany to może spotkamy się ok. 10.30?

butterfly jak to ząbki to tylko pozazdrościć, że śpi :) Szymon też jakoś strasznie ząbkowania nie przechodził, ale koleżanki córeczka jak ząbkowała to był horror- zero snu.

Ja już pomyłam podłogi, wyszorowałam łazienkę...obiadek zrobiłam, Szymon się właśnie budzi, więc zjemy i chyba poukładam gary w szafkach, bo mam jeden wielki sajgon. To chyba przeciwbólowe tabletki takiego powera mi dały hehe bo jeszcze niedawno nie mogłam się ruszyć ;)
 
Carolaine, mam ten prawoślaz bo ostatnio kupiłam:tak: za Waszą radą. I będę podawała chociaż raz dziennie. I zakupie Mukosolwan, wiesz lepiej mieć w razie "W". No to się naczytam ulotek :-D
Butterfly, dziękować. Już równe 1,5 roczku:-D. Dobrze, że Twoja mała nie miała nigdy kaszlu:tak:. Jak uszka to też nie dobrze, bo ciężko u takiego małego dziecka chyba leczyć <nie wiem nie znam się, więc gdybam ;-)>. Koleżanka mi ostatnio mówiła, że jak dzieci częściej śpią, to znaczy, że rosną :-D. Ile w tym prawdy, nie wiem.
 
To jak dziewczyny jutro o 11? Dajcie znać gdzie się spotykamy.

Carolaine, jak coś to ja jestem na festynie z okazji Dnia Dziecka w Reptowie. Pisalam Wam o tym i polecam - na pewno dzieciaki nudzić się nie będą.
Jakby ktoś z Was tam zajechał, to kobieta uganiająca się z trzema Husky to ja. Piotrek z Kassandrą pewnie będzie gdzieś nieopodal.
Ewon proponowała spotkanie 31 czyli we wtorek.
Sądzę, że mogła bym dotrzeć o tej porze na pętlę trójki koło Lasku Arkońskiego.
A tak na marginesie, to wkrótce będzie wystawa psów na stadionie Arkonii. 18 i 19 czerwca. Moje dwa Haszczaki będą 19 w niedzielę. W tych dniach też są wystawy terierów i sznaucerów i chyba Pińczerów w Lubieszynie. Kassi na pewno chciała by coś zobaczyć.
A wogóle muszę się pochwalić, bo trafiło mi się coś wyjątkowego, jak na moje koślawe szczęście. :szok: :-D Otóż wygrałam z Kuriera bilety do ogrodu zoologicznego w Ueckermunde. Ale się cieszę. :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, ja to się udzielam...jakbym chciała a nie mogła :(
Teraz mam masę zaliczeń i do tego obronę ... także jeszcze wisi nade mną dokończenie pracy do 15go...a w międzyczasie egzaminy. Ciężkie życie mamy studentki :D


Jeszcze się wściekam, teściowa wyjechała do pracy...TŻ chce jeszcze pomieszkać tu na teściowych metrach, a mnie szlag trafia - bo to 5 piętro ... ja jestem uwięziona!! Wózek znieść to jakaś pomyłka, z chustą wychodzę, no ale ile można w chuście... ech :( . (on się upiera bo to centrum...co z tego że centrum, że wszędzie blisko jak i tak jestem pozbawiona wolności - już wolałabym na wsi byleby móc wyjść.

Teraz myślę nad zakupem Bebe-confort loola up (tylko nie jestem przekonana co by w spacerówce wozić małego nawet rozłożonej bo jednak gondola lepiej osłania od wiatru i myślę że wygodniejsza?) ... bo składa się fajnie i jest poręczniejsza niż mutsy to może lepiej mi będzie znosić. Jeszcze miesiąc się pokiszę i pojadę do rodziców, tam przynajmniej wózek można bezpiecznie na klatce zostawić.


Polnocny_wiatr - gratulacje wygranej :)
 
Ostatnia edycja:
hejka:)

Olcia nie gniewaj sie ale dla dzieci bez wozkowych lepiej jest wybrac sie tu kolo lesniczowki,bo ani Damian ani Martusia kaoru nie beda mieli sily wracac z tatmej polany i jeszcze zakupy niesc tam nie nie. musze strony przestudiowac bo chyba tylko 2 czy 3mamy moga.to wrazie czego bedzie trzeba pomyslec nad zmiana terminu.

fanta to Kubus bidulek meczy sie przez ten kaszel,moi jak mieli oj to wiem co twoj przechodzi wspolczuje.

polnocny wiatr:) szczesciaro :) moje dzieciaki boja sie pieskow a szkoda bo wybralabym sie z nimi na taka wystawe.

aa ja dzis ide na rozmowe w sprawie pracy dorywczej w zabce :) moj troche nie zadowolony ale sie zgodzil,bo boi sie ze pijaki beda mnie zaczepiac. a od wrzesnia juz pracowalabym na pelny etap jak zalatwilabym przedszkole.zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
sweetmelon ja Damiana przelozylam do spacerowki jak mial 3 jakos czerwiec byl,i bylam zadowolona gorzej zima bo ujechac nie moglam,ale nie pozbywaj sie swojego wozka,a na lato uzywaj spacerowki,przeciez nie mozecie w domku siedziec,a to gdzie z tesciami mieszkacie,windy nie ma?? ja to jak na dworzu zostawialam wozek to przyczepialam na ta blokade rowerowa hihi julek mi znosil rano i przyczepial a po pracy wnosil,bo po cesarce nie moglam odrazu dzwigac a gleboki byl ciezki.

tez mam @ ale nie dlugo powinno byc po .
 
reklama
Cześć kochane! Witam się weekendowo!
yes2.gif

Jak Wam dzionek leci? Bo mi dziś gospodarczo
laugh.gif
. Wszystko już porobiłam, zaraz lecę na zakupki z T do reala, a później jakiś obiadek
wink2.gif
. W sumie, to dziś robie sos słodko-kwaśny z ryżem i kawałeczkami kurczaka. Humorek dziś lepiej niż w czoraj ale i tak na dzień dobry już zdąrzyłam pożreć się
unhappy.gif
i poodzić
wink2.gif
z T <wiem co sobie zaraz myślicie he, he
laugh.gif
wink2.gif
>. Figa!
W ramach przeprosin robił mi pyszne śniadanko.
Północny wiatr, gratuluję! Zawsze coś:tak:. Jak szczęście raz się uśmiechneło, to może co jakiś czas będzie się to powtarzało.
Ewon, cosik kaszel się uspokoił w dzień, tylko w nocy zaczyna małego męczyć. Mam pytanie mogła bym mu podawać Diphergan <nie mam pojęcie jak to się pisze :-D> na noc żeby się nie męczył?
Sweet, współczuję. Też mieszkam z teściami i na 7 piętrze. Tylko u nas jest winda ;-)
 
Do góry