reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

spokojnie sprawdzony prze większość moich koleżanek i ja również mam i jest super i dla mniejszego brzdąca i dla starszego pozniej mozna go podsunac pod stol i maluszek je z nami bo te raczki u mnie sa podnoszone i wsuwa sie idealnie do stołu a jak złozy sie zajmuje mało miejsca mnie sie udało bo ja dostałam go od koleżanki wiec zakup mnie ominął :tak:ale polecam
 
reklama
To staszne oddjemy dziecko w dobrej mierze do szpitalu a tam tak sie dzieje teraz zanim ktoras kobieta bedzie musila oddac dziecko to sie porzadnie zastanowic. Przynajmniej ja bym tak zrobila prawdzila czy moge dziecko zostawic.
ticker.php
 
hej ja na chwile::))
mam juz pralke:D:D moj starszy wział pralke na raty:D
kurcze ale nie wiem czy juz wam sie o tym niie chwalilam hehehe bo ja na chwile wpadam- a nie moge was poczytac bo nie mam kiedy.
ale jak bede miala wiecej chwilki to poczytam was:D
 
Dziewczyny postanowiłam że moja niunia pójdzie na basen z tatusiem. jest pare szkół nauki pływania dla niemowląt www.aquababel.pl ja wybrałam Aqua Bąbel w Szczecinie zobaczcie myślicie że to dobry wybór? tam prowadzi pani Magda znam ją z innego basenu więc jest nieźle.:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
:cool: hmmm to jest tej nauka pływania dla dzieci i niemowląt a to www.aquababel.pl ale też jest na Bbezrzeczu ale tam drogo to fakt no mało miejsca po zajęciach zawsze. Ja ide z Amelką do Aqua Bąbla najwyżej zmienie jak mi się nie będzie podobać ale ze strony i opisów to brzmi całkiem dobrze. Ciekawe czy faktycznie będzie pływać po tej nauce pływania niemowląt jak na youtube pokazują :laugh2:
 
Do góry