reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
malinka lód na kolano i odpoczywaj :tak:

ANAAA sytuacja rzeczywiście niewesoła, ale będzie dobrze- musi być...

Dziewczyny dostałam skierowanie do szpitala w Policach. Wie któras co wziążc dla dziecka? Wyprawke calą czy tylko pieluchy i kosmetyki?

Jeśli jest tak samo jak było na Unii to raczej trzeba wziąć wszystko. Niby dawali ubranko jak się swojego nie miało, ale te ubranka... szkoda gadać:baffled:
A najlepiej zadzwoń na IP i się zapytaj:tak:


A my byliśmy dzisiaj na szczepieniu. Wczoraj wieczorem już panikowałam, że jak będzie taka pogoda to nie pojedziemy, ale o dziwo dzisiaj pogoda super :-)
 
Dziewczyny dostałam skierowanie do szpitala w Policach. Wie któras co wziążc dla dziecka? Wyprawke calą czy tylko pieluchy i kosmetyki?
Ja jestem z Polic i powiem Ci ze wszystko wez ze soba bo daja ale mojemu przypadlo kilka razy nosic ciuszki z dziurami wiec jak uwazasz tak samo z pieluchmi bylo daja ale jak poprosilam o 3 sztuki bo mi moich zabraklo a znim mi przywiowa to trochce potrwa wiec musialam sie na prosic z laski mi dala. Tak samo z kosmetykami lepiej miec wlasne
ticker.php


024013950.png
 
anaaa tulam mocno

ja dzis 3km od domu miałam wypadek swoim tzn męża autem. wracałam ze słonecznego do domu, z lewej strony TIR stoczył się do rowu a na moim pasie facet WV busem się zagapił zaczął hamować no i nie wyrobiłam przyłożyłam mu w zadek, a że miał hak to ja najbardziej ucierpiałam.
poszła chłodnica, zaczep od światła i przedni plastyk. jutro przyjedzie mąż kuzynki- mechanik i będzie oglądał. ciekawe ile mi zaśpiewa za naprawę hmmmm
 
ANAAA współczuje kochana To jest nasz chory kraj

jesteś z Polic ???? bo ja mieszkanko kupiłam w policach jakos jeszcze w lutym sie przeprowadze miala bym z kim sie spotkac szczegolnie ze maluchy mamy w podobnym wieku nie zostala bym tam całkiem sama


matylda oj to miałaś nie ciekawie i cholerka szkoda ze tak auto poszło


frotka
jesli te same zasady co na Unii to swoje wszystko tak jak dziewczyny pisza niby daja ale ja tez wolałam miec swoje wiem ze napewno im chusteczek nawilzonych brakowalo i jak widzialm jak lekarz raz wycierał pupe dziecku recznikami do rak to az mi ciarki przeszły takim szorstkim papierem taka delikatna pupcie wiec lepiej zabrac swoje
 
No to swietnie w marcu juz jestem wolna bo luty na praktyki ide i bede latac sie jeszcze dowiadywac co w sadzie za latwie i pomocy spolecznej. Zus poprostu nas olal.
A na jakiej ulicy kupilas mieszkanko ja mieszkam blisko szkoly 8.
Dziekuje wam wszystkim za wsparcie bo naprawde ciezki bedzie ten rok
ticker.php


024013950.png
 
anaaa tulam mocno

ja dzis 3km od domu miałam wypadek swoim tzn męża autem. wracałam ze słonecznego do domu, z lewej strony TIR stoczył się do rowu a na moim pasie facet WV busem się zagapił zaczął hamować no i nie wyrobiłam przyłożyłam mu w zadek, a że miał hak to ja najbardziej ucierpiałam.
poszła chłodnica, zaczep od światła i przedni plastyk. jutro przyjedzie mąż kuzynki- mechanik i będzie oglądał. ciekawe ile mi zaśpiewa za naprawę hmmmm
Mialas wielkie szczescie chyba cos nad Toba czowalo ja jeszcze nie mialam zadnego wypadku ale mandat zaplacilam za nadmierna predkosc. Najsmiejszniejsze jesto ze bylam w ciazy i policjant podejzewal ze jestem w ciazy tak mnie ogladal i tak az mu powiedzial ze jestem w ciazy glupio mu bylo ze wypisal mi mandat na 100. MOJ PIERWSZY MANDAT i 4 punkty karne a to przez to ze chcialo mi sie siusiu a na polu nie bede wystawiac pupy to wkoncu juz listopoad byl. Jezdz ostroznie jestes mama.

zXcZp1.png
 
No to swietnie w marcu juz jestem wolna bo luty na praktyki ide i bede latac sie jeszcze dowiadywac co w sadzie za latwie i pomocy spolecznej. Zus poprostu nas olal.
A na jakiej ulicy kupilas mieszkanko ja mieszkam blisko szkoly 8.
Dziekuje wam wszystkim za wsparcie bo naprawde ciezki bedzie ten rok
ticker.php


024013950.png


Roweckiego zaraz przy lesie ja kompletnie nie znam Polic wiem tylko gdzie jest szpital urząd pracy po ulicach wogule
no to super jak sie ogarne to wpadniesz na kawkę a tobie wytrwałości du-uzo
 
wielkie dzieki za mile slowa
wmiare blisko czesto tam chodze na spacer poczte masz blisko jak na koncu rowadzkiego ja blisko kingi mieszkam jak patrzac od Twojej strony
024013950.png
 
reklama
Do góry