reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

witam z rana.wstalam ale jeszcze poleze przez minutke:)

no wczoraj pogoda nie za fajna byla,ciekawe jak dzis bedzie.musze zaraz wstac,zmyc naczynia,ogarnac i pojsc do sklepu z dzieciakami.

caroline masz dzielke?gdzie?zazdroszcze ci mi sie zawsze marzyla,ja sobie grzebalabym w ziemi a dzieciaki biegaly.

czarodziejka ja tam lubie jeziora kapieliska,ale jak nad jeziorem depne w wodzie na te zielone fuj to zaraz uciekam i juz tam nie wlaze,na miedwiu jest tego troche to zawsze jak lekko to wyczuje to przeplywam kawalek hehe takie obrzydliwe dla mnie to jest.

teraz tak forum ruszylo,ze nie nadazam czytac.i bardzo dobrze:)

co to pikniku to chcialabym go zrobic w przyszlym tygodniu,np 2. ktorym pasuje??
 
reklama
Witam środowo!
Cierpię dziś na brak weny do pisania
unhappy.gif
. U nas bez zmian, Kubulec w łóżeczku sobie teraz leży i bakę ogląda. Niech już zdrowieje, bo nie nawidzę siedzieć w domu!! Masakra.
Czarodziejka, apropo szczepień, to stwierdziłam, że na żadne dodatkowe małego szczepić nie będę. Ja byłam szczepiona normalnie i żyję. Po co dziecku dodatkowy stres z kolejnych szcepień. A lekarze tylko wymyślają: pneumokoki, meningokoki, szczepionka przeciw kleszcza, szczepionka przeciwko boleriozie, a jak powiedziałam, że to to samo, to powiedziała mi, że nie bo te przeciwko kleszczą zapobiegają zapaleniu opon mózgowych a nie przeciwko boleriozie, a bolerioza, to bolerioza :szok:. Dla mnie głupota i tyle. Co do mieszkania z teściami, to ciąglę ćwiczę swoją cierpliwość :-D, która non stop jest wystawiana na próbę przez różnego rodzaju fanaberie teściowej :-D.
Ewon, pikniczek pasuje :tak:, szkoda tylko, że to czwartek... ale wiadomo nie każda mamuśka może w weekend. Liczę na to, że odbędzie się on po południu, to T mnie podrzuci :tak:. Pisz kochana co tam przynieść!
Mam taki mały apel do naszych szczecińskich forumowiczek!
Kochane babeczki fajnie by było jak by było nas gro <cholender masło maślane :-D> <gro w sensie dużo :-D>.
Mogły byśmy ustalić, co każda może ze sobą przynieść < wiadomo, że tym mobilnym zawsze lżej ;-)>.
Przyjdźcie z pociechami i dobrymi humorkami!
To by było na tyle :-D. Uciekam do sklepu i później do Was zajrzę
 
My prawdopodobnie 2 mamy szczepienie :( Także u nas odpada.
Witam się środowo :)
Ewon działkę mają moi rodzice. Fajnie tak pojechać, pogrilować i wrócić :)
Niedługo wyjeżdżają na urlop a akurat bedzie przypadał sezon truskawek. Będziemy musieli z m codziennie jeździć zrywać i mrozić bo bedzie tego bardzo dużo.
Eh ostatnio popsuł nam się telewizor. A na nowy tak średnio nas stać bo m chce taki za 2,5tyś. Stary telewizor chciał oddać w realu ale nie chcieli przyjąć bo niby trzeba kupić nowy. Taka zasada 1:1 to się mocno wkurzył bo myślał że wszędzie tam gdzie sprzedają telewizory muszą przyjąć stary. I tak wkurzony pojechał do Dąbia do punktu skupu takich odpadów. Ale co się nanosił to jego.
 
My prawdopodobnie 2 mamy szczepienie :( Także u nas odpada.

Oj! Szkoda, może kiedy indziej? Bo fajnie by było Carolaine, jak by Nas dużo było :tak:. I większości termin spotkania by pasował.
Co do telewizora, to przesada :baffled:. Przecież powinni przymować zepsute tv:baffled:. I jak tu dbać o środowisko jak zepsutego telewizora nie można na śmietnik wyrzucić bo nie dosyć, że kare można dostać, to jeszcze niszczy się środowisko. I jak tu być Eko?:confused:. Po za tym nie każdy, tak jak Twój M może zawieść telewizor do skupu... Nie dosyć, że fatyga, to jeszcze dźwiganie i koszty transportu... Jednym słowem kiszka:dry:
 
hej, ja nadal siedzę w koszulce- czekam aż mały uśnie i chcę wziąć dłuuugi prysznic :) a później lecimy na zakupy.

ewon ja się nie wypowiadam co do terminu, bo tak w przyszłym tyg jadę do kuzynki ale jeszcze nie wiem którego.
A bierzecie swoich lubych czy to takie babskie spotkanie?

fanta ja jestem przeciwko płaceniu za szczepienia. Dla mnie to chore, że muszę zapłacić za lepszą szczepionkę. Ja szczepiłam na pneumokoki. Chciałam też na rota, ale po pierwszej dawce i rozmowie z lekarka zrezygnowałam.

carolaine mmm truskawki :D ja czekam już na czereśnie u cioci, a truskawki to dopiero jak pojedziemy na wieś
a co to za taki drogi telewizor Twój M sobie upatrzył?
 
Czrodziejka, te śmieszne rota wirusy, to nic innego jak grypa żołądkowa <nasza popularna jelitówka>. Jak dzicko skończy 2latka, to można dać mu pół szklanki coli odgazowanej i to najlepiej pomoga <mi to sama lekarka powiedziała>. Na przyszłość dobrze jest wiedzić ;-). Co do babskiego spotkania, to mój T chciał by iść ale fajnie by było jak by jeszcze jacyś panowie oprócz niego byli. Truskaweczki jadłam wczoraj, niby krajowe. Na manhattanie w warzywniaku kupiłam <zresztą babka zachwalała i że nie pędzone> ale oprócz zapachu truskawek to szczerze nie polecam. Poprostu blle!
 
czarodziejka oj biedne nasze mamusine kręgosłupy ;/
butterflyy mała ma 10,5 kg wow to ładnie. Moja ma tylko 8,50 ale niby to dobra jej waga choć widać, że schudła ;/
kurde pogoda do d..... niby słońce a wieje jak w kieleckim
 
wiecie co to zrobmy tak nie planujmy az tak,z dnia na dzien zobaczymy,bo zawsze moze cos wypasc,zobaczymy jaka bedzie pogoda,bo narazie jest do kitu.ja bede bez chlopa bo on codziennie pracuje.a co kupic to wiadomo ,picie pieczywo,cos do jedzenia.to pisszcie kiedy wam najlepiej pasuje.ja tez jestem bez auta.musimy jakos pomyslec nad tym.
 
WITAM
NAM 2 JEDNAK NIE PASUJE, NATALIA MA W PRZEDSZKOLU PIKNIK RODZINNY, NO I MUSIMY ISC, 3 IDZIE DO KINA, KURCZE ZAPCHANY MA TEN TYDZIEN PRZEZ DZIEN DZIECKA:-):-):-):-)
KURCZE MÓJ KRĘGOSŁUP TEŻ WYSIADA, OSTATNIO NIOSŁAM MARTE OK 10 METRÓW BO ZASTRAJKOWAŁA I BRAKŁO JEJ SIŁY, A TYLKO TIK TAKI JEJ DODAJĄ SIŁ- CO ZRESZTĄ WIDZIAŁA EWON OSTATNIO-:-):-D:-D:-D NO I TE 13 KILO MUSIALAM KAWALEK NIESC A W MOI STANIE TO 2 RAZY CIĘZEJ, WIECZOREM NIE WIEDZIALAM JAK SIE POLOZYC TAK MNIE NAPIERNICZAL KRĘGOSŁUP:tak::tak::tak::tak:
1 CZERWCA W PARKU KASPROWICZA JEST DZIEN DZIECKA, O 16 SIE ZACZYNA, MOZNA BY SIE TAM SPOTKAC, CO WY NA TO??:tak::tak:
 
reklama
fanta co ja co, ale nie nazwałabym rotawirusów śmiesznymi. Fakt, że to tak popularna jelitówka, ale nie należy zapominać, że dla dzieci i osób starszych jest bardzo niebezpieczna, bo szybko się odwadniają. Co do coli i jelitówki to jak najbardziej dobrze działa ze względu na zawartość kwasu fosforowego, a dokładniej ortofosforowego.

Moja mama też się ostatnio skusiła na truskawki, ale ja się śmieje, że to trochę jakbym proszek do prania jadła- tyle samo chemii ;) Zresztą nam zawsze powtarzali, że jak ktoś nam sprzedaje coś jako eko i bez nawozów to trzeba to dwa razy zbadać ;)

Dziewczyny zwłaszcza butterfly i carolaine w sobotę (28 maj) sułtan organizuje dzień dziecka, może się spotkamy?
 
Do góry