reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

fiuufiuu co do przedszkoli to moja natalia chodzi juz drugi rok, zawsze na wiosne ok kwietnia zaczyna sie nabór do przedszkoli, więc chyba wczesniej to nie da rady. u nas na pomorzanach bo tam chodzi zawsze jest jeszcze drugi nabor bo zostaja miejsca, a rejonizacji to raczej nie ma, chyba pierwszenstwo maja dzieci rodziców pracujących, samotnych matek.
Dzis pogoda troche lepsza więc zaraz spadamy do babci no a ja do pracy na popłudnie, nie chce mi sie no ale kredyt za mieszkanie ktos spłacać musi:-):-):-):-)
no ale jeszcze 3 dni i 11 listopada jedziemy do poznania na swieto marcinskich rogali!!! mnim mnia juz sie nie moge doczekać, jadłyście kiedyś taki prawdziwe marcińskie rogale z poznania? są pyszne:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Fiuufiuu mój Filip chodzi do przedszkola na oś. Przyjaźni i wniosek składałam na wiosnę i wcześniej nie można bo wprowadza się go przez internet a potem drukuje i zanosi do przedszkola. Z tego co pamiętam to pierwszeństwo mają dzieci rodziców pracujących, samotnych matek i mające rodzeństwo w danym przedszkolu. Generalnie rejonizacja nie obowiązuje ale dziecko musi być zameldowane w gminie Szczecin.
Co do wcześniejszych zapisów to chodzi chyba o prywatne przedszkola bo tam rzeczywiście trzeba składać podanie dużo wcześniej.
 
hej dziewczyny:)
pogoda dzis dopisała nawet:) bylismy na zakupach i spacerku,teraz moj siedzi na kompie a ja na laptopie hehe jak stare małzenstwo kazdy gdzie indziej:D

nie jadłam takich rogalików-może przywieź na spróbowanie??:D

co do przedszkoli to własnie trzeba na wiosne wniosek skladac, ciekawe czy nam sie uda dudka wcisnac jak julek pracuje a ja jeszcze nie ale mam zamiar pojsc datego chce godac,bo kuba pojdzie do szkoly:D

zaraz bede dalej dziergac swoje robótki:D a cos mi sie odechcialo:D za duzo podjałam hihihi i teraz nie mam sily. z checia poszłabym spac.
 
Hej dziewczynki :))
My wlasnie z pol godzinki temu wrocilismy do domku z imprezki ,bylo fajnie wielkie ognicho,dzik zapiekany w chlebku(ale za dziczyzna nie przepadam :/ ) konie,mysliwi....jak na imprezke koscielna bylo ok.Troszke bylo zimno to dla rozgrzewki sobie podrinkowalismy na swierzym powietrzu:)))) moj az za bardzo bo padl na kanape i spi jak zabity w ciuchach teraz!!!
Co do rogalikow to ja takich poznanskich nigdy nie jadlam :(
 
Mona miło, że imprezka udana :)
My właśnie tak myślimy, że trzeba by było małego podrzucić babci i wybrać się gdzieś potańczyć :)

ewon my też zaliczyliśmy dzisiaj zakupy i spacer:) W Auchanie była jakaś impreza dla dzieci i masa zabawek w promocji, chociaż w Realu i tak są taniej. Później pojechaliśmy nad rzekę pokarmić kaczki no i mojego pupila łabędzia, którego jakbym się nie bała to mogłabym karmić z reki, bo nic, a nic się nie boi i bardzo blisko podchodzi.
 
dzięki za odpowiedzi w sprawie przedszkola- no to dupa blada,bo ani lulek, ani ja ani mój jasio w szczecinie zameldowan nie jestesmy- prakttycznie kazde z nas gdzie indziej i o kant dupy mozna to dziadostwo rozbic... jakies chore to dla mnie,ze trzeba byc gdzies zameldowanym- PRL się klania... mam nadzieje,ze do czasu az lulek pojdzie do przedszkola znikna te glupie przepisy...

pogoda do bani,zyc si enie chce. a ma byc tak przez caly tydzien- no zima idzie wielkimi krokami
 
Hej, tu mama dwójki lobuziaków. Niedlugo przeprowadzam sie do Szczecina. Poszukuje dobrej szkoly jezykowej dla syna(5 lat).Moze któras mama pomoze mi sie zdecydowac. Moze macie jakies wlasne doswiadczenia? Dzieki i pozdrawiam.
 
reklama
A powiedzcie, gdzie chodzicie z maluchami sie zabawic? Chodzi mi o miejsca zabaw pod dachem typu "malpi gaj" itp. A moze inne mamusie mi pomoga odnosnie kursu:) Pozdrawiam.
 
Do góry