reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

dzien doberek
cos spadek ciśnienia chyba następuje bo głowa mnie zaczyna cmić:sorry:
ja krzesełko miałam drewniane- rozkładane poziej na stoliczek i krzesełko - ale nie polecam:no:

milego wieczorku
 
reklama
cześć dziewczynki

wczoraj odebrałam autko z naprawy, dziś zabieram się za klecenie faworków bo to Tłusty Czwartek.

co do krzesełka to jam mam na zbyciu CHICCO POLLY kolor Lollypop :-) prawie wogóle nie używane
KRZESEŁKO DO KARMIENIA - CHICCO - POLLY DOUBLE PHASE - LOLLIPOP sklep internetowy zabawki Wrocław dokładnie takie samo
Pochwal sie ile wkoncu dalas za naprawe w calosci.
A na fawofki to ja sie skusze jak zapraszasz??? Przyda mi sie kilka kilogramow wiecej ostatnio schudlam az dwa kilko.
Pozdrawiam
ticker.php
 
tralalala info o krzesełku masz na privie:-D

za całą naprawę na początku miało być 3100zł (cena za części w sklepie), ja zapłaciłam 500zł (części+ robocizna), hmmm tzn jeszcze nie zapłaciłam, dano mi czas do połowy marca na uzbieranie tej sumy, z racji tego że ja bezrobotna, a dwa że to mąż kuzynki.

dziewczynki na wiosnę będę miała do sprzedania spacerówkę INGLESINA ZIPPY:-D
 
tralalala info o krzesełku masz na privie:-D

za całą naprawę na początku miało być 3100zł (cena za części w sklepie), ja zapłaciłam 500zł (części+ robocizna), hmmm tzn jeszcze nie zapłaciłam, dano mi czas do połowy marca na uzbieranie tej sumy, z racji tego że ja bezrobotna, a dwa że to mąż kuzynki.

dziewczynki na wiosnę będę miała do sprzedania spacerówkę INGLESINA ZIPPY:-D
Ale Ty masz dobrze polubownie zalatwiasz sprawy szkoda ze moje tak sie nie ukladaja. Wkoncu znajomowci czynia cuda.
ticker.php
 
anaaa części zamawiałam od gościa z allegro, jechały do szczecina aż z Rybnika
czarodziejka nie pomogę ci, ja już zapomniałam co to rodzinne, od 5 lat tego nie dostaję
 
no ja tez nie mam brałam tylko rok na oliwkę jak sie urodziła ale koleżanka dostaje na konto my teraz składamy wniosek o norweskie rodzinne nasz karaj mamy daleko gdzies ;-);-)
 
reklama
Do góry