reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

ewon widzę, że u ciebie ciężkie życie we czworo. to tak jak u żon marynarzy. one podobno też przyzwyczajone do "samotności" i ciężko im potem zaakceptować kolejną osobę rządząca sie w "ich" domu. długi był ten okres wyjazdów?
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj nie ogarniam... chyba lekkiego kaca mam po wczorajszym. Kiedyś jak wypiłam drinka to mi nic nie było, a po ciąży jakaś bardzo ekonomiczna się zrobiła, bo wystarczą mi dwa łyki i mam dość...
Muszę iść pozbierać ciuchy, bo Szymon pomagał mi składać pranie i w efekcie wszystkie czyste ciuchy walają się po całym mieszkaniu...
 
Hej dziewczyny:-) bardzo rzadko zaglądam na forum bo mam wymagająca córeczkę:-p Hehe. Ale chętnie pogadule, poznam sie, a potem spotkam z wami:-) piszcie więc jesli chcecie na moje gadu- 1328923. Mam córeczkę prawie 4 miesięczną:-) mała rozrabiaka juz z niej i chętnie pozna juz kolegów lub kolezanki:-) starszych lub młodszych:-) jestesmy z Podjuch z ulicy Metalowej:-) buziaki pozdrawiam i czekam na wiadomości. Na gg jestem codziennie...
 
WITAM DZIEWCZYNY
A MY DZIS WŁAśnie z poznania wróciliśmy, rogalików marcinskich pojedlismy, troszkę odpoczelismy no i jutro znów do pracy trzeba:-:)-:)-( a za miesiąc i troszeczkę już święta, fajnie bo bardzo lubie ten czas:-):-):-)
 
Witajcie dziewczyny:-) nowe, przyszłe i obecne mamusie :-) ach tak dawno mnie tu nie bylo. Żałuję ale moja córcia to pierun mały. Krzykacz i nerwusek- aczkolwiek kochany. Z tym że nie daje mi czasu nawet na dłuższą kąpiel... A co dopiero na forum :-( :-p ciekawe po kim to moje dziecko takie charakterne. Ale sterroryzowała mnie juz konkretnie :-p No i wciaz nadal wisimy na cycu-do spania, uspokajania, jedzenia... Non stop. Jej ponad 7kg wagi mowi za siebie :-D zastanawiam sie jak Wam idzie, jak szło... Wychowanie takiego malucha. Czy również wasze malenstwa tak wam absorbowaly caly czas? Jak sobie z tym radzilyscie...
 
też widzę, że wątek na nowo się rodzi :) i dobrze! o to w końcu tu chodzi. Dziewczyny, wytrwałości z partnerami, dzieciakami i całym tym rozgardiaszem, któy jest dookoła...czaami można w łeb dostać. Ja nie zaglądam tu regularnie, bo wlasnie trwaju u mnie poszukiwania niani- oj ile przy tym smiechu....
 
Ty poszukujesz niani, a ja mieszkania... Chyba ani jedno, ani drugie do łatwych nie należy. Ja swoje poszukiwania zaczęłam ponad 3 miesiące temu i nadal nic. Także trzymajcie kciuki dziewczyny, żeby w końcu się udało.
Fiuufiuu - powodzenia w twoich poszukiwaniach.
 
reklama
hej:)

no z moim sie pogodziłam,w przeprosiny kupil mi myszke do laptopa hehehe.

frifronka moj wyjezdzal jak ja jeszcze bylam w ciay przez pol roku,ale nie bylo mi az tak zle bez niego:) ale pozniej jak siedzial w domu bo nie mial pracy bardzo czesto sie klocilismy o byle co.teraz jest troche lepiej.ja moze tez wole byc sama bo wczesniej sama wychowywałam kube.zycze ci abyscie szybko znaleli jakies mieszkanko:)

fiuufiuu co juz wracasz do pracy?? czy nianie do pomocy chcesz? trzymam kciuki bys znalazla kochajaca i opiekuncza nianie.to najwazniejsze aby dobro dziecka dla niej bylo najwazniejsze. niestety nie ktore to sobie licza:/ ja sama jako niania pracowałam ale ja dogadywałam sie z babeczka co do kasy na tyle ile byla ja stac,ale niestety zrezygnowała,rozumiem to bo wtedy kuba bardzo czesto ladował w szpitalu.

buttelfy ja z damianem wczesniej nie mialam tego problemu,dopiero od
pol roku mam z nim problem nigdzie be niego nie moge wyjsc.nawet smieci:(.

kurcze nie ktore macie takie nicky ze zapominam jak sie je pisze za to sorki:)
moje gagadki wysypału mi orzeszki i migdaly na dywan oszaleje z nimi.mam taki balagan jakby huragan przeszedł przez mieszkanie:/ o losie ja to sie mam:D
 
Do góry