reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Jak tak czytam wasze historie, to aż się boję, co to będzie u mnie, gdy się Ela urodzi. Mam nadzieję, że wda się w mamusię i nie będzie płaczliwa i chorowita.
 
reklama
Fifronka nie martw sie na zapas:) Mona jesli chodzi a ten krazek anty, to równiez nie pomoge, poniewaz ja bralam cerazette. U mnie sie sprawdzily znakomicie. Zero migren, wachan nastrojów i przede wszystkim ochota na sex nie odeszla:)
 
fifronka dokładnie nie ma sie co zamartwiać na zapas bo nie ma reguły :tak::tak:moje chłopaki nie chorowały ,Kuba zaczął jak skonczył trzy lata a Kacper wcześniej bo jak starszy przyniesie coś ze szkoły to młodszy też łapie :-(
ale przez dłuższy czas wcale nie chodziłam do lekarzy ,tylko na szczepienie
czarodziejka jak już pisałam wcześniej mamy tu takie sprawdzone grono dziewczyn i staramy się w tygodniu od czasu do czasu kawkować z dzieciaczkami razem a raz w miesiącu spotykamy sie własnie na babskiej imprezce ,panowie są potrzebni do transportu jedynie :tak::-D,jest to niesamowicie odstresowujące ,polecam
no i podziwiam Cię ja mam szkołę tylko dwa razy w tygodniu wieczorem a i tak muszę się mocno zmobilizować by po całym dniu z dziećmi pojechać .
didi12 a gdzie w UK mieszkasz ??
evon a Ty pracujesz w domku?

li-42354.png

li-42353.png
 
Nasz maly tez nie chorowal a teraz czesto zasmarkany chodzi, bo w szkole lapie. No a od niego mala, bo przeciez maly nie wytrzyma, jak nie da jej buziaka co godzinke:). Mieszkam na pólnocy a dokladniej west yorkshire a Ty w której czesci UK?
 
hej dziewczyny :-)
jaki tu ruch się zrobił :-D suuper;-)
widzę , że mamuśki z anglii się spotkały , fajowo a może jest też jakaś mamuśka co w norwegii mieszka??

u nas pomalu leci , ale teskni mi sie juz za znajomymi i rodzinka a jeszcze na swieta tu chyba zostajemy :baffled: i prawdopodobnie dopiero na wakacje zjedziemy do Polski :tak:
 
reklama
Słodziutka ta twoja córcia :)
Moj amała siostrzenica ma 2 tygodnie i dopóki się Ela nie urodzi, to będzie dla mnie najpiękniejsze dziecko. No a potem jak to mama, za najpiękniejsza będe uważała Elunie :)

Ale musze szczerze przyznać, że takie niemowlęta to zawsze są śliczne.
 
Do góry