reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Jestem!
Ewon z chęcią na piknik ale dopiero w piątek po południu dam znać :tak: Jak narazie mały dostał antybiotyk, bo ma anginę Kubusiowy ma anginę <mam ochotę zabić teściową
realmad2.gif
bo go zaraziła>. W piątek lecimy na kontrol. JAk narazie mamy antybiotyk <kurczę zapomniałam jak się nazywa, jakoś nie mam głowy do tych nazw> i Lakcid <nie wiem co to jest ale jak kazali doawć i ma pomóc to dam>. Mój T śpi w najlepsze. Wykończyło go zwiedzanie banków :-D
 
reklama
jeśli chodzi o piknik to ja mogę: 24.05., 25, 26, 29 i 30, a w czewrcu, 4-go chyba wyjeżdzamy na tydzień w opolskie, więc najbardziej pasowało by mi w maju ;-) póki taka fajna nie za gorąca ta pogoda ;-)

Fanta oj to rzeczywiście Kubuś się załatwił :baffled: biedaczek... zdrówka dla niego !! a tak w ogóle z której części szczecina jesteś?
Iwona do której klasy chodzi Julcia Twoja? siostra mojego męża ma córkę w tamtej szkole w klasie 3, Milenę. a od wrzesnia jeszcze synek tam pojdzie i corka brata mojego męża... a swoją drogą zazdroszczę Ci trójeczki dzieci ;-) i to same dziewczyny - jak Ty to wytrzymalas? ihihi dziewczyny są taaakie kapryśne

Byliśmy na spacerku a po spacerku Zuzia i M polegli... ;-) też troszkę poleżałam ale ja już nie umiem w miejscu usiedzieć :-D
 
Fanta biedny Kubuś :( Oby mu szybko przeszło.
Mam nadzieje że my już wyczerpaliśmy limit chorób na dłuższy czas bo już a prawdę jestem wykończona.
Mnie pasuje w tygodniu. Na weekend mamy już plany.
Z mężem mamy dzisiaj rocznicę... 7 lat minęło. Masakra jak szybko się zestarzeliśmy hehe
 
WITAM WAS
JA DZISIAJ LEDWO ŻYJE, ZARAZIŁAM SIĘ GRYPĄ JELITOWĄ, WIĘC Z ŁAZIENKI NIE WYCHODZE:-):-)
ŻOŁĄDEK MNIE BOLI I JESZCZE W CIĄZY OPRÓCZ SMEKTY KTÓREJ NIE CIERPIE NIE WIEM CO MOGE WZIĄŚĆ ŻEBY MI ULZYŁO
FANTA MY JAK KUPOWALISMY MIESZKANIE TO POSZLISMY DO EXPANDERA I TAM NAM SPRAWDZILI WSZYSTKIE OFERTY BANKU I POPROWADZILI CALĄ TRANZAKCJE ZAKUPU TAKZE ODPADŁO NAM CHODZENIE PO BANKACH:tak::tak::tak:
SZUKAM ŁOŻECZKA DLA MALUSZKA UZYWANEGO MOŻE KTOS WIE COS NA TEN TEMAT?
 
Ależ mam kochane dziecko. Wykąpałam go, ubrałam w piżamkę, chwile pobiegał, w końcu sam poszedł do łóżeczka i usnął :)

carolaine wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

kaoru zdrówka. Co do łóżeczka muszę zobaczyć czy jest jeszcze nasze u mojej mamy. Miałam je sprzedać, ale chyba jeszcze jest- zostawiłam wyprowadzając się razem z innymi rzeczami na sprzedaż. Jakbyś była zainteresowana to daj znać :)
 
Wpadłam żeby zobaczyć co u Was, bo w sumie to umieram z nudów... Kubusiowy nafaszerowany lekami, T stawia z teściem kabinę <remont trwa już 8 dni
shocked.gif
> ale na szczęście należę do cierpliwych, a małego kompalam wczoraj jak jeszcze stała stara kabina więc na dobrą sprawę wisi mi to
laugh.gif
.
kaoru3, my byliśmy u doradcy kredytowego ale okazał się że tak brzydko powiem facetem na nie odpowiednim stanowisku, po za tym chyba na adhd cierpiał bo skakał na krześle i biegał wokół biurka szczerząc zęby :szok:, więc daliśmy sobie spokój :tak:.
czarodziejka, dzięki kochana teraz już wiem :tak:, bo nie miałam pojęcia zresztą nigdy mi nie chorował, jak coś to miał najwyżej katar to cebion mu podawałam albo gorączkę na ząbki. Więc jeszcze nie przywykłam do tego, że jest chory :zawstydzona/y:. Antybiotyk się nazywa Amoksyklav. Już się nazwy naumiałam ;-) ale do czasu bo później napewno zapomnę znając siebie :-D.
Carolaine, również dziękuję kochana. Też mam nadzieję, że szybko mu przejdzie :tak:. Najważniejsze, to to żeby nie miał gorączki. Dołączam się do życzeń rocznicowych Calolaine:tak:. Pociechy z chłopa! :-D
Butterfly, teraz kochana to ja jestem z Drzetowa, a nie żelechowo. Mylą mi się te dzielnice <na thugutta mieszkam> :tak:. Po za tym dziękuję zdrówko napewno się małemu przyda :tak:.
 
Fanta, Kubusiowi zdrówka.
Tak na marginesie. Teraz ponoć najczęściej nadawanym imieniem męskim jest Jakub.Widziałyście ten link Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki ?

O kręgosłupy dbajcie. Ja jeszcze nawet w ciąży nie byłam, jak dopadła mnie dyskopatia. Mam wrażenie, że mam już tak pokiereszowany kręgosłup, że się porządnie wyprostować nie mogę.
Wczoraj pojechaliśmy na Lagunę. Jednak przecenilam Kassandrę, jeśli chodzi o odwagę. Po zjeżdżalniach i drabinkach zasuwa jak szalona. Na Lagunie był ciągle płacz. Musiałam ją cały czas nosić i być z dala od wody. Miałam popływać w celu regeneracji kręgosłupa, a zamiast tego tarabaniłam Kassi na zmianę z mężem. Choć ja chyba dłużej, bo biedula na początku tak się we mnie wczepiła, że nie miałam supienia, jej oddać. A tatusia na początku chyba nie poznala ociekającego wodą z przyklapniętą czuprynką.
Jednak Kassi to jeszcze głuptak. Zastanawiałam się czego tak się bała - nowości sytuacji? Wiem, że niektóre psy bardzo nie lubią wystaw w halach - boją się szumu powsztającego w hali. Może właśnie o to chodziło między innymi? Jak poszłam z nią na balkon, gdzie było ciszej, uspokoila się.
 
Witam wtorkowo :-)
Własnie mój M zaczął dyżur dobowy, jutro kolejny i pojutrze też... zanudzę się!!! :-( nie wiem gdzie tu się podziać :-p
z Zuzią nie spimy od przed 7-mą, codzień robi mamusi takie pobudki... a potem mama na w pół żywa :-D
ogarnęłam pokój, i póki sprzątałam to się bawiła, jak siadłam do Was napisać to już mam przylepę na kolanach :-D wiec koncze i odezwe sie pozniej :-*



***********

a Zuzia nie śpi :-p bawi się w krzesełku do karmienia, cały czas cos podjadając :-D hehe
no to mamusia pobuszuje w internecie...
jak mija poranek u WAS?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny!
Pogoda zapowiada się dziś przepiękna. Planuję dziś spacerek ale pod warunkiem, że mały nie będzie gorączkował. Jak narazie ma temperaturkę nie co powyżej 38 :-(, dałam mu już śniadanko i antybiotyk, a teraz grzecznie leży sobie w łóżeczku i ogląda stacyjkowo.
Północny wiatr, nie dziw się małej, bo to przecież dla niej nowe miejsce i sytuacja w jakiej się znalazła. Kolejnym razem napewno będzie lepiej. Zobaczysz :tak:. Ja też chciałam małego na lagunę zabrać ale puki co mui wyzdrowieć.
Butterfly, korzystaj kochana puki chłopa nie ma w domu ;-). Zrób coś dla siebie jak tylko mała Ci uśnie. Ja naprzykład bardzo lubie sobie zrobić takie domowe spa ;-). Jak mój maluch śpi, to biorę prysznic, a później nawilżam skórę i robie sobbie różne zabiegi ;-). Oststnio kupiłam sobie fajny peeling do twarzy marki Evelin i gładziutką mam po nim twarz jak pupcia niemowlaka :-D;-). Właściwie w jakiej dzielnicy miszkasz?
 
Do góry