reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

silke pewnie ,ze aktualne,zdarzysz:) ja nie dam rady w sobote bo ide na urodzinki z maluchami,ale jak chcesz możemy na jutro się umówić:) kawka???:) która jeszcze chętna:D
 
reklama
silke idz do innej rodzinnej,bądź niech da Ci skierowanie do pulmonologa,może mieć kaszel na tle alergicznym.Mi Kuba po wylataniu sie u brata na ogródku(trawa,pies w zagrodzie obok) póżniej kaszlał przez 2dni taki mocny.Bo coś jest nie tak,ze mała tak ciągle Ci kaszle i ta gorączka.wiesz co jak chcesz to mogę podejść dziś i podrzucić Ci kartki,żebyś na tą pogodę mała nie ciągła(nie bede wchodzic tylko dam i uciekam:D )


A ja znowu cierpię na bezsenność:(( dziś do 1 w nocy się męczyłam aby usnąć ,później co chwile do wc biegałam,chyba pęcherz przeziębiłam:/
 
Hej, dopiero wróciłam do domu. Wywiało mnie, myślałam, że spadnie mi coś na głowę:szok:

Ewon, nawet się nie ruszaj z domu, chyba nawet burza idzie. Masakra jakaś. W poniedziałek na 100% pojawię się u Ciebie, bo mam wolne jako tako ;D
Do lekarza idziemy w poniedziałek, bo dzisiaj już nie mieli miejsc. Na szczęście dzisiaj nie było gorączki, ale była marudna, no i ten kaszel:-( Może rzeczywiście ma też jakąś alergię? Mam nadzieję, że jakiś ząb się wyrzyna ale dziąsła mi nie wyglądają na to.
 
silke możliwe,musisz pójść do lekarza,niech da Ci skierowanie do pulmonologa i bedziemy wiedziałe:) bo ja ciągle ma nawroty kaszlu to lepiej się przejść.
a z kartkami nie ma sprawy:)

zapisałam się z bratową na ta modna mamę:D zobaczymy może coś ciekawego się dowiem:) ,jak oglądałam program z tym jacyków to szczerze nie które rzeczy mi się nie podobaja,ale może coś wpadnie w oko:)
wczoraj z m wypiłam winko,krcze ale mam kaca hehehe ja tak nie piję win bo później zdycham,ale raz można hihi:) wyluzowałam się chociaż:D dziś idziemy na urodzinki,kurcze i podejrzewam,ze bratowa też winko wystawi:/ ale nie ruszam:)

wogóle co sie dzieje, gdzie sie chowacie co mamuśki??? przecież pogoda do kitu na spacery.
 
Ja jestem. Dzisiaj pogoda piękna, przynajmniej przez okno ;)

Dzisiaj napadła mnie wena mycia okien i prania firan ;D Stwierdziłam, że raz spróbuję umyć okna samą wodą i tetrami. Najpierw wymyłam okna i framugi mokrą tetrą a później polerowałam od razu suchą tetrą. Nie sądzę, żebym odkryła Amerykę, ale do tej pory żaden mr muscle czy inny tego typu środek w rozpylaczu nie dał mi takiego efektu jak czysta woda z tetrą :szok: Okna są idealnie czyste, bez żadnych smug i wcale nie musiałam długo polerować okna! Wyprałam też baldachim Alicjowy a teraz siadsam już na tyłku i się uczę. W środę zaliczenie...brrr:no:
W poniedziałek do lekarza idziemy. Dzisiaj Alicja obudziła się i ma czerwone oczka, to nie zapalenie spojówki, bo już miała. Wygląda właśnie tak alergicznie:confused2:


Jaką modną mamę? Czy ja coś przeoczyłam? Ja też chcę na modną mamę! ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
ostatnie podejscie robie,bo co napisze to ciagle mi sie kasuje,cholerka,,
a ja przeziebiona;(
silke jak cos to zejde i dam ci kartki.a co u lekarza??a modna mama to na poprzednich stronkach jest link mozesz sie zapisac na darmowe warsztaty z jacykow bedzie nas uczyl co i z czym sie nosi hehe,
 
Do góry