reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Hej, my dzisiaj walczymy z temperatura :/ Jak wróciłam z uczelni to mały miał 39st, teraz na szczęście ładnie spi i mam nadzieję, że tak już będzie całą noc.

ewon byłaś już na kadłubka? Kiedy zaczną wypłacać kasę?

Mona trzymaj się dzielnie z Nadią. Oby kolki szybko przeszły, w końcu ile one mogą trwać?
 
Z temperaturą trzeba uważać, chyba jakiś wirus szaleje. Alicja przez cały weekend miała 40 stopni i zbijaliśmy to paracetamolem i okładami, ale jak tylko przestawał działać czopek, to od razu temperatura skakała do 40 stopni. Brała też antybiotyk. Ogólnie nieciekawie było. Przy tym wszystkim miała tylko trochę zaczerwienione gardło, więc tak naprawdę to nie wiem, co jej było.
 
hej dziewczyny:)

wczoraj sobie odpoczełam w pracy:)

czarodziejka ide po niedzieli hehe a wypłacaja 22.11 w grudniu tez 22 ja sprawdzam zawsze na ich stronce:D Szczecińskie Centrum Świadczeń oby szybko temperaturka mineła.

silke witaj jestes ze srodmiescia? a gdzie dokladniej??

mona aby kolki sie szybko skonczyły.tak sie meczycie z nimi:(((
 
aaa dziewczyny super :) nie mialam pojecia ze jest nas tak duzo :) jestem tez jestem studentka :) dziewczyny jesli ktorakolwiek ma ochote sie spotkac dajcie znac moje gg 3212486 lub numer telefonu 606 107 455 Ola :) mieszkam na slonecznym ale moge sie spotkac w dowolnym miejscu w szczecinie raz dwa podjade:) jestem spragniona kontaktow z innymi mamami :)
 
reklama
Hej dziewczyny
i znowu piątek :tak::tak:super tata zajmie się dziećmi a ja dwa dni wolnego ......:szok:znaczy tam mi się chce hahahaha choc nie powinnam narzekać bo bardzo mi pomaga
Mona może powinnas zmienic pediatrę albo choć zasięgnąć u innego opini bo tak to Ty się męczysz potwornie i zaraz naprawdę nie dasz rady i malutka też :-(
didi może wiesz w którym miejscu w Leeds otwierany jest świąteczny sklep z zabawkami ?? koleżanka w zeszłym roku była i za śmieszne pieniądze pokupowała zabawki ,ale niestety nie mam z Nią kontaktu ,wybyła z uk
silke a może to taka 3 dniówka była bo to niby tak jest że tylko gorączka wysoka i żadne inne objawy się nie pojawiają

a my wczoraj kupiliśmy dywan-wykładzinę do salonu na zimę bo jednak od paneli ciągnie i szlag mnie trafi bo wszędzie mam pełno takich kłaczków ,niby ma się powycierać ale dlaczego tak długo :angry:
kurcze powinnam chyba zacząć myśleć o prezentach gwiazdkowych a nie mam żadnych pomysłów :no:
 
Do góry