reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Ja biorę tabletki i mam nadzieje ze nie będę tym maleńkim procentem ponieważ nie ma sił▲y na kolejne maleństwo
póki co Kacper wymaga masy czasu i wizyt a gdzie teraz by kolejne
 
reklama
assila ten niecały procent, to i tak w większości nieregularne stosowanie tabletek, nieprawidłowe przyklejenie plastra, a w NuvaRing, to nie wiem co może tak zadziałać. Pewnie jest tylko niewielki ułamek promila przypadków, kiedy nie wiadomo z jakiego powodu kuracja nie zadziałała. Tak jak pisałam, hormonki stosowałam wiele lat i wszystko działało. Może teraz to gdzieś na górze było zapisane, że mam mieć dziecko...
 
didi moja znajoma zaszła w ciążę mając założoną Mirenę, chłopiec urodził się w 7 miesiącu ciąży i jest lekko uszkodzony
No to smutna hostoria. Chyba jednak glebiej sie nad tym wszystkim zastanowie. Tez wlasnie od kilku dziewczyn slyszalam to i owo. A tak wogóle, to jakie to niesprawiedliwe, ze musimy tyle kombinacji przeprowadzac a dla facetów tak malo mozliwosci- -no nie?
 
Witam,mam ten sam problem co ty,ja również przeprowadziłam sie do szczecina,a raczej do dobrej szczecińskiej ze śląska i nie mam zbyt wiele znajomych,i chętnie poznam młode mamy:).Ja tez niedawno urodziłam dzidzie,a dokładnie Zuzia ma juz 5 miesięcy.:-D
 
Witam, też jestem nową Szczecinianką i tak jak autorka tego tematu mam półroczną córeczkę i kilka miesięcy temu przeprowadziłam się do Szczecina, mieszkamy w Śródmieściu. Jestem studentką a moja córeczka jest w tym czasie w klubie malucha, bo niestety na żłobek nie ma szans. Nie znam żadnych mam małych dzieci w Szczecinie i chętnie poznam takowe :)
 
Mona, tak trochę nie na temat, ale na kolki w przypadku mojej córki pomógł infacol, w pierwszym dniu stosowania miała delikatniejszą kolkę a na następny dzień jakby ręką odjął. Dzięki temu zaczęła też sama robić kupkę, bo aż do czasu podania infacolu trzeba się było namęczyć i pomagać Jej.
 
miło słyszec ze jesst w szczecinie ktos z moich okolic,ja dokładnie jestem z Piekar Śląskich;) w szczecinie a właściwie pod szczecinem mieszkam juz jakiś czas,ale jakos nie zawarłam wielu znajomości,milo byloby sie spotkac z kims z moich rejonow:)
 
reklama
Fakt, coś takiego było, bo my długo walczyliśmy z kolkami nim sięgneliśmy po kropelki. Ale od drugiego miesiąca życia czy po drugim miesiącu życia można stosować?
Najlepiej zresztą, żeby lekarz doradzał. U nas działała też fantastycznie suszarka, ale na brzuszek trzeba położyć tetrę, żeby nie było za gorąco. Nie dość, że koiła ból to dodatkowo jeszcze usypiała Alicję :)
 
Do góry