reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

JAK zgłosisz im to przelweaja na konto tez

Właśnie jak wypełnialiśmy wniosek to podaliśmy numer konta, ale jak przyszła decyzja to napisali, że odbiór na poczcie. M pojechał do urzędu, ale baba powiedziała, że nie przelewają na konto:wściekła/y:
Chyba sama się muszę do nich przejść, bo M zameldowany jest na prawobrzeżu i tam nam przesyłają kase:baffled:
 
reklama
ja tez na konto-do wniosku daje sie osobno wypełniony blankiecik. najlepiej przejdz sie i tam wypełnisz w pokoju. ja juz 4lata dostaje na konto:) i mam nie raz dzien przed tym jak wypłacaja na poczcie.
 
Ehh... wysłać gdzieś chłopa to tak jest;-)
Mam nadzieję,że do środy będzie jakaś odwilż i ocieplenie, bo kończą nam się zapasy jedzenia i pampków, a nie mam ochoty odkopywać auta z zasp:baffled: no i jak będzie zimno to nie wyjdę z małym. Ostatnio jak się cieplej zrobiło zabrałam go dwa razy na spacer i od razu kaszel i katar:confused2: taki ciepłolubny ten mój maluszek:-D
 
Witajcie:)Wróciłam ze szpitala z córeczka:) Miałam jednak cesarke wcześniej niz zakładano ale wszystko ok. Milenka urodziła sie 5.02 o 16.11 ważyła 3800 i dł 55cm. Zdrowiutka i taka piekna:)Nie mogę sie napatrzec:) Tak więc mam parke:) Miłoszek 4latka i Milenka 8dni:) POzdrawiam
 
Witajcie:)Wróciłam ze szpitala z córeczka:) Miałam jednak cesarke wcześniej niz zakładano ale wszystko ok. Milenka urodziła sie 5.02 o 16.11 ważyła 3800 i dł 55cm. Zdrowiutka i taka piekna:)Nie mogę sie napatrzec:) Tak więc mam parke:) Miłoszek 4latka i Milenka 8dni:) POzdrawiam
Gratuluje
024013950.png
 
A to mój Szymi :-)


Kurcze miało być na innym wątku...
No ale wam też mogę się pochwalić :-)
 

Załączniki

  • DSCF1291-2q.jpg
    DSCF1291-2q.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 21
  • DSCF1281-1.JPG
    DSCF1281-1.JPG
    26 KB · Wyświetleń: 17
reklama
frotka gratuluje:)

czarodziejka śliczniusi:)

a u mnie po staremu,siedze i robie kartki i pilnuje Maciusia. moj łobuziaki daja mi popalic,juz nie moge sie doczekac wiosny kiedy zaczniemy wychodzic na spacerki:)

w piatek bylismy z moim na Avatarze w kinie-polecam wszystkim:)) super filmik:))
 
Do góry