reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
sweet ooo może karteczkę hehehe:D

ślubne
dsc00113kt.jpg

dsc00114v.jpg

dsc00115rn.jpg
 
hej

sweet ciekawe jak to tam jest ,pewnie pierwsze spotkanie gratis a później płacić bo tam wyczytałam ,ze w sumie jest osiem spotkań.może tez się zapisze tylko pisali młode mamy-to czyli,ze z moim stażem dziecięcym nie już:D hehe

no aniulla zobacz jak czas leci już kwiecień,zaraz tez zleci i zaraz będą wakacje:D i przyjedziesz:)

a ja zaraz sie szykuje do pracy,idę myc okna do babeczki,kurcze tylko kiedy za swoje się zabiorę hehe.plastiki fajnie się myje ,ale jak mam myć te swoje ,rozkrecac i skrecać później to bbllleeee.
 
aniulla a ja bym paJacykowa niedawno rozjechała :-D miał jakieś pokazy w carrefurze na słonecznym w galerii Gryf.
wlekł mi sie przed maską jak flaki z olejem...dla mnie on to żaden modowy autorytet
 
reklama
Witajcie, dawno się nie odzywałam ale jakiś sajgon ostatnio u mnie, zero czasu dla siebie i mnóstwo rzeczy się dzieje. Byli teściowie, w przyszłym tygodniu wracają :) W pracy ostatnio przesiaduję non stop jak tylko nie mam zajęć. Ale chcę sobie dorobić, bo mam nowe hobby ;) Alicja dalej kaszle ile wlezie a ja już nie wiem, co robić:no: Dostaje tran, syrop cebulowy a w nocy przy napadzie kaszlu sinecod na uspokojenie tego kaszlu.

Ewon
, nie obraź się na mnie. Te kartki nadal aktualne i mam nadzieje, że zdążę je wysłać jeszcze przed świętami :sorry2:
Dziewczyny, co Wy na to, żeby się spotkać na jakimś spacerze w sobotę? Ja zazwyczaj chodzę sama i nudzi mi się trochę a mówić ciągle do dziecka, które i tak jest zafascynowane światem wokół, to słaby pomysł :-p
Przesłuchałam już miliony piosenek na mp3 i to już mi się też przejadło. Za to mogę polecić Wam Adele:
YouTube - ADELE - 'Make You Feel My Love'
YouTube - Adele - Hometown Glory
YouTube - Adele - Rolling In The Deep (Live)
i Florence
Florence And The Machine | Official Website | News | Gigs | Music | Blogs - Video
jak dla mnie świetnie się spaceruje przy tej muzyce :)

Mona się coś nie odzywa. Mam nadzieję, że szczęśliwie dojechały z Nadią na miejsce :)
 
Do góry