reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Dzieki dziewczyny :)
ale wczoraj znowu to samo od 21 do 3 w nocy mala sie darla,nozki prezyla ehh straszna to jest;( ! Dobrze ze jest mama i mi pomaga bo bym nie dala rady,ale ona ma swoje lata i tez jest schorowana wiec nie moge jej wykorzystywac! Chyba moj bedzie musial wrocic z tej Francji,trudno pieniadze wazne ale rodzina jest najwazniejsza! a jak tak dalej pojdzie to jeszcze ja gdzies w psychiatryku wyladuje...Ja juz nie wiem co robic jak ma te kolki,daje te niby super kropelki ale efektow nie ma :/
Dobry pomysl ze zmiana pediatry.
 
silke no własnie dzieki monice mi sie przypomnialo ,ze moj własnie mial takie 3 dniowki pierw goraczka przez 2dni a na 3 wysypka ktora sama zeszla,a nie raz jest sama goraczka .lekarze nie ktorzy mowia,ze to jeden raz dziecko przechodzi ,a moj damian to z 3 razy miał.

czarodziejka
oby to tylko zabki.a ty kiedy idziesz?

Mona oj strasznie sie meczycie kochane,faktycznie moze pojdz do innego pediatry.poczytaj w necie jak dziewczyny sobie radza z kolkami. oby jak najszybciej nadusie je mineły taka słodziutka a sie tak meczy:((
 
WITAM DZIEWCZYNY
DUZO ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH CHORYCH DZIECIACZKÓW:tak::tak::tak:
MONA SLICZNA CÓRECZKA
DIDI WYCZYTAŁAM NA FORUM ZE BEDZIESZ MIESZKAC NA POMORZANACH, A GDZIE KONKRETNIE? JA TEZ NA POMORZANACH MIESZKAM WIEC MOZE JAKIS WSPOLNY SPACEREK...
POGODA OKROPNA DZIS, GŁOWA MNIE BOLI I SPAC MI SIĘ CHCE, ALE OBIECAŁAM SOBIE ZE NADROBIE DZIS ZALEGLOSCI W PRASOWANIU, NIE LUBIE PRASOWAC I CIĘŻKO MI SIĘ DO TEGO ZMUSIĆ:-):-):-):-):-)
 
mona mojej Małgosi pomagała woda koperkowa Gripe Water i noszenie na "lotnika" czyli brzuszkiem na twoim ramieniuhttp://smyki.pl/fotki/zobacz_90893_Moja-ulubiona-pozycja---na-lotnika-%3B).html
właśnie w taki sposób
może to Nadusi pomoże, kolki niemowle ma do 16 tygodnia życia, a jak bys jej zmieniła mleczko na zwykły Bebilon, może ten HA jej nie pasuje....
 
ewon ja to się wybieram i wybrać nie mogę :/ Poczekam na ładniejszą pogodę ;) a w ogóle trzeba tą decyzję odbierać?

Monika ja też nie mam pomysłów na gwiazdkę. Zreszta kasy brak, więc pewnie tylko Szymon coś dostanie, chociaż zastanawiam się czy nie poczekać na poświąteczne wyprzedaże...

kaoru ja prasować może nie lubię, ale nie mam nic przeciwko tylko ciężko mi się zawsze zabrać, ale jak już zacznę to jakoś idzie ;)
 
Mona, zmiana mleka moze pomoc, my zmienialismy przechodzac od nan, przez bebiko, do bebilon comfort i pozostajac ostatecznie przy bebilonie comfort :) i to byl strzal w dziesiatke lacznie z infacolem rzecz jasna :) trzeba kombinowac a na pediatre za bardzo bym nie liczyla, wiem jak bylo z moja pediatra. Teraz w Szczecinie jest lepsza, ale szalu nadal nie ma. Tamta pediatra zalecila tylko infacol i byla szczerze zdziwiona, ze nie dawalam nic na wlasna reke ;/ nie wiem, czy ja jestem przewrazliwiona czy inni cierpia na znieczulice...Moja Ale brzuszek tez bolal przez wit. d3. Moze Twoja tez od tego boli dodatkowo?

Myslalam, ze to trzydniowka, ale wlasnie pozniej nie bylo wysypki.
Ja wymyslilam, ze skorzystam z dobrych rad glamour odnosnie prezentow i allegro, ktorego niesamowite wlasciwosci odkrylam dopiero niedawno ;)
Mieszkam przy Bohaterow Warszawy i jest fajnie, bo wszedzie blisko, zwlaszcza na uczelnie i do zlobka :)

Dla malego dziecka polecam szczerze magiczna kule **NOWA**REWELACYJNA***MAGICZNA KULA **Tiny Love** (1285016501) - Aukcje internetowe Allegro my ja dostalismy w prezencie i bylam zaskoczona, ze mozna az taka *******ke wymyslic i nie przypuszczalam, ze moje dziecie sie tym zainteresuje i bylam w wielkim bledzie, jest zachwycona a co smieszniejsze zrobila furore w zlobku i nawet moj 2,5 letni chrzesniak, ktory nudzi sie wszystkim po 5 minutach z zapalem bawil sie ta kula godzine na spacerze i nie wyrzucil jej ani razu! Osobiscie nigdy bym sama czegos takiego nie kupila.
Z drozszych prezentow dla dzieciaczka polecam karuzele z misiami fisher price, moja corcia zasypia slyszac dzwieki dzwoneczkow na wietrze a ma juz 6 miesiecy. Karuzele ma od urodzenia a do tej pory jest nia zainteresowana :) KARUZELA FISHER PRICE + PILOT + PROJEKTOR + DISNEY (1260759147) - Aukcje internetowe Allegro
 
Dzieki za rady dziewczyny :)
teraz jestesmy na Humanie plus,kupke robi codziennie ale bardzo twarda,kolki sa okropne kolo 20 do 3 w nocy nawet!!! plus oczywiscie do tego kropeli Sab Simplex.
Od jutra wracamy spowrotem na Bebilon HA ,+ kropelki zobacze czy bedzie poprawa.
I musze sprobowac ta wode koperkowa GRIPE WATER.A wiecie czy jak bede malej podawala ta wode to dodatkowo moge podawac te krople Sab Simplex??
 
reklama
Do góry